Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

    А бихте ли публикували времената на състезателките, и за информация, и за да се види кой до къде е стигнал, какви са му грешките /наказанията/ и как да се готви за следващото издание на "Грация и мощ" което очакваме и състезателки и придружители /навигатори, треньори, механици, масажисти и т. н. т./ с нетърпение.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #77
      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      А бихте ли публикували времената на състезателките, и за информация, и за да се види кой до къде е стигнал, какви са му грешките /наказанията/ и как да се готви за следващото издание на "Грация и мощ" което очакваме и състезателки и придружители /навигатори, треньори, механици, масажисти и т. н. т./ с нетърпение.
      Ама много несериозно сте се подготвили !!! Как може да нямате времената и телеметрията от окачване, нестройки и следване на идеалната линия на вашия отбор и на конкуренцията. Кои бяха онези с компютрите и хронометрите в тревата дето правеха тактико-техническо разузнаване? Не бяха ли вашите шпиони?
      Живей за всеки дъх!

      Коментар


      • #78
        До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

        Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
        Ама много несериозно сте се подготвили !!! Как може да нямате времената и телеметрията от окачване, нестройки и следване на идеалната линия на вашия отбор и на конкуренцията. Кои бяха онези с компютрите и хронометрите в тревата дето правеха тактико-техническо разузнаване? Не бяха ли вашите шпиони?
        Не!!!

        Тя моята съпруга, когато ме изгуби тръгнала да ме търси първо при ВИП-ките, и после при скара-бира-та.
        То какво друго да очаква от мен?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #79
          До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

          Не мисля, че Жоро би ме наказал за каквото и да било., а що се отнася за усилените тренировки - когато имам време карам, но толкова много побеснях, за наказанието, че няма да ми мине скоро и ще си го изкарам в следващия кръг!!!!!!!!!

          Коментар


          • #80
            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

            Класирането от първия ден.








            ВТОРИ ДЕН






            Коментар


            • #81
              До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

              Първоначално публикуван от Teodora Veleva Преглед на мнение
              Отдавна се каня да участвам в Грация и мощ, но все нещо се случваше. Сега съм сигурна - няма да пропусна повече

              Благодарности на организаторите - Тодоре, стахотен си. Коментарите ти за климатика ще ги отмина с усмивка, но скоро ще си сменим ролите - аз ще бъда домакин, а ти - участник и тогава ...

              [B]Освен това забележката ти е неточна - ако се бях възползвала от климатика и бях затворила прозорците, щях да стана първа.[B] Много благодария на лекаря на състезанието, който постъпи доста адекватно и ме спаси от алергичен шок.

              Благодаря и на Сашо Архондиев за джипа, навигацията и съветите. И на неговите приятели в публиката, които бясно ни подкрепяха през цялото време.
              Позволявам си да отговоря от името на Мария Генчева, която ме вози, докато се състезаваше.


              Погледнете си времената Вашите и на Мария Генчева и напишете как можеше да се получи така, че Вие да сте на първо място. 3.09.82 е третото време на Мария Генчева, което е по-добро и от най-доброто време на клас Експерт, 3.16.91 на Ваня Димитрова, която пък спокойно се разхождаше по пистата, защото основните и конкуренти в лицето Верчето Лагадова, която не участва, и дъщеря и Дидка, която се представи под възможностите си и така първото място беше "резервирано" за Ваня.
              След първия тур Мария Генчева започна втория при температура на джипа около 105-110 "C, тъй като не работи перката която охлажда радиатора и с включена на "топло" климатична инсталация. И ако аз преди състезанието обяснявах, че спирачките са измислени от страхливците, а педала за газта има 2 състояния -отпуснат и натиснат 0/I то при втория и третия старт й казах да кара спокойно, а в третата обиколка на последния старт помолих Мария да кара спокойно и само да внимава да не сгази колче, т.к. нямаше конкуренция.

              Така, че сън за първо място и каква е реалността са две различни неща.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #82
                До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Позволявам си да отговоря от името на Мария Генчева, която ме вози, докато се състезаваше.


                Погледнете си времената Вашите и на Мария Генчева и напишете как можеше да се получи така, че Вие да сте на първо място. 3.09.82 е третото време на Мария Генчева, което е по-добро и от най-доброто време на клас Експерт, 3.16.91 на Ваня Димитрова, която пък спокойно се разхождаше по пистата, защото основните и конкуренти в лицето Верчето Лагадова, която не участва, и дъщеря и Дидка, която се представи под възможностите си и така първото място беше "резервирано" за Ваня.
                След първия тур Мария Генчева започна втория при температура на джипа около 105-110 "C, тъй като не работи перката която охлажда радиатора и с включена на "топло" климатична инсталация. И ако аз преди състезанието обяснявах, че спирачките са измислени от страхливците, а педала за газта има 2 състояния -отпуснат и натиснат 0/I то при втория и третия старт й казах да кара спокойно, а в третата обиколка на последния старт помолих Мария да кара спокойно и само да внимава да не сгази колче, т.к. нямаше конкуренция.

                Така, че сън за първо място и каква е реалността са две различни неща.

                Няма логика да се сравняват времената на "Хоби" и "Експерт", след като караха по различни трасета? Имаше и шанс това време от 3.09 да бъде подобрено, но някои от състезателките отнесоха наказание и не успяха да демонстрират реалната си бързина. Така, че поздравления за Мария...
                Живей за всеки дъх!

                Коментар


                • #83
                  До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                  Кои например състезателки? Така и без наказания да бяха пак Мария щеше да се класира за втори старт. За третия старт джипа беше почти прегрял /до червения сектор/, а пък сутринта Мария направи само 2 пъти по 2 обиколки и оставихме джипа да изстива и реално бяха малко тренировките и за това, когато вече научи трасето за втория и трети кръг, караше по-спокойно и с повече газ и времената са по-добри, макар и с прегрята машина.

                  А за експерта: Трасето се оказа по-кратко като метри, но имаше 1 препятствие слизане и качване. Дадох джипа на сина ми да покара и той направи първата си обиколка според хронометъра на gsm-а ми за 1.28, но застигна и караше след някакъв патрол., а на втората обиколка му казах да мине по трасето на експерта и изпревари другия и даде време 1.18 и нещо, близо до 1.19. Само че джипа опря и на корем и при слизането и забучи булбар на изкачването.

                  Така, че само това е разликата между трасетата и времената са сравними.
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 25-06-08, 09:00.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #84
                    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                    Първоначално публикуван от pacoo78 Преглед на мнение
                    това е най красивата жена
                    Обещавам ти да те поканя за навигатор на Диляна Попова, ако участва в следващото издание на "Грация и Мощ"
                    И понеже виждам, че си и фен, една снимка, на която аз много я харесвам

                    Коментар


                    • #85
                      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                      Ами красива си е как да си кривя душата и дано жената не чете /види/ т'ва.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #86
                        До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                        Нашата ВИП участничка Петя Желева отново е направила хубав репортаж по "ТВ7" и го излъчи два пъти-в понеделник вечерта и във вторник сутринта ! Кадрите са на екипа на Румен Петков, а утре ще кача и филмчето от "МОТО РИНГ", където водеща е друга участничка- Биляна Мартинова

                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 25-06-08, 00:52.

                        Коментар


                        • #87
                          До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                          Готин е мат'ряла, но има разминаване м/у картина и текст. Може би нещо от свалянето.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #88
                            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                            Генчев, стига смята тия секунди, ми вземи направи близалката, поне за грация и мощ да става. Второ състезание караш с бъмп в пружините. И не ляга на корем а на раздатка. Да не се о-щетиш с раждане. С тия издевателства не подстригване, ами направо линч ти мислим.

                            П.С.
                            Поздравления за всички участници/чки и организатори за доброто състезание.

                            Коментар


                            • #89
                              До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              Генчев, стига смята тия секунди, ми вземи направи близалката, поне за грация и мощ да става. Второ състезание караш с бъмп в пружините. И не ляга на корем а на раздатка. Да не се о-щетиш с раждане. С тия издевателства не подстригване, ами направо линч ти мислим.

                              П.С.
                              Поздравления за всички участници/чки и организатори за доброто състезание.
                              Вземам си поука, изчервих се

                              Сина ми като мина през дупката на експертките доста здраво остърга отдолу, че даже беше и бетон, а не пръст настилката там. Но после гледах джипа отдолу и няма никакви следи, само булбара е крив леко, но без пречупване и следи по тръбите.

                              А за остригването при Луда работа за навигатор ли беше, или за пилот, не съм светнат. Сещам се за един стар виц в който за начин на възпитание беше "глад, бой, стригане".
                              Последно редактирано от s_s1; 25-06-08, 08:43. Причина: добавки
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #90
                                До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                                Ето и временното класиране към момента, тук са само участничките взели точки в едно от двете издания поне



                                Очаква се оспорвана борба в последния кръг...никоя от водещите три не се е "бетонирала" все още и са възможни всякакви изненади... А и Биляна Мартинова ще даде всичко от себе си да влезе поне в тройката...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X