Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    То какво да му снимаха тогава-спуканата гума, и как нарича паджерото "кенеф" ли...

    Странна случайност-първото му състезание пак беше на Нова Черна, на първото издание.
    Ти пък как помниш.... Така беше наистина. От Нова Черна започна всичко.... Снимките от тогава са само мои, по простата причина, че се мъкна на всички състезания Иначе чужди наистина няма.

    Ей тук със сигурност ще се намерят, и Дидко, и Ицо https://www.facebook.com/media/set/?...6525470&type=3 - Калоян е снимал всички.

    Коментар


    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
      Предлагам Борко да "накаже" фотографа!Ама да снима и ние да видим,да не излъже,че го е наказал.В неговия случай май фотографа сам се е наказал с Борко,ама това е друга тема.
      Що бе Чаро? Навигатора ти много го похвали , че е послушно момче ... Не си ме разбрал, от личния си фотограф снимки си има от първото състезание, говорим, че професионалните наистина пропускат начинаещите. Тогава и на мен ми направи впечатление.

      Коментар


      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

        Първоначално публикуван от Борисова Преглед на мнение
        Ти пък как помниш....
        Как да забрави човек онзи клип с навигатора дето не знаеше друга дума освен "по-леко"
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

          Първоначално публикуван от IcoIliev Преглед на мнение
          Благодаря ти, Коле, олекна ми. Но нямам предвид, че се чувствам засегнат, хич даже! Не ходим по състезания заради снимките, апаратче имам и вкъщи. Говоря принципно- не че не съм се видял, не виждам и останалите като нас.
          Ей,Чичо,ти, защо кашляш?
          ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
          Г 230Е
          Г 500 0887 390 703

          Коментар


          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

            Ей тук със сигурност ще се намерят, и Дидко, и Ицо https://www.facebook.com/media/set/?...6525470&type=3 - Калоян е снимал всички.[/QUOTE
            Благодаря ти! И на Коки също (ckaytss)! Пак казвам, че нямам предвид лично нас, а всички като нас.
            Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
            0887 301 726

            Коментар


            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

              Ицо като цяло малкия клас А2 е по ощетен от към снимки , но това е разбираемо все пак при батковците е доста по забавно и има доста по интересни моменти за снимане . Ако това те успокоява и нашия екипаж има едва две три снимки , но пък за сметка на това уникални за които благодарим на Весо !
              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

              Коментар


              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                Добрееее, снимките ги видяхме, сега дайте клипчета, че да гледаме и да се учим.
                Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                Стефан Арзатов

                Коментар


                • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                  И аз нещо не се виждам много много на снимките ама той Борко и виновен -минава като вятър през екстремите как да ни снимат хоратаКольо пък го снимат щото нарочно забавя темпото кат види фото.....
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                    Благодаря за комплиментите ама аз не съм професионален фотограф, затова и гледам да не се пречкам много пред обективите на по-добрите да не изпуснат страхотният кадър... А иначе нещо което забравих да напиша по-рано.... Ако някой си иска оригинална снимка (голям размер, че тези са намалени) или иска снимките преди или след тази която публикувана да пише пращам всичките. При Чаро също ще пратя 2-3 DVD-та общо снимките са 11 GB.
                    Впечатлен съм от клиповете, семейство Бончеви показаха, че се справят добре и в други области не само в земеделието
                    А и за тагването по снимките малко се забавям с отговорите защото има доста комбайни за пускане в работа а жътвата дойде по-рано. Що ли пиша пак от офиса аз направо да си сваля спалният чувал така и така е в колата и да спя тук.
                    Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                    Калоян Кирилов
                    LZ2ZGT

                    Коментар


                    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                      Според мен ням място за недоволство.Тия хора си губят от личното време и средства за да можем после да гледаме снимки и клипове.
                      Чудех се къде да го предложа и май сега е момента:да се поемат разноските по пътуването на тия хора-Пламен и Таня от Тетевен,Веско,г-жа Борисова и т.н.
                      Предполага,че никой няма да се разсърди,ако се увеличи стартовата такса с някой лев,за да има после какво да гледаме.

                      Коментар


                      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                        Спомних си,че през 2011написах това:
                        Смятам,че тази година,с този си формат това състезание направи огромен скок напред и вече се отличава от останалите по-малки състезания в региона с особен ЧАР,стил и класа!Поздравления за организаторите състезателите,съдиите и публиката,взели участие!
                        Последно редактиран от Младен Стоянов ; 13-06-11 в 22:49

                        За 2013 мога да кажа-просто перфектно!!!Определено смятам,че това състезание вече е в топ лигата на трофи състезанията в България-независимо дали е част от някаква верига или не.Организация,трасе,пътна книга,отношение към хората-всичко на най-високо ниво.Благодарности от екипаж 51 за всичко това!Ние бяхме уж на разходка,ама моята пилотка така се възпали,че като се прибрахме цяла вечер чете правилници и прави анализи защо са ни наказали и къде сме сбъркали.Дори ме накара да звъня на Наско да питам-май голяма беля си вкарах!Така или иначе и тя е страшно доволна от изживяното.Пускам ви няколко клипчета за атмосферата при нас,въпреки,че не са толкова сериозни,но пък са забавни:
                        http://www.youtube.com/watch?v=Kn4HSNdnwhI
                        http://www.youtube.com/watch?v=ECeMUg3jeig
                        http://www.youtube.com/watch?v=aVzyNr8gI6k
                        http://www.youtube.com/watch?v=TUWOzKPST5o
                        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                        Коментар


                        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                          Както е писал Свилен/дано не бъркам името, че при мен се запомнят първо автомобилите, после ник-овете и накрая имената/, момчетата - организатори, заслужават много повече от само топли думи, за това, което са създали.
                          Видяното от бордовата камера на "ТКЗС"-то е много повече, отколкото бих усетил, ако бях дошъл на място и, все пак СЪЖАЛЯВАМ, че не бях там.
                          Присъединявам се към мнението на колегите, написали, че състезанието е сериозен кандидат за култов статус.
                          Поздрави и за невероятната атмосфера в кокпита на момчетата от Русе/ткзс/ - много сте готини и ме радвате.
                          Пожелавам успех и още по-хубави състезания в бъдеще!
                          Life is too short to drive dull cars!

                          Fight global warming !
                          ... turn on your A/С !

                          Коментар


                          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                            Предполага,че никой няма да се разсърди,ако се увеличи стартовата такса с някой лев,за да има после какво да гледаме.
                            Ти пък...
                            Сега нали гледаме безплатно, що да си усложняваме живота

                            Живко Бакалов да си признае, че за втория ден има добро класиране благодарение на указанията ми откъде се минава за влизане в ексрема.
                            Виси бира. Каса...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                              Мисля че отвас никой не е прав правете шоу на публика и фотографи и те сами ще ви отразят. Говоря за мен лично пьрво мое сьстезание Изгубени в лудогорието 2012 най посещавания клип в ytob в Долно Езерово беше сьщото публиката идваше и ме поздравяше а тук никой не ме отрази за което не се сьрдя дори и неможах да финиширам поради технически причини.Пожелавам ви имайте спортната злоба и най вече всичко се постига с желание поздрави.

                              Коментар


                              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                                Аз съм ЗА,ако тях ги няма ние сме нищо,те ни правят съпричастни и на клиповете си виждаме грешките.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X