Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    да се запишем и ние-Иван Иванов,Николай Колев,Нисан Терано,клас хоби,Стара Загора

    Коментар


    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
      Таз масова евакуация на Габровци посока Кърджали най-вероятно е свързана с неква много сериозна аванта, щом ще се вземат и цели две нови гуми.
      От RedBull си знаят работата-гуми,гориво-Всичко

      Коментар


      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        Имам въпрос към организаторите-като попълвах заявката отбелязах трофи, но не видях къде трябва да отбележа клас хоби,благодаря.Чакам имейл за потвърждение

        Коментар


        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          В последния момент но и ние изпратихме заявката:
          Георги Радев/Милен Дечев Сузуки Витара "Бакшиш Тийм" Ст.Загора

          П.П. и ние не видяхме къде да го отбележим класа в който искаме да караме.......клас Хоби!
          "АСК ЗАГОРА 4х4"
          0897937797....по всяко време!

          Коментар


          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            И аз така се записах.

            Стоян Францов / Витан Витанов.

            Пуснах заявка, за клас Хоби е!
            Последно редактирано от Стоян Францов; 03-02-15, 22:49.

            Коментар


            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              Първоначално публикуван от ivanelenovo Преглед на мнение
              Имам въпрос към организаторите-като попълвах заявката отбелязах трофи, но не видях къде трябва да отбележа клас хоби,благодаря.Чакам имейл за потвърждение
              Пропуск има във формата, ще получите мейл за потвърждение и отговорете като уточните в кой клас сте.
              За следващото състезание ще има промени във формата и ще го поправим.
              Иначе заявките ви са получени...и вашата и на Стоян Францов и на Бакшиш Тийм
              Утре ще рефрешвам сайта, че пак много заявки се събраха

              Коментар


              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                Георги Георгиев - Атанас Делев, Рали Рейд, Т1, СК Офроудър - Пловдив, заявка - подадена
                BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                Коментар


                • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  Вече спряхме записванията за ЕКСПЕРТ класа, защото "трафика" стана голям
                  В понеделник ще публикувам списъци по класове, ако има някакъв пропуск да го отстраним овреме...

                  Готови сме и с дългия ден на Трофи Експерт Очертаха се две блата, едното кратко и леко, второто кратко и гадно
                  Ще има общо 5 екстрема, три леки и два тежки, но след десетата джипка, май всички ще са тежки
                  Дължината на трасето е около 65 километра, като по средата ще сложим сервизна зона 20 мин. до бензиностанцията в Джебел.
                  Идеята е да се ползва и като неутрализация, за да можем да видим как се движат колите и да няма голям трафик и тапи, а ако някой не може да се поправи, да тръгва директно за Кърджали (20 км. по асфалта), защото най-тежкия екстрем е към края...след него има малко кал и 5 км. возене до финала
                  Втория екстрем е любимите на гърците "V дерета" Има място за три коли, дълбоки и тесни са

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-02-06 14.38.04.jpg
Прегледи:1
Размер:246.6 КБ
ID:5640310

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-02-06 14.38.30.jpg
Прегледи:1
Размер:231.3 КБ
ID:5640311

                  Днес имахме и инцидент с АТВ-то, май му писна да ходи по коловози и се килна барабар с пилота
                  Даде фира и задния кардан, ама го очаквах, че карето се обаждаше от миналата седмица

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-02-06 14.36.42.jpg
Прегледи:1
Размер:165.4 КБ
ID:5640312

                  Коментар


                  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    Може ли дадете допълнителна информация за Аматьорите? Г/д колко километра имаме през двата дни?
                    First Man, then Machine!
                    Lada Niva
                    Honda XR 400

                    Коментар


                    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Каква е програмата по дни.
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                        Каква е програмата по дни.
                        Отговора на всички въпроси: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=191276
                        "АСК ЗАГОРА 4х4"
                        0897937797....по всяко време!

                        Коментар


                        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Първоначално публикуван от Brazer Преглед на мнение
                          Може ли дадете допълнителна информация за Аматьорите? Г/д колко километра имаме през двата дни?
                          Вчера приключихме с трасетата за ХОБИ и Амтьори, ДЕН 1 - 30 км. ДЕН 2 - 60 км.
                          Има много разкаляни изкачвания и добрите гуми са голяма помощ, да не казвам задължителни...

                          Коментар


                          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Моля прегледайте списъците до момента, за да видите дали са правилни категориите и номерата !
                            Ако има неточности, моля пишете на мейла, който имате за регистрация.

                            EX-CROSS TROPHY RALLY RAID

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Nations.jpg
Прегледи:1
Размер:56.5 КБ
ID:5641067
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 09-02-15, 20:18.

                            Коментар


                            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Др. Христов , сега като видях че има и Португалски екипаж ... не издържах .... запиши ме и мен , ако не е късно разбира се . В клас Рали Рейд.
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                                Др. Христов , сега като видях че има и Португалски екипаж ... не издържах .... запиши ме и мен , ако не е късно разбира се . В клас Рали Рейд.
                                Португалеца е от Гимараеш, навигатора му е от Букурещ,
                                а колата е Мерцедес Компресор и ще карат в Експерт (пратил съм ги в ХОБИ по грешка )
                                Ще бъде интересно в Трофито, защото имам много нови колоритни участници

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X