Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Репортажа по РИНГ за ДЕН 2 Много интересни кадри Сега качвам и обзорния от 1 час !
    От репортажа за първия ден да черпят Светльо и Иван Генчеви,че Румен ги прекръсти Гочеви.А от репортажа за втория ден брята Цанови,че Вранглера им стана Чероки.Чакаме и за третия ден какво ще се сътвори.
    Почвам да гледам и слушам.



    Ама тоя коментатор няма да сбърка!!!
    Ааааааа,не познах,сбърка.
    В крайна сметка на финала не остана нито една българска кола за съжаление.
    Последно редактирано от Валентин Исаев; 07-03-15, 22:11.
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      Е,Нема такъв коментатор,дето да твърди ,че бъгитата са Офроуд машини и че е имало трасе за тях,трасето може би отговаря на стандарта за АТВ-та,но не и за автокрос,още на свободната тренировка дадоха фира 3/4 от машините.И какви бяха тези Ауди куатро на финала,след като колегата скъса кормилен накрайник на втората обиколка?За вторият (Генчо БАцинов),на кадрите вървеше баракудата на Гърците,неам думи...
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
        От репортажа за първия ден да черпят Светльо и Иван Генчеви,че Румен ги прекръсти Гочеви.А от репортажа за втория ден брята Цанови,че Вранглера им стана Чероки.Чакаме и за третия ден какво ще се сътвори.
        Почвам да гледам и слушам.

        ...
        Гледах репортажа, но така и не си помислих, че може да споменат моята скромна фамилия. Все още си мисля, че наистина имат пред вид Гочеви, защото те караха ЮТиВи, а само са го сбъркали с АТиВи. Но за Чирокито на Близнаците чух, ама то си е Чирок който дамо са го маскирали като Урунгел, даже мисля че рамата е същата, а дори и двг не е на Крайслер.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          ....... а дори и двг не е на Крайслер.
          Ама той никога не е и бил на Крайслер!
          Иво (таксито) Андреев
          0988 91 80 50
          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

          Коментар


          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
            От репортажа за първия ден да черпят Светльо и Иван Генчеви,че Румен ги прекръсти Гочеви.А от репортажа за втория ден брята Цанови,че Вранглера им стана Чероки.Чакаме и за третия ден какво ще се сътвори. Почвам да гледам и слушам.
            Ама тоя коментатор няма да сбърка!!! Ааааааа,не познах,сбърка.
            Не сбърка, в Трофи Експерта нямаше кола на финалното класирането от България, конкретно от втория ден...
            Надеждите ни за добро представяне в лицето на Близнаците се изпариха още от първия ден, а до екстрема в Джебел стигна една кола (мисля, че от Ботевград), която там остана...

            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
            Е,Нема такъв коментатор,дето да твърди ,че бъгитата са Офроуд машини и че е имало трасе за тях,трасето може би отговаря на стандарта за АТВ-та,но не и за автокрос,още на свободната тренировка дадоха фира 3/4 от машините.И какви бяха тези Ауди куатро на финала,след като колегата скъса кормилен накрайник на втората обиколка?За вторият (Генчо БАцинов),на кадрите вървеше баракудата на Гърците,неам думи...
            Извинявам се за моето и на Румен невежеството, че не познаваме толкова добре познатите по света и България състезатели по автокрос и машините им ! Другия път ще вземем официалните коментатори за автокрос от БНТ или БТВ, а краен случай от НОВА...

            Такова отразяване на състезание досега не е имало и ние положихме много усилия и средства то да се случи - интернет на поляната, подвижна телевизионна станция, 8 камери по трасетата + 4 фотографа по трасета и екстреми - общо 10 часа видео от което 3 часа излъчени и над 8 000 снимки.
            В сайта на състезанието вървеше live от ден1 и ден 3 снимано от 4 камери (гърци и румънци са изключително доволни, че станаха съпричастни)
            За да бъдат излъчени репортажите в 20:30 часа на деня, те трябва да бъдат качени до 17:00 часа, Румен коментира в един бус до трасето, без тренировки, сценарии, повторения и т.н. Имаше само стартовите списъци, а за БНТ и БТВ новините се налагаше да диктуваме по телефона неофициални класирания малко преди да ги пуснат, от където идват и грешките в имената.
            Тук искам да благодаря на екипа на Румен Ковачев, на Румен Петков, Наско Марков, Мартин Христов, Веско Русев, Яна и Антон, Ангел Сидов и младежите от НАТФИЗ, Здравка Сидова и всички, които правиха цяла България съпричастна с това което се случва.
            Моето мнение (а и на много хора не присъствали) е , че с отразяването се справихме добре и в този уикенд даваха повече за офроуд отколкото за футбол
            Да не пропусна и репортажите по TV+, ХОБИ ТV, както и от турската телевизия, които бяха акредититали специално екип.

            За следващото издание в Самоков каня официално колегата Петров и колегата Исаев в монтажната да опитат да коментират.
            Предложението е сериозно, не се заяждам или подигравам, но това ще е начина, за да се убедят, че не е толкова лесно или пък умишлено.

            П.П

            На Дакар, където има три монтажни, 40 камери и 8 репортерски автомобила със сателитна връзка също бъркат имената и също закъсняват...това е в офроуда, непредвидими развития до финала и неизвестност до последния момент - попитайте Иван от БНТ и Емилиян Стойков, те четат този форум !
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 08-03-15, 07:59.

            Коментар


            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              За отразяването - аз подавах инфо на БНТ. Ако не ви познавах повечето лично и ако не ви гонех да разказвате (макар и скапани, уморени и с изпотрошена техника, за което Ви благодаря...) и толкова нямаше да има. Материалите трябваше да са готови към 17.00 всеки ден - сами се сетете каква информация е имало към този час... Подавали сме инфо (с каквото разполагаме) до последно по телефона (дори и по време на излъчванията). Снимачния екип се справиха страхотно - момчетата се кефеха на случващото се и се раздадоха на макс. Виждате колко време след състезанието все още се уточняват класирания, наказания и т.н., та не знам какви претенции можете да имате в конкретния случай...?!!

              Коментар


              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                Е,Нема такъв коментатор,дето да твърди ,че бъгитата са Офроуд машини и че е имало трасе за тях,трасето може би отговаря на стандарта за АТВ-та,но не и за автокрос,още на свободната тренировка дадоха фира 3/4 от машините.И какви бяха тези Ауди куатро на финала,след като колегата скъса кормилен накрайник на втората обиколка?За вторият (Генчо БАцинов),на кадрите вървеше баракудата на Гърците,неам думи...
                Лично аз за първи път гледам на живо вашият спорт (накефих се максимално - хапе ви кучето на макс) и за мен бе (и все още е) пълна мъгла! Питах, разпитвах, навирах се и в бокса, и т.н. - ама човек като не му разбира - толкоз!

                Коментар


                • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  По повод български екипаж на финала-Колето от Шумен си го има и двата дни, макар и с големи наказания,дори третия ден разказа играта на Франко за шоу на публиката.
                  За видео репортажите-Браво, наистина досега не е правено такова отразяване, но когато нещо не ти е ясно,познато и нямаш достатъчно информация-по добре го пропусни.Как Иван по БНТ излъчи репортажа без да споменава много имена-затова няма грешки.Всички помним първите репортажи за Дакар, но човека си постави за цел да влезе в час и го направи.Друг пример-"Ноща на скоковете", за да не се излагат си поканиха Мартин тая година.
                  За поканата - Благодаря, може и да те изненадам.
                  Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                  Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                  0885 660 613

                  Коментар


                  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    До сега не помня да е имало, толкова добро медийно отразяване, това го може само Христов ! Относно сбърканите марки, модели и имена, не мисля че е голям проблем. Репортерите или ще ги научат правилно, или ще мълчат повече, или ще ни теглят една майна!!!
                    Това, че трасетата са били тежки за някои, не трябва да е повод за оплакване, а за по-добра подготовка!
                    Eвгени Филчев
                    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                    Коментар


                    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                      За поканата - Благодаря, може и да те изненадам.
                      Офертата важи, нужно ми е потвърждение само една седмица по-рано.

                      Пропуснах да благодаря на Димитър Дюлгерски (член на този форум и човека поддържащ сайтовете ми) който ви държеше в течение тук във форума, качваше много снимки в сайта и видео клипове във видео канала на 4х4BG с над 1500 посещения на дневните репортажи за три дни...значи е било интересно и атрактивно...и навременно !
                      Всичкото видео от трите дни и репортажите по ТВ можете да гледате на плейлистата "KARDJALI OFF-ROAD FEST 2015".
                      В момента се изготвят няколко филма от отделните оператори, кой както е видял събитието и случките около него.
                      Успях да покрия всички екстреми и интересни места с камери и фото и мисля, че на всички постиженията бяха запечатани и няма пропуснати
                      За Самоков смятам, че вече ще е по-лесно, екипа се стикова, времето ще е топло, а деня ще е дълъг Мисля да извикам Иван на място и да се получи супер продукция, като подготовката й ще започне още от другия месец
                      Още веднъж благодаря на всички замесени и феновете снимащи и споделящи преживяното...ще Ви осигуря още повече на Самоков !

                      П.П.

                      Като недостатък отбелязвам липсата на интервюта и он-борд кадри, но и това ще го поправя за Самоков...

                      Коментар


                      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        И аз не виждам защо мрънкате за пропуските и грешките в медийното отразяване. Важното е, че изобщо го има, че има огромно количество запечатани моменти, че зрителите разбират за нашето хоби.
                        А спомняте ли си Чалъндж къп където снимачния екип беше качен в хеликоптер колко скоро беше? И тогава поне аз не съм си представял че някога можеш да снимаш всичко това толкова евтино и удобно от земята с дрон.
                        Така, че поне аз много се кефя на медийното отразяване и хич не ми пука, че имало някоя и друга грешка в имена, марки и други подобни.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Последния ден, без рекламите Генчев, Руци те е " преселил" в Разград, ама ти си знаеш, че е за теб
                          Чак сега забелязах как се мятат гръцките хобита на гумите...направо излитаха

                          Коментар


                          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Генчев, никой не мрънка,според мен е по добре да се кажат грешките,за да не се повтарят за в бъдеще,отколкото да се премълчат и да продължат.Все пак те слушат много зрители по националната телевизия.Както и да е, знам че сега ще са по внимателни.И пак го казвам, за видео репортажите и снимките-Браво.Дори на втория ден на скалите,не само гоних компетентната публика от въжето на лебедките и изпод гумите на джиповете, но и осигурявах на репортерите по добри и безопасни позиции и то без да съм облечен в съдийско яке ,не знам колко съдии имаше там,но работата си вършеха само Наско и чичо Митко и двамата от Русе.Правех го с кеф и в името на безопасността.
                            Последно редактирано от Валентин Исаев; 08-03-15, 15:49. Причина: тт
                            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                            0885 660 613

                            Коментар


                            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                              По повод български екипаж на финала-Колето от Шумен си го има и двата дни, макар и с големи наказания,дори третия ден разказа играта на Франко за шоу на публиката.
                              То нас цървулите кой ни е броил за хора някога, ама нейсе, аз съм свикнал.

                              Там бях за да си направя кефа, и да си влея малко адреналин, и си изпълних каквото си бях наумил.
                              След финала на третия ден като слязох от джипа-5 минути краката ми трепереха от адреналина, голям кеф.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                То нас цървулите кой ни е броил за хора някога, ама нейсе, аз съм свикнал.

                                Там бях за да си направя кефа, и да си влея малко адреналин, и си изпълних каквото си бях наумил.
                                След финала на третия ден като слязох от джипа-5 минути краката ми трепереха от адреналина, голям кеф.
                                Коле, това с треперенето на краката , скоро ще е и без адреналин. Концентрирай се и използвай адреналина в други части на тялото, защото след малко повече време ще помага само Виаграта .
                                Евала приятелю.
                                Спомням си как ми се радваше преди време. Само че при мен , голяма част идва и от самата машина. Не ми се мисли ако те сложа на АТВ, равен няма да имаш .
                                Направи страхотна езда, за себе си , за колегите (нас) и за публиката.
                                Както винаги, ЛЮБИМЕЦ 13.
                                Адмираций за теб и за Джюниър.
                                Много съм щастлив че отново бяхме заедно, и споделихме страхотни емоций.
                                Сега се стягайте за Самоков. Нашия отбор СОРТОВИ ТИКВИ, ще люпим тиквено семе до кът караме в НАЙ-НОВИЯ клас.
                                ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X