Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

    Снимки от заниманията на участниците извън гонките...

    Кметът стана фен на АТВ...



    ВИП-ките



    "Газ до дупка...пък аз ще гледам"



    Времеизмерването...







    Навигатор на Дайхатсу...



    ВИП-ките



    Генчев...



    ...и неговият "Вълкодав"



    Новата модна линия за лято 2008 - каска с потник и бански



    "Групата за бързо реагиране по въпроса за опазване на околната среда"





    Фен-клуба от Троян



    "Луда Работа" от Стара Загора, само дето "манаджера" го нямаше...







    Любимата публика на Жоро Хаджиев



    Само малко уплаха...нищо сериозно, нашето "мъжко момиче"





    Румен на яхта, но не е неговата...за съжаление...

    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 23-06-08, 16:26.

    Коментар


    • #62
      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

      Тодоре, искрено съжалявам, че не успях да присъствам тоя път, но нямаше наистина как !
      Радвам се, че Рени отново не е посрамила името на клуба, макар и само с джип, но заръките от щаба бяха такива !

      Надявам се сте видели как остригахме Зъбара нула номер след като наруши клубната дисциплина и отпадна на състезанието "Четири дни Луда работа" !
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #63
        До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

        Много яко състезание се получи! А ето малко снимки и от мен!


        Crazy Job







        Ваня надъхва Рени с подгряваща обиколка








        Коментар


        • #64
          До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
          Тодоре, искрено съжалявам, че не успях да присъствам тоя път, но нямаше наистина как !
          Радвам се, че Рени отново не е посрамила името на клуба, макар и само с джип, но заръките от щаба бяха такива !

          Надявам се сте видели как остригахме Зъбара нула номер след като наруши клубната дисциплина и отпадна на състезанието "Четири дни Луда работа" !
          Него специално съм го снимала и ще помоля Христов да качи снимката във форума по - късно,защото остана на неговия компютър. А идеята беше да служи за пример на всички,които мислят да търпят неуспехи от вашия отбор !!! Стратега на нашия отбор,на този етап ни наказва с почивки до екзотични дестинации и се надяваме да не взема пример от теб !

          Коментар


          • #65
            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

            Ще пиша кратко, че нямам време.

            Уйкенда беше СУПЕР!

            Цялото семейство, заедно с "Вълкодава", който е на съпругата ми, а не мой както Т.Х. писа по-горе си изкарахме много гот. Балчик е много красив град-уникално съчетание на планина и море. Много добър избор.

            Хотела също ни хареса.

            Купона в събота вечер също с много висока оценка. Тодор рано, рано си тръгна, защото го чакаше нареждането на трасето за 4х4, или друго-той си знае.

            Да не пропусна: скара бирата беше перфектна, - скарата - гореща, бирата - ледена. Много се бяха постарали скара-бира екипа.

            Само слънцето ми беше в повече и нека организатора Т. Х. си вземе бележка. Сега ръцете, кракат и врата ми са изгорели и е страшно сърби, като се почеша-боли.... А да щях да забравя: пусна дъжд точно за награждаването на АТВ и не можахме да видим що е то джет и има ли почва /вода/ у нас на село.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #66
              До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

              Отдавна се каня да участвам в Грация и мощ, но все нещо се случваше. Сега съм сигурна - няма да пропусна повече

              Благодарности на организаторите - Тодоре, страхотен си. Коментарите ти за климатика ще ги отмина с усмивка, но скоро ще си сменим ролите - аз ще бъда домакин, а ти - участник и тогава ...

              Освен това забележката ти е неточна - ако се бях възползвала от климатика и бях затворила прозорците, щях да стана първа. Много благодария на лекаря на състезанието, който постъпи доста адекватно и ме спаси от алергичен шок.

              Благодаря и на Сашо Архондиев за джипа, навигацията и съветите. И на неговите приятели в публиката, които бясно ни подкрепяха през цялото време.
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 25-06-08, 00:57.

              Коментар


              • #67
                До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                Ето и малко подробности от моя гледна точка, а и снимки, които вече са в агенция Speed-press:

                http://www.speed-press.com/?pageId=8756
                Живей за всеки дъх!

                Коментар


                • #68
                  До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                  Коментар


                  • #69
                    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    ...
                    Уйкенда беше СУПЕР!....
                    Само слънцето ми беше в повече и нека организатора Т. Х. си вземе бележка. Сега ръцете, кракат и врата ми са изгорели и е страшно сърби, като се почеша-боли.... А да щях да забравя: пусна дъжд точно за награждаването на АТВ и не можахме да видим що е то джет и има ли почва /вода/ у нас на село.
                    Аз съм доволна от Слънцето и дъжда на идване щадящо Слънце отзад ... на връщане - прохладно облачно отпред - 6 пъти ни валя дъжд до Варна....
                    Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                    Коментар


                    • #70
                      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                      А журналистите не пропуснаха да "наредят" Златка...Май номерата й дойдоха в повечко...


                      Коментар


                      • #71
                        До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Вече имаме заявка за участие от първата ВИП дама Диляна Попова
                        Нечовешки красива, любител на екстремните усещания, тренира бокс и е с невероятни сини очи...



                        това е най красивата жена

                        Коментар


                        • #72
                          До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                          В клас "Експерт" при отсъствието на вера Лагадова не се очакваха изненади и Ваня безапелационно грабна поредната победа и е водач във временното класиране







                          Дидка Лагадова с нов навигатор, с травма от предния ден и малшанс като застигна джипа на Веско... Ценни секунди, които й попречиха да даде по-добри резултати...









                          Валя Колева от "Черно Море" Варна показа добро водене на автомобила в своя дебют, въпреки, че останаха само със задно предаване...ама...Нисан...кво да очакваш...











                          А Крум традиционно вече за оффроуда веселеше публиката с бисери и след всяка щуротия, която измисляше се сещаше, че не трябва да излиза от сценария



                          Още веднъж победителките, мъжки момичета

                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 24-06-08, 09:00.

                          Коментар


                          • #73
                            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                            Благодаря на Тодор Христов за участието си във ВИП клас. Състезанието беше жестоко. Много ми допаднаха гонките на плажа. Карах бавно, но поне преодолях страха си от падането в Троян. Това повлия на представянето ми през втория ден с агресивно каране, за което получих и наказание от съдията. Бях много ядосана, но това е състезание и има правила

                            Коментар


                            • #74
                              До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                              Много приятно впечетление ми направиха представителките във ВИП клас ! Две от тях, Петя Желева и Румяна Маринова участваха за втори път и се получи интрига в състезанието Рени подкара Териоса доста агресивно, даде най-добро време, настигна Петя Желева и сгреши на лентите опитвайки се да я изпревари...А трябваше само да финишира зад нея, защото я биеше с 20 секунди-разликата им от старта... Времето й остана непостижимо и във финалните серии, но наказанието от 1 минута я постави на 4 място !







                              Коментар


                              • #75
                                До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" II КРЪГ 21-23 ЮНИ БАЛЧИК !

                                Във финалната серия Диляна Попова (дебютантка на състезанието, но с гадже автомобилен пилот) даде по-добро време с 17 секунди пред Петя Желев и грабна купата и подаръците на SSG и Daihatsu







                                Рени Христова обаче получи наградата за най-много събрана лента и колчета и това я спаси от наказанието на Жоро Хаджиев ...
                                Чувам, че ги остригвал нула номер, но най-добре знае Радо Зъбара...



                                Сигурен съм, че след тия рестрикции и засилената подготовка на Рени, в следващото издание тя няма да остави шанс на никоя ВИП-ка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X