Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Излизането от втория екстрем:


    Да благодаря на организаторите,за прекрасно прекарания уикенд.
    Огромно БЛАГОДАРЯ на хората от публиката,които си дадоха водата за пиене да можем да охладим маслото на кутията.
    Последно редактирано от Пламен Исаев; 11-06-12, 12:48. Причина: добавяне

    Коментар


    • От: НОВА ЧЕРНА 2012

      Благодарности и от екипаж 129 с АРО:Вече изтрезняхме и благодарим на; Чаро;Наско;и на всички които организираха и помагаха иии готвиха рибената чорба.Изкарахме си добре и се видяхме с приятели.Състезанието беше перфектно с малки забележки ( относно слабия материал на дърветата на които вързвахме лебедките )но беше голям кеф.Оше веднъж Благодарско;шапка няма да ви свалям.и догодина живот и здраве пак.
      ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
      Г 230Е
      Г 500 0887 390 703

      Коментар


      • От: НОВА ЧЕРНА 2012

        И от мен благодарности на Чаро и останалите от организаторите. Добро състезание, ясни правила, много коректно отношение към състезателите. Поздрави на победителите, другия път ще се напънем повече от сега

        Коментар


        • От: НОВА ЧЕРНА 2012

          Ето и обещаното класиране за 10.05.12 неделя:
          Класиране Т1.docКласиране Т2.doc
          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
          SSang Yong Kyron 2.0xdi
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

          Коментар


          • От: НОВА ЧЕРНА 2012

            Чаро, благодаря за плакета.
            А таксите ще си ги ползвам-стига да има следващи издания на състезанието. Ама ще има де-няма да те оставим на мира.

            Вчера забравих да спомена за перфектната рибена чорба с която ни нагостиха за добре дошли. По принцип не харесвам много тази манджа, ама готвача е майстор, и изсърбах с голямо удоволствие две порции. За мезе на ракията...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: НОВА ЧЕРНА 2012

              И аз благодаря на организаторите и ето едно клипче и от мен
              Дидо
              Без Паджеро 2

              Коментар


              • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                Коментар


                • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                  Чак да не повярваш, че това е Таргата...

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 077 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:143.0 КБ
ID:5382879Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 066 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:136.6 КБ
ID:5382880Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 067 (Medium).jpg
Прегледи:2
Размер:145.3 КБ
ID:5382881
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                    Първоначално публикуван от КОКАЛА Преглед на мнение
                    Съжалявам само че няма снимка как леко трактора побутна два пъти тойотката май искаше да ни върне в локвата на нас със навигаторката ни беше първо състезание обаче финиширахме доста след другите ама има удовлетворение. Едно голямо благодаря и от нас.
                    Това беше едно от нещата които не ми се вързаха А1 минаха преди А2 и направиха баира към дигата доста кален даже и трактора буксуваше ама и вие малко гумите ви ....
                    Последно редактирано от ckaytss; 11-06-12, 20:16.
                    Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                    Калоян Кирилов
                    LZ2ZGT

                    Коментар


                    • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение

                      -Вторият награден екипаж е от Русе -Борислав Борисов-Свилен Панайотов за това,че успяха да финишират с пръснат радиатор,направиха го и на следващият ден стартираха в Т1,въпреки че се бяха записали за Т2 и стартираха единствено за шоуто ,за публиката,като предварително знаеха,че няма да имат класиране.
                      И тяхната награда е същата:плакета и безплатна такса за две години напред!
                      Чаро, благодаря за плакета и за оказаното внимание. А таксите ще ги ползвам при всички положения, дори да ме изгонят от вкъщи /то момента май наближава/
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                        И аз искам да благодаря на Чаро за прекрасното състезание. Много ми харесаха специалните участъци и траяла .
                        п.п. Чаро прати ни два буркана курбан от агънцето по Еконт .
                        Имате официална покана за събота след 12.00ч на "манастира" в Сяново да опитате от агънцето.Палите една кола и за 3ч. сте тук.Ако искате мога да ви пратя пътна книга от бензиностанцията/лагера/ до манастира.
                        Екстрема няма да се кара!!!!!!!!
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                          Екстрема няма да се кара!!!!!!!!
                          Той Гаргата има навика да ги минава пеша тези екстреми
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                            Ако на някой му се гледа,това са клипчета от нашата камера.
                            Забравих да я уплътня към кутията и ужасно трака,за което се извинявам.


                            Коментар


                            • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              Имате официална покана за събота след 12.00ч на "манастира" в Сяново да опитате от агънцето.Палите една кола и за 3ч. сте тук.Ако искате мога да ви пратя пътна книга от бензиностанцията/лагера/ до манастира.
                              Екстрема няма да се кара!!!!!!!!
                              Благодарим за поканата, малко далечко ни идва за обяд . Да сте живи и здрави .На Мен не ми трябва пътна книга , нали знаеш кой е най-добрия навигатор.
                              Да ви е сладко и поздрави на всички.
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                Той Гаргата има навика да ги минава пеша тези екстреми
                                Боре, Боре . Аз поне ги минавам а Ти дори не стигаш до екстремите. Помоли Чаро да ти донесе една торбичка с кал от втотия екстрем ,че да усетиш Офроуда .
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X