Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
    А примерите които даваш са безмислени.За машината на Слави-също.Аз също съм съм говорил с него достатъчно.И да пишеш че колата му е струвала 5 лева е не само смешно,но и обидно!Особено за неговия труд.
    Соти ако се беше зачел какво съм написал щеше да си ме разбрал.Но все пак да ти кажа отново идеята ми е че слави сам с собствен труд направи машина на която според мен няма равен в България.За пари никога и никой неможе да говори колко е вложил то е ясно че са торба пари но всичко изработено и измислено от него.
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • #77
      От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

      [QUOTE=Бакалов;1537752]Използването на пътеки до голяма степен беше от значение за преминаването на повечето от зоните,но никъде не беше регламентирано колко може да бъде дълга една пътека? Този въпрос ме за интригува доста. Г-н Василев какво ще кажете ? Понеже сега режа ако трябва да ги преправя ?

      Коментар


      • #78
        От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

        Направи си ги дълги, колкото искаш. Сам видя, че на места дългите пътеки помагат, а на други пречат. Не смятам да поставям ограничения освен това, че трябва да са част от оборудването на джипа
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • #79
          От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

          На вчерашните избори Цури си остава кмет на Лазарово! Честито кмете!
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #80
            От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

            Честито на кмета и от мен. Имам въпрос към организаторите. Ще бъде ли допуснат до участие в сътезанието автомобил Fiat Panda 2 с монтирани тракове от ATV? Искам да уточня, че се запознах с правилата от предишните състезания, но не открих еднозначен отговор на въпроса който ме касае. Прочетох за максималния размер гуми. Прочетох, че употребата на вериги е забранена, но вероятно става въпрос за стандартни вериги за сняг, които се монтират върху гумата. Попитах и мой познат, който ходи по такива състезания, но и той не беше сигурен. За да е съвсем ясно за всички за какво става въпрос ще приложа и една снимка, която няма нищо общо с пандата за която питам тук.



            Въобще не си въобразявам, че такава колица може да се класира добре, ама все пак заради шоуто
            My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

            Коментар


            • #81
              От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

              Това, като го гледам вече не е автомобил а верижна машина. Не съм мислил по въпроса. Ще го обсъдя с приятели и съмишленици и ще реша. Вие как мислите? Да пуснем ли на следващото състезание такова нещо? Това, като го гледам един праг от 50-60см ще го озори, но пък от друга страна няма буксуване!
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • #82
                От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                Това, като го гледам един праг от 50-60см ще го озори, но пък от друга страна няма буксуване!
                Е това е идеята де - "съмтаймс уинс, съмтайм люс" То и на самурайче могат да се монтират АТВ тракове много лесно, та май въпроса става принципен. Ако не става - здраве. Ще му търсим друго поле за изява. Примерно в цирка
                Последно редактирано от elbgt; 24-10-11, 13:42.
                My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                Коментар


                • #83
                  От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

                  Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                  Е това е идеята де - "съмтаймс уинс, съмтайм люс" То и на самурайче могат да се монтират АТВ тракове много лесно, та май въпроса става принципен. Ако не става - здраве. Ще му търсим друго поле за изява. Примерно в цирка
                  На мен лично би ми било по интересно да видя Вранглера на състезанието.Мислил ли си за такова нещо?
                  Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                  Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                  Враца

                  Коментар


                  • #84
                    От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

                    Вранглера не отговаря на изискванията, пък и дори да отговаряше хич не е мислен за минаване през таван. Той може да участва логистично (евентуално) като домъкне пандата на платформа.

                    едит/

                    сетих се нещо. ако участието с тракторки е разрешено логично ли е да е забранено участието с тракове? Не познавам добре състезателната практика в България, но искам да попитам. Има ли състезание в България където тракторките не са разрешени? Тук там съм чел безумни регламенти в които я искат водача да е правоспособен, я искат автомобила да е с регистрация. И едновременно с това се допуска участие с тракторки? В същото време автомобил с тракторки не би трябвало да може да мине на ГТП. И ако няма ГТП или още по-конкретно ако не заслужава да има такъв документ какво като има рег. табели? Не визирам Лазарово. питам принципно, защото все пак трябва да има някаква здрава логика когато едно е забранено, а друго позволено.
                    Последно редактирано от elbgt; 24-10-11, 16:07.
                    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

                      А,в кой клас ще може да участва Пандата?Има ли клетка за да се пусне в "Експерта,тъй като "Хобито"едва ли ще е предизвикателство за такава машина,а и на последното "хоби" се гонеше време?
                      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                      Враца

                      Коментар


                      • #86
                        От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

                        Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                        Това, като го гледам вече не е автомобил а верижна машина. Не съм мислил по въпроса. Ще го обсъдя с приятели и съмишленици и ще реша. Вие как мислите? Да пуснем ли на следващото състезание такова нещо? Това, като го гледам един праг от 50-60см ще го озори, но пък от друга страна няма буксуване!
                        Честито на кмета. А колкото до пандата - щом иска да се пусне накрая или преди затваряне на зоните . Нека не разваля ме хубавото състезание . Решението остава ваше.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

                          Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                          А,в кой клас ще може да участва Пандата?Има ли клетка за да се пусне в "Експерта,тъй като "Хобито"едва ли ще е предизвикателство за такава машина,а и на последното "хоби" се гонеше време?
                          Единствено има смисъл да се пусне в "Експерт". Клетка за сега няма, но и мотор още няма. Пък и клетката в включена в плановете независимо дали ще участва някъде или ще е само за цирка
                          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

                            Aз пък не виждам как тази Панда ще "развали състезанието".Нали сме за шоуто.
                            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                            Враца

                            Коментар


                            • #89
                              От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

                              Нека си кара човека,щом иска,все пак това са любителски състезания и мисля че правилника трябва да е либерален

                              Коментар


                              • #90
                                От: Лазарово 2011-проблеми,мнения, предложения

                                Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                                Вранглера не отговаря на изискванията, пък и дори да отговаряше хич не е мислен за минаване през таван. Той може да участва логистично (евентуално) като домъкне пандата на платформа.

                                едит/

                                сетих се нещо. ако участието с тракторки е разрешено логично ли е да е забранено участието с тракове? Не познавам добре състезателната практика в България, но искам да попитам. Има ли състезание в България където тракторките не са разрешени? Тук там съм чел безумни регламенти в които я искат водача да е правоспособен, я искат автомобила да е с регистрация. И едновременно с това се допуска участие с тракторки? В същото време автомобил с тракторки не би трябвало да може да мине на ГТП. И ако няма ГТП или още по-конкретно ако не заслужава да има такъв документ какво като има рег. табели? Не визирам Лазарово. питам принципно, защото все пак трябва да има някаква здрава логика когато едно е забранено, а друго позволено.
                                За тракторките и Аз съм против.Името и само по себеси говори за какви машини са,но уви последно време много джипки карат с тях.Така,че не виждам проблем да се пуснеш с Пандата ще бъдеш голяма атракция.
                                [B]Шофирането е мисловен процес,който протича в мозъка.Останалото е движение по-инерция.[/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X