Обява

Свий
Няма добавени обяви.

5x4 Off-Road Fest Кърджали 2020

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Състезание ще има,а публика ще имали?

    Коментар


    • Въшимура
      Въшимура коментира
      Редактиране на коментар
      А състезатели ще има ли?

    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Аз знам поне за двама.

    • pan_rt
      pan_rt коментира
      Редактиране на коментар
      Ша има ша има

  • #47
    Браво на оргата.
    Стягайте се за надпреварата

    Коментар


    • #48
      IND Commerce връща RAM и Dodge на българския пазар👏👏👏
      Първото публично представяне на RAM и DODGE ще бъде на 14-ти и 15-ти март 2020 г., когато марките ще вземат участие в Kardjali 5x4 Off-Road Fest 2020 🏆Могат да бъдат разгледани и тествани първите автомобили от моделната гама на RAM, както и моделът Dodge Durango, който предлага 7 места и завидна мощ, благодарение на 5.7 HEMI двигател 👏🏆👏

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard02.jpg
Прегледи:411
Размер:58.9 КБ
ID:6569579
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2020-Ram-1500-Limited-Black-Appearance.jpg
Прегледи:417
Размер:83.9 КБ
ID:6569576
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Dodge Durango_Interior.jpg
Прегледи:418
Размер:111.4 КБ
ID:6569577

      Прикачени файлове

      Коментар


      • Въшимура
        Въшимура коментира
        Редактиране на коментар
        Господин Христов, нали няма да има публика, на кого ще ги показвате?

    • #49
      Силна подкрепа за Kardjali 5x4 Off-Road Fest 2020 от официалния представител Vitosha Auto/Infiniti, Alfa Romeo, Jeep 👏
      Jeep вече има нов дом в България ! Както повечето от Вас знаят, официалното представителство на Jeep за България е вече във "Витоша Ауто" (бившето Инфинити) и обещават много по-добро обслужване и предлагане на повече модели за България.
      За целта ще направят голямо представяне по време на състезанието в Кърджали тази година на 14 и 15 март.
      Всички фенове и състезатели ще мгат да се запознаят с моделите на Jeep на 14 март след 10:00 часа 👏

      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:83064537_2557890624486669_4918475429301452800_o.jpg Прегледи:0 Размер:17.1 КБ ID:6569610Натиснете снимката за да я уголемите  Име:83249716_2558023811140017_1777064666002882560_o.jpg Прегледи:0 Размер:44.4 КБ ID:6569611
      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:83552183_2558023724473359_4044119451904245760_o.jpg Прегледи:0 Размер:112.2 КБ ID:6569612Натиснете снимката за да я уголемите  Име:83793039_2578316649110733_7514286713053642752_n.jpg Прегледи:0 Размер:82.4 КБ ID:6569613
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 09-03-20, 20:52.

      Коментар


      • #50
        Важна е рекламата, от там идват донгите

        Коментар


        • #51
          Днес ще пуснем окончателния вариант на програмата, но с цел да се предотврати струпването на много хора на регистрация, времето ще бъде удължено и ще влизат не повече от 4-6 човека.
          За целта се изтегля по-рано курса за обучение в навигация от 11 часа на 12 март !

          Натиснете снимката за да я уголемите  Име:BG_NAVI.jpg Прегледи:0 Размер:112.6 КБ ID:6569755
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #52
            https://www.kardjali.bg/?pid=2,2&id_news=7529

            Коментар


            • #53
              За съжаление трябва да съобщим лошата новина...

              ОТЛАГАНЕ.pdf
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #54
                Това верно ли е

                Коментар


                • #55
                  За съжаление не можем да участваме на друга дата . Моля да ни бъде възстановена такса участие .
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • kinex
                    kinex коментира
                    Редактиране на коментар
                    За всеобща радост, изплашилите се да стартират са еденици.

                • #56
                  Не можем да сме в глутницата и да не вием заедно със всички вълци.
                  Очакваше се.
                  И въпреки това е гадно. Но няма как-ще вием с вълците...


                  Ама то голям страх и голяма паника от този вирус, то бива да се пазим, бива, ама тази паника на нищо не прилича. Плашат се като девици от френската гимназия...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #57
                    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                    За съжаление не можем да участваме на друга дата . Моля да ни бъде възстановена такса участие .
                    Очаквам въстановяване на таксата и сумите за лицензи в троен размер. Даже ще е честно да се дава и по някой лев , щото се поохарчихме да си подготвим колите...Аз лично ще съм доволен на 3500лв.
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • #58
                      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                      За съжаление не можем да участваме на друга дата . Моля да ни бъде възстановена такса участие .
                      А свирка искаш ли да ти направи организатора ?!? Или ще му платш отделно разходите за книги, трасета, фланелки, стикери и вредни дето ти е чел простотиите във фейсбук ?!?!?!?!?!
                      Аз ще ти направя свирка, ела в Троян, знаеш къде е хотела, ще ти платя луксозна стая да се чувстваш значим и дезиинфектант без пари ще получиш...

                      Коментар


                      • #59
                        Ей, стига бе. Мъже на възраст сте, а се държите като ученички дето не им е дошъл мензиса.

                        Живко, аз си мисля, че състезанието ще се проведе, макар и на друга дата. Та таксата няма да е загубена. И за мен ще е трудно ако съм в активния земеделски сезон, даже може изобщо да нямам възможност да участвам, но нали разбираш, че ситуацията В СВЕТА е мамата си джаса, и всички ще загубим по нещо. Дано да е само по една стартова такса. А то даже ще се даде възможност да се ползва, макар и на друга дата. Не на всички ще е удобно, ама...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #60
                          Извън протокола да разкажа нещо, което ми направи впечетление...имаме група с румънските състезатели и с гръцките състезатели за състезанието в Кърджали... Както във Фейса и форума анонсираме за Кърджали, така в тия групи анонсирам всичко свързано със състезанието...
                          Предоставям на Вашето внимание реакциите на румънците и гърците (които са платили такси и хотели преди два месеца) и на българите във фейсбук...
                          Открийте разликите, аз няма да коментирам... За незнаещите гръцки, отговора им е "Когато и да го бъде, там сме" ! За румънците е на английски, ще го разберете Палец за подкрепа и съгласие е на всички езици...освен на български

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ROM.jpg
Прегледи:351
Размер:38.5 КБ
ID:6570079
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GR.jpg
Прегледи:306
Размер:27.9 КБ
ID:6570080

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BG.jpg
Прегледи:307
Размер:62.6 КБ
ID:6570081
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BG1.jpg
Прегледи:304
Размер:68.2 КБ
ID:6570082

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X