Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Вальо Исаев, БЛАГОДАРЯ, че си ме отменил с клиповете!!!
    Колко пъти си ми помагал и за какво ли не по трасетата с моите техники - брой нямат! Какво ли щях да правя без тебе, Приятелю!? Моля те идвай си по-често в България, че без тебе съм загубена. Липсваш на всички ни и се радвам, че успяхме да се видим на Нова Черна!

    И понеже си скромен, ще те похваля за това, че първо...много бързо се нави да поснимаш , когато вече бях изпрегнала от жегата на траяла и второ, си направил страхотно видео!!! ПАК благодаря!

    Валентин Исаев засне последните участници на траяла-момчетата със зеленото самурайче,а също така и четиримата участници в импровизираното извън състезанието трасе за експерти в клас "Тръбарки". На него трябва да благодарите за кадрите и моля да го направите като използвате зелената звездичка под поста му - той го заслужава!

    А от мене и една снимка на малката ти принцеса.
    Бъдете живи здрави ти и цялото ти прекрасно семейство!
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4729.jpg
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5494874
    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

      Благодарим ти Танче;благодарим и на Валентин' добре че ви има .Сега всеки който сее видял е сигурен чее участвал на кошията.
      П.С.Една вечер седнах на софра да гледам фудболен мач с приятели и сутринта си купих весник за да разбера резултатаПоклон за положения труд и поздрави.До нови срещи
      ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
      Г 230Е
      Г 500 0887 390 703

      Коментар


      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

        И последно от мен - видеото от награждаването на участниците и калната баня за Организатора.
        Съжалявам, че закъснях за началото, но едва се вдигнах от стола, и нямам спомен как съм пресякла целия стадион... и от цялото снимане,..ама все пак нещо е останало за спомен.
        Поздрави на всички, с които бяхме заедно на Нова Черна и благодарности за страхотните преживявания!
        Бъдете здрави и до нови срещи!

        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

        Коментар


        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

          Първоначално публикуван от Таня Кълева Преглед на мнение
          Вальо Исаев, БЛАГОДАРЯ, че си ме отменил с клиповете!!!
          Колко пъти си ми помагал и за какво ли не по трасетата с моите техники - брой нямат! Какво ли щях да правя без тебе, Приятелю!? Моля те идвай си по-често в България, че без тебе съм загубена. Липсваш на всички ни и се радвам, че успяхме да се видим на Нова Черна!

          И понеже си скромен, ще те похваля за това, че първо...много бързо се нави да поснимаш , когато вече бях изпрегнала от жегата на траяла и второ, си направил страхотно видео!!! ПАК благодаря!

          Валентин Исаев засне последните участници на траяла-момчетата със зеленото самурайче,а също така и четиримата участници в импровизираното извън състезанието трасе за експерти в клас "Тръбарки". На него трябва да благодарите за кадрите и моля да го направите като използвате зелената звездичка под поста му - той го заслужава!

          А от мене и една снимка на малката ти принцеса.
          Бъдете живи здрави ти и цялото ти прекрасно семейство!
          Благодаря,Танче за тия думи,правя го от Уважение към теб,всички състезатели и хората които не присъстваха на тоя празник на Офроуда с главни виновници Чаро и Наско.Нямаше как да оставим "Тръбарите" без клипове.
          Благодаря и за снимката на моята слабост.
          Последно редактирано от Валентин Исаев; 21-06-13, 21:09.
          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

            Чаро, предлагам състезанието да бъде в 2 серии най-малко. Както виждаме всички умееш да организираш и посрещаш, да ни забавляваш и нахраниш Всички си тръгнаха щастливи и със съжаление, че приключи толкова бързо. Колко е то един уикенд... Нека бъде поне седмица, няма да ни омръзне На теб ще ти дойдем в повече, ама нали ни обичаш.....

            Коментар


            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

              Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
              . Нека бъде поне седмица, няма да ни омръзне На теб ще ти дойдем в повече, ама нали ни обичаш.....
              Няма да остане риба в реката за рибена чорба и ще свършат агнетата, яретата и шилетата в Тутраканската селищна система....
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                Няма да остане риба в реката за рибена чорба и ще свършат агнетата, яретата и шилетата в Тутраканската селищна система....
                Ще свършат и джипките за чупенееееее!!!
                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                0885 660 613

                Коментар


                • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                  Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                  Ще свършат и джипките за чупенееееее!!!
                  Ще си внесем от съседна Румъния
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                    Ще си внесем от съседна Румъния
                    Пак ще са с българска регистрация.
                    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                    0885 660 613

                    Коментар


                    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                      Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                      Пак ще са с българска регистрация.
                      Моите коли са с румънска...
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:969454_605555489468875_1425270664_n.jpg
Прегледи:2
Размер:128.6 КБ
ID:5494969Натиснете снимката за да я уголемите

Име:428518_536986916342658_640813208_n.jpg
Прегледи:3
Размер:124.7 КБ
ID:5494970Натиснете снимката за да я уголемите

Име:943501_536986949675988_1692671176_n.jpg
Прегледи:3
Размер:128.9 КБ
ID:5494971
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                        Ши мЪ извиняваш ама Мисубихито ти е с военен номер
                        >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                        Защото така ми харесва...
                        Телефон: НЯМАМ
                        Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                        Коментар


                        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                          Чак сега ми остана малко време да прочета всички коментари и отзиви за състезанието. Благодаря на всички за добрите и топли думи. Всичко това се получава защото..., ще си позволя да цитирам Чаро: "Състезанието се провежда изключително и само за удоволствие и кефа на състезатели и публика!". Получи се много мъжка борба и в двата класа. Искам да благодаря на всички състезатели затова, че опазиха публиката втория ден. С отцепването на местността с полиция ограничихме навлизането на автомобили, но си вкарахме автогол с пешеходци, които освен, че бяха страшно много, а и нямаха никакъв инстинкт за самосъхранение. Понеже всички от орга тима бяха разпределени по екстремите и трасето, се наложи Чаро и жена му два часа да обезопасяват сами подходите към трасето на този пек, за да не стане някой инцидент. Това беше най- голямото ми притеснение за цялото състезание. Добре, че всички екипажи подходиха с разбиране към ситуацията и заложиха на първо място на безопасността и после се отдадоха на адреналина. Благодаря ви.
                          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                          SSang Yong Kyron 2.0xdi
                          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                          Коментар


                          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                            Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                            Чак сега ми остана малко време да прочета всички коментари и отзиви за състезанието. Благодаря на всички за добрите и топли думи. Всичко това се получава защото..., ще си позволя да цитирам Чаро: "Състезанието се провежда изключително и само за удоволствие и кефа на състезатели и публика!". Получи се много мъжка борба и в двата класа. Искам да благодаря на всички състезатели затова, че опазиха публиката втория ден. С отцепването на местността с полиция ограничихме навлизането на автомобили, но си вкарахме автогол с пешеходци, които освен, че бяха страшно много, а и нямаха никакъв инстинкт за самосъхранение. Понеже всички от орга тима бяха разпределени по екстремите и трасето, се наложи Чаро и жена му два часа да обезопасяват сами подходите към трасето на този пек, за да не стане някой инцидент. Това беше най- голямото ми притеснение за цялото състезание. Добре, че всички екипажи подходиха с разбиране към ситуацията и заложиха на първо място на безопасността и после се отдадоха на адреналина. Благодаря ви.
                            А аз още веднъж искам да ти благодаря на теб за огромната помощ,за направата на пътните книги/както каза Николай Колев от Варна:ако някой каже нещо че не излиза по пътната книга,прати му много здраве от мен..../,за това че Василена пропусна изпит заради това състезание.Благодаря Наско,голямо сърце имаш!
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              А аз още веднъж искам да ти благодаря на теб за огромната помощ,за направата на пътните книги/както каза Николай Колев от Варна:ако някой каже нещо че не излиза по пътната книга,прати му много здраве от мен..../
                              Ми то до сега съм карал по 4 перфектни пътни книги-на Наско,на Николай Колев от Варна,на Косьо от Шумен и на Благой от Варна.
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар


                              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                Моите коли са с румънска...
                                Обещавам официално,да ти пратя и испански вече!
                                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                                0885 660 613

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X