Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БУРГАС ОФРОУД 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: БУРГАС ОФРОУД 2011

    Мм то и аз ги гледах снимките , ама има места дето и с "жип" не може да се мине . Пък ако някой има Астра дето хептен не му трябва , тук е мястото .
    Трасето е много технично , навигацията трудна , сигурен съм , че всички състезатели ще се изкефят максимално.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • #62
      От: БУРГАС ОФРОУД 2011

      Първоначално публикуван от kusemak Преглед на мнение
      Ако е валяло и горските пътища са подгизнали като гъба пак ще си говорим колко ще ти е средната скорост.Нали не си мислиш че рали рейда се прави само на макадам.А има и заигравки с навигацията , на няколко места ако не хванеш азимута на точката в движение и спреш да го мериш няма тръгване от там.Не щото е кофти мястото ,напротив хубава равна дълбоко изорана нива на която няма на какво да се вържеш /ако имаш лебедка/която не е задължителна , но е препоръчителна. И тогава за две точки по 150м.ще видиш колко много бъркат сметките за средната скорост.
      AMA НАИСТИНА ЛИ?
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #63
        От: БУРГАС ОФРОУД 2011

        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
        AMA НАИСТИНА ЛИ?

        АМА НАИСТИНА !!!!!!!!!!!
        СЪВСЕМ НАИСТИНА господин състезател!!!!!!!!!!!!!!!
        Последно редактирано от kusemak; 09-11-11, 09:16.

        Коментар


        • #64
          От: БУРГАС ОФРОУД 2011

          Благодаря за изчерпателния отговор. Необходимо бе някой,който разбира да се включи за ни обясни какво е азимут и какво е рали рейд. Отговора ти, ме устройва.
          Надявам се, че организатора на това мероприятие в което и аз съм записан да добави и към всички записани състезатели обращението "господин", така все едно ще сме на Виенски бал с лебедки.
          И нали такива като нас, господата ще дойдем и ще облечем в съдържание едно мероприятие и то ще стане състезание.
          Не се хаби да обясняваш на хора, които с години правят състезания по офроуд, как става това. Много са закостенели и няма да те разберат.
          Но с радостен трепет виждам, че има неспокойни хора, които са готови наляво и надясно да пръскат познание.
          айде, че много внимание ти отделих, но не се заяждай с навигатора ми.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #65
            От: БУРГАС ОФРОУД 2011

            Иван Вълчев Бургас АТВ Поларис
            Димитър Милков Бургас АТВ Кавазаки 700
            Христо Генов - Каблешково АТВ Кавазаки 700

            Стефан Петров -Каблешково мотори Кавазаки тт600

            Коментар


            • #66
              От: БУРГАС ОФРОУД 2011

              А бе Ники ти какво се пениш като няма да караш.

              Коментар


              • #67
                От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                Айде и тук почнаха заяжданията.

                Коментар


                • #68
                  От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                  Без люто не може иначе яденето става постно.

                  Коментар


                  • #69
                    От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                    Благодаря за изчерпателния отговор. Необходимо бе някой,който разбира да се включи за ни обясни какво е азимут и какво е рали рейд. Отговора ти, ме устройва.
                    Надявам се, че организатора на това мероприятие в което и аз съм записан да добави и към всички записани състезатели обращението "господин", така все едно ще сме на Виенски бал с лебедки.
                    И нали такива като нас, господата ще дойдем и ще облечем в съдържание едно мероприятие и то ще стане състезание.
                    Не се хаби да обясняваш на хора, които с години правят състезания по офроуд, как става това. Много са закостенели и няма да те разберат.
                    Но с радостен трепет виждам, че има неспокойни хора, които са готови наляво и надясно да пръскат познание.
                    айде, че много внимание ти отделих, но не се заяждай с навигатора ми.
                    Ако някой се е почуствал обиден, то моля приемете най-искренни извинения от името на организационния екип на състезанието. Обесненията на колегата kusemak относно трасето са напълно добронамерени, само че той не е знаел, че отговаря на хора, които се занимават с офроуд /като състезатели и като организатори/ повече от 10 години и много добре знаят какво е кал, лебедки, азимут и т.н. И понеже аз Ви познавам, още веднъж Ви поднасям и личните си извинения.... По отношение на дължината на трасето - преценихме, че това е оптималния вариант за това състезание. Не искаме да бъде кратко нито много тежко, тъй като ще има доста любители и искаме да финишират по светло със здрави машини, да се изкефят максимално и дай боже догодина да се влеят в редиците на професионалистите и да участват в националния шампионат. Обещавам Ви, че и на Вас няма да е скучно. Трасето не е само това, което се вижда на снимките - има бързи участъци, където може да се вдигне скорост и над 100км/ч, но има и места, където при дъждовно време неподготвените джипове ще се затруднят доста.... Елате и ще видите!
                    Атанас Георгиев
                    "Gea Offroad 4x4"
                    ___________
                    0885805445 | http://www.offroad-gea.com | http://facebook.com/GeaOffroad4x4

                    Коментар


                    • #70
                      От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                      1.Георги Калудов-Румен Йорданов-Мицубиши Паджерo
                      2.Станислав Георгиев-Валентин Вълков-Митсубиши
                      3.Апостол Драчев-Димитър Тодоров-Сузуки Витара-ОФФ РОАД клуб Равадиново
                      4.Димитър Таранов-Георги Петров-Мицубиши Паджеро-Долно Езерово
                      5.Георги Янков- -Мицубиши Паджеро-отбор"Катеричка"-Ахелой
                      6.Ламбрев и Ламбрев-Тойота
                      7.Ивайло и Велизар-Тойота
                      8.Пламен Тенев-Пламен Русев - Щаер Пух 2.2 бензин
                      9.Любомир Димитров-Нисан Патрол от Варна
                      10. Христо Калинков –Илиана Калинкова –Тойота АСК “Добрич”
                      11. Росен Райчев - Нели Райчева - TLC 80
                      12. Николай Колев - Велик Казаков Сузуки самураи Ямбол


                      АТВ
                      1.Кремен Калинков АТВ Кавазаки 750 4х4
                      2.Красимир Николаев-АТВ- Ямаха Раптор 700R Ямбол
                      3.Иван Вълчев Бургас-АТВ Поларис
                      4.Димитър Милков Бургас-АТВ Кавазаки 700
                      5.Христо Генов – Каблешково-АТВ Кавазаки 700


                      МОТОРИ
                      1.Стефан Петров -Каблешково мотори Кавазаки тт600

                      Коментар


                      • #71
                        От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                        Ако излезна от бокса до тогава сериозно се замислям да надраскам чисто новата ми боичка , след преобръщането в Приморско
                        Михаил Войнов/...............Митсубиши Паджеро 3.0
                        Михаил Войнов 0988814423

                        Коментар


                        • #72
                          От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                          1 Иван Чапкънов Кавазаки Камено мотори
                          2Наско --------- Кавазаки Българово мотори

                          Коментар


                          • #73
                            От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                            Траковете за GPS за мотори и атв ще ги качите ли предварително за да ги разгледаме?

                            Коментар


                            • #74
                              От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                              Първоначално публикуван от petar.nedelchev Преглед на мнение
                              Траковете за GPS за мотори и атв ще ги качите ли предварително за да ги разгледаме?
                              Да разбира се, след малко и роуд бука ще качим и с него да се запознаете.

                              Коментар


                              • #75
                                От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                                Да разбира се, след малко и роуд бука ще качим и с него да се запознаете.
                                Ми няма лошо , ама по-добре го разпечатайте и изпращайте по куриер за ваша сметка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X