Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
    Два въпроса имам, информация за плащане на такси по банка (сметка и т.н) не видях в регламента, може и да не съм гледал където трябва или още не са публикувани?
    И второто ми въпрос е относно механици, аз като попълвах моята още не бяха нанесени новите корекции и питането ми е ако реша да пиша приятел за помощник/ механик как трябва да редактирам заявката или да пускам нова направо?
    Трябва да имаш мейл със сметки и опции за настаняване. Ако не е пристигнал, провери в спам, а ако и там го няма пусни един мейл на hristov@dakarbg.com и ще го поправим пропуска.
    За механиците пусни мейл с имената и ще ги добавим.

    Коментар


    • #47
      От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      И аз имам една молба - в предварителния стартов списък отбора ни е посочен като TUYFLEK Racing, а би трябвало да е TYUFLEK RACING - ще помоля да го коригирате, понеже в разработването на този бранд са вложени много ресурси - както материални, така и емоционални и много си държим на него, а и има риск да не се познаем в стартовия списък и да пропуснем състезанието

      Коментар


      • #48
        От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
        И аз имам една молба - в предварителния стартов списък отбора ни е посочен като TUYFLEK Racing, а би трябвало да е TYUFLEK RACING - ще помоля да го коригирате, понеже в разработването на този бранд са вложени много ресурси - както материални, така и емоционални и много си държим на него, а и има риск да не се познаем в стартовия списък и да пропуснем състезанието
        Организационния Комитет направи обстойна проверка в патентните ведомства на Брюксел, България, село Пиргово и Аксаково и се убеди, че името Тюфлек Рейсинг (TYUFLEK RACING) е защитено и патентовано, включително и на суахили и турски
        Утре ще поправим грешката и се извиняваме за причинените душевни терзания и трепети

        Коментар


        • #49
          От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          Ама и състезателните машини в предварителния списък май трябва да смените, че ако се явите изненадващо с някой "модерен'' нов мотоцикъл ще вземете да убиете нечий състезателен мерак на старта.

          Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
          И аз имам една молба - в предварителния стартов списък отбора ни е посочен като TUYFLEK Racing, а би трябвало да е TYUFLEK RACING - ще помоля да го коригирате, понеже в разработването на този бранд са вложени много ресурси - както материални, така и емоционални и много си държим на него, а и има риск да не се познаем в стартовия списък и да пропуснем състезанието
          IN ENDURO WE TRUST!

          Коментар


          • #50
            От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            Както казах по-рано, тази година ще има много изненади и награди
            Вече има победител в категорията "Оригинална заявка" и това е представителя на Chinela Factory Racing Team
            Наградата е състезателно джърси с надпис "И Мариела те обича... "
            Заявката на Чинела вдигна духа на Орга Екипа и получихме мускулна треска от смях

            Коментар


            • #51
              От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              Както казах по-рано, тази година ще има много изненади и награди
              Вече има победител в категорията "Оригинална заявка" и това е представителя на Chinela Factory Racing Team
              Наградата е състезателно джърси с надпис "И Мариела те обича... "
              Заявката на Чинела вдигна духа на Орга Екипа и получихме мускулна треска от смях
              Предполагам, мускулната треска е предизвикана от думичката "Racing" в името на отбора

              Коментар


              • #52
                От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                Предполагам, мускулната треска е предизвикана от думичката "Racing" в името на отбора

                Това беше най-малкото, а и той го ползва отдавна Просто имаше много шедьоври при попълването на информацията, в същото време беше достоверна

                Още една изнемнада искам да анонсирам
                На 2-ри вечерта, след награждаването ще направим дегустации и ще отличим най-добра домашна ракия и вино
                Мезето ще осигури организационния екип, като няма да връщаме, ако някой си носи
                Засега ще издам, че Николай Мартинов ще направи специалитета на Крос Клуба (пробвал съм го) 'Много пилета във варел със задушени зеленчуци"
                Входа за мероприятието ще бъде минимум половинка напитка...домашна...ако някой няма, може и буркан мезе
                Наградите за победителите осигурява хотел "Троян Плаза" във връзка с десетгодишния си юбилей Наздраве и се подготвяйте

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10Godini.gif
Прегледи:1
Размер:1.32 МБ
ID:5633629

                P.S.
                Първия участник вече ми се обади Валтер Вачков ще участва със сливова от Терзийско с пушена сланина
                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 08-01-15, 16:56.

                Коментар


                • #53
                  От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  Както анонсирахме в началото, ще се опитаме да предложим интересни нови неща във връзка с отразяването...
                  Искам да отбележа, че сме заложили на силното отразяване на събитието, за да могат участници и спонсори да получат полагащото им се внимание
                  Засега е потвърдено от спонсори наемането на видео стена и предаването в бивака на кадри LIVE от различни места на трасето.
                  Всяко вечер ще има видео с най-доброто от деня в различните категории - Мартин Христов & екипа му ще монтира и излъчва за трофито, Иван Шопов ще обработва on-board камерите, екип на НАТФИЗ млади оператори и режисьори ще следят с няколко камери (едната високоскоростна) ралито.
                  Ще експериментираме с камера, която предава LIVE и ще монтираме в различни коли в различните дни, щото ни е само една... Ще виждате на момента какво се случва от мястото на пилота
                  Ендуро трасето ще се покрива от Румен Петков и Жоро Хаджиев + Яна или Антон Станчеви (да си теглят чоп кой от двамата )
                  Освен live-streaming-а, който ще е в бивака и на сайта на състезанието, репортажи ще бъдат излъчвани в няколко телевизии.
                  С цел по-обширното отразяване, Орга екипа и Община Кърджали взеха решение да предоставят безплатни акредитации за изявени фото и видео репортери, доказали се с материали и снимки, не само като количество, но и като качество на изпълнение и популяризиране.
                  Официално каним следните колеги и ако имат желание ще ги приемем с радост
                  • Иван Иванов от Разград - бивш Атевист, понастоящем снима голи модели и е официален фотограф на Лудогорец
                  • Веселин Русев - Vesur от Варна...всички знаят снимките му и каквото да кажа, ще е малко...
                  • Таня Кълева от Тетевен, "двигател" на трофи идеята и задължително присъствие на всичко що е трофи, без значение къде е


                  Акредитацията включва хотелско настаняване от 28 до 3-ти (три нощувки) закуска, сухи пакети за през деня, транспорт до местата за снимане, прес зала с мощна интернет "тръба"
                  За интернет инфото и пълненето на сайтовете, форума, ФБ и тубата ще отговаря Димитър Дюлгерски, администратора на всички сайтове на "4х4 Адвенчър", офроуд фен със собствена джипка и член на нашата общност тук.
                  Ще има и специален канал в You Tube и ще се качва всичко от деня, а тук ще направим LIVE info от контролите.
                  Ще има възможност при желание от състезателите да си заплатят допълнително на фотографите, ако искат индивидуален подход за CD със снимки и видео. Цената ще бъде символична предполагам, но избора е ваш !

                  И нещо важно - ако някой от състезателите разполага с on-board камера която записва Full HD 16:9 и има интересни кадри от деня, с удоволствие ще ги приемаме всяка вечер и ще излизат с името му и номера в дневните репортажи...стига да са атрактивни
                  Тези камери с вграден GPS и показващи скорост са с предимство Например ето този модел
                  Road HAWK (аз ползвам такава в Хюндето) !

                  Коментар


                  • #54
                    От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    Някой може ли да ми препоръча добър шивач, който да може да шие смокинг, че моя го уволних точно на нова година.

                    Коментар


                    • #55
                      От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Вече съм на терен в Кърджали и от днешния ден има само хубави новини
                      Направихме жестоко екстремче до едно водопадче, близо до мястото за публика
                      Става дума за АТВ, МОТО и трофи
                      Довечера Колев ще ви качи снимки
                      Другата добра новина е, че "закарахме" Интернет на старта за събота и ще се гледа LIVE от не присъстващите

                      Коментар


                      • #56
                        От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0544.JPG
Прегледи:1
Размер:339.3 КБ
ID:5633891
                        Ето и част от трасетата на хоби и експерт.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0562.JPG
Прегледи:1
Размер:367.9 КБ
ID:5633892Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0561.JPG
Прегледи:1
Размер:376.2 КБ
ID:5633893Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0563.JPG
Прегледи:1
Размер:246.6 КБ
ID:5633894Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0564.JPG
Прегледи:1
Размер:278.6 КБ
ID:5633895Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0566.JPG
Прегледи:1
Размер:362.5 КБ
ID:5633896Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0569.JPG
Прегледи:1
Размер:312.8 КБ
ID:5633897Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0570.JPG
Прегледи:1
Размер:281.8 КБ
ID:5633898
                        Колев

                        Коментар


                        • #57
                          От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Kолеги, бих искал да попитам дали някой желае да ми стане навигатор. Ще се радвам ако кандидата има познания при работа с пътна книга, лебедка и котва! Машината е на основата на Г класа с двигател от Гранд Чероки. Ако някой има желание нека ми пише на лични или да звънне на телефона в подписа. Бих искал да попитам организаторите за клас "Хоби" задължително ли е да има трип или може само с GPS? Също така, през втория ден на по дългия етап, ще има ли някъде възможност да се зареди гориво по време на етапа? Благодаря предварително!
                          Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                          0888 20 93 63

                          Коментар


                          • #58
                            От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Първоначално публикуван от SEA_WOLF Преглед на мнение
                            Kолеги, бих искал да попитам дали някой желае да ми стане навигатор. Ще се радвам ако кандидата има познания при работа с пътна книга, лебедка и котва! Машината е на основата на Г класа с двигател от Гранд Чероки. Ако някой има желание нека ми пише на лични или да звънне на телефона в подписа. Бих искал да попитам организаторите за клас "Хоби" задължително ли е да има трип или може само с GPS? Също така, през втория ден на по дългия етап, ще има ли някъде възможност да се зареди гориво по време на етапа? Благодаря предварително!
                            Здравей, в клас ''Хоби'' може да се кара само с GPS. На телефона си качваш, програма,която много лесно и точно се справяш с трасето! Успех, и дано да се видим там!
                            0887 526 564/ 0897 933 755 /

                            Коментар


                            • #59
                              От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Първоначално публикуван от SEA_WOLF Преглед на мнение
                              Бих искал да попитам организаторите за клас "Хоби" задължително ли е да има трип или може само с GPS? Също така, през втория ден на по дългия етап, ще има ли някъде възможност да се зареди гориво по време на етапа? Благодаря предварително!
                              Trip Master не е задължителен, просто трябва да имаш нещо, с което да мериш разстоянието.
                              За дългия ден тази година сме предвидили около 60-70 км. и мисля, че ще се справиш без зареждане, а ако е проблем, ще ти сложим една туба на контролата, която те устройва

                              Коментар


                              • #60
                                От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                Днес почти приключихме с трасетата за първия ден на АТV и мотори (хоби и експерт). За трофи намерихме само един екстрем до 5 км.
                                Ето от тези младежи да търсите отговорност, те ви "сготвиха" веселбата

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150111_114907.jpg
Прегледи:1
Размер:287.5 КБ
ID:5633960

                                По-късно днес ще пусна видео, но трасетата на АТВ са по-кратки, но за сметка на това по-тежки във връзка с оплакванията на състезатели
                                Лидерът в Ендуро Шампионата Генчев от "Pensioner Racing" каза, че му било леко и дълго и влизал в разход в с горивото
                                За целта сме ги направили по-кратки, но съдържателни
                                Ето малко изкачвания по ронливи тебеширени скали

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150111_112116.jpg
Прегледи:1
Размер:182.0 КБ
ID:5633957

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150111_112108.jpg
Прегледи:1
Размер:209.4 КБ
ID:5633958

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150111_114911.jpg
Прегледи:1
Размер:284.4 КБ
ID:5633959

                                Само да кажа, че ако е валяло дъжд, ще трябват въжета...дълги въжета

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X