Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БУРГАС ОФРОУД 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
    Колеги, пускам линк със снимките във фейсбука ми, утре ще ги кача и тук да ги имаме:

    http://www.facebook.com/media/set/?s...4227757&type=1

    http://www.facebook.com/media/set/?s...4227757&type=1
    Хубави снимки,благодаря че ни правиш съпричастни.Заралии май без скарата и масата не ходят никаде.Много ми се идваше обаче така се случи..... Да сме живи и здрави другият път.Поздрави на победителите и на всички участници!
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
      Хубави снимки,благодаря че ни правиш съпричастни.Заралии май без скарата и масата не ходят никаде.Много ми се идваше обаче така се случи..... Да сме живи и здрави другият път.Поздрави на победителите и на всички участници!
      Тертиплий хора са те, идват организирано с микробусчето, носят си ядене и пийване.От време на време, се провикват: "Турииистии, туристии" , изобщо весело си беше.Тази вечер е събранието им, за последни уточнения по организацията на зимната "Сузуки и приятели" среща 2012.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

        Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
        И аз не съм доволен- навигатора ми обеща пържоли а не ми ги направи!
        Винаги има доволни и недоволни.А трасето си беше супер
        Aбсолютно.
        Добре се сещам, колко може да е трудно създаването на едно трасе. Но тук организаторите си бяха свършили работата.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

          бай джеро, да не забравяме ,че Варна е столица на дупките и вaрниенци всеки божи ден караме оффроад към работа тя и магистралата ни такава
          >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
          Защото така ми харесва...
          Телефон: НЯМАМ
          Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

          Коментар


          • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
            В събота всичко започна много хубавичко. Тръгнахме в 6 и в 7:45 бяхме в Бургас.
            Старт, скорост и много камъни. Героични са жителите на местните селца и ...градчета. Само е загадка какво садят в дворовете си. Ама много камъни има в този красив регион. И лозя със сортове непознати до скоро у нас.
            Колата ни след старта рядко беше с повече от едно колело на земята. Просто скороста, релефа и гумите ми допринесоха за веселбата по трасето.
            Към 15-тия километър застигнахме група коли от началото на стартовия списък и се започна...суетня.
            Гъби, паднали стълбове, храстовидни образувания и т.н. Ама който не е бил на брифинга трябва да си знае, че на състезание няма приятели.
            След 2-3 взети на "сляпо" ситуации започнахме да влизаме в темпо и подкарахме навигацията пак чисто. Искам да благодаря на едни местни глупаци, които подгряваха за "гааз" точно преди един ляв завой след който следваха едни гадни купчини със строителни отпадъци. Просто ми върнаха вярата в непоправимоста на бг-публиката. Ако някой се бе подвел по окуражителните им напътствия, щеше да дреме някъде на хладно.
            Искам и да поздравя екипажа на Ево-то за невероятната навигация, която демонстрираха. Адаша ще го пращаме на проверочен при тях.
            Както и да е.
            Трасето беше уникално. Неоходимо ми бе само малко да е калничко(заради меките гуми). Но скороста все пак си бе яка. 126км/ч ни е пика по гпс-а.
            Малко по-късно към 25-тия километър нещо се заскрибуца отпред и два завоя по късно спряхме в една нивка до едни лозички и предно ляво колело след малко ...мина покрай нас..
            Скъсано каренце и паднало колелце ликвидира състезанието за нас.
            Обаждане до ЯВОР и хоп след малко пристигна адаша с паджерото и една платформа. Натоварили, евакуирали, закърпили се и се прибрахме у дома.
            Много як беше евакуационния екип, не усетих как качихме счупената кола. За тия лебедки ремонтни комплекти има ли?
            Пазача на лозето излезе много корав:-И мина жълтата кола покрай нас само на три гуми...ей от тука. На косъм мина.
            Помогна ни с акъл и вече съм фен на фк"Бяла река"-Тополница.
            Винаги ще се намери какво де се критикува, но аз нямам намерение да търся такова.
            Браво на орга-та и пожелавам състезанието да се превърне в традиционно значимо събитие за спорта и феновете на офроуда.
            А на главните организатори: - Честит финал и наздраве!
            Пламене,пред техниката и най-силните пилоти са безсилни.Важно е ,че сте се забавлявали и сте с Русев живи и здрави.От всяко състезание има поуки за да направим нашето най-хубаво.
            Последно редактирано от Венци В; 27-11-11, 20:07.
            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
            АСК Ален Мак

            Коментар


            • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

              Първоначално публикуван от бай джеро Преглед на мнение
              Големи благодарности към организаторите на състезанието.И другия път като организирате такова мероприятие направете трасето по" магистралата че на един варненски екипаж много му друсало че и автомобила се развалил".Казвам това защото усещам нотка на недоволство относно трасето.Ако не е така моля да бъда извинен.
              Ами извинен си,бай Джеро!Е,естествено можеше и напишеш кой е "варненския екипаж".Трасето си беше перфектно за скоростен офроуд,роудбука също.Навигатора ми се справи чудесно предвид почти никаквия му опит.Автомобила ни не се е развалил,просто не е за скоростно каране,но това е поправимо.Благодарим на Явор и Наско за възможността да се запознаем отблизо с истинско офроуд рали състезание и за проявеното към нас търпение[все пак си бяхме доста бавни]

              Коментар


              • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                Някой случайно да има снимка от този скок ?

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2647 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:86.4 КБ
ID:5321785
                Последно редактирано от Явор-Vromos.com; 05-12-11, 22:20.

                Коментар


                • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                  Първоначално публикуван от МАРТИН МИЛЕВ Преглед на мнение
                  Някой случайно да има снимка от този скок ?
                  Много смес е подавал Роската ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                    за това моста му е вече с по-неправилна форма
                    ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                    Коментар


                    • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                      Първоначално публикуван от МАРТИН МИЛЕВ Преглед на мнение
                      Някой случайно да има снимка от този скок ?

                      [ATTACH=CONFIG]387858[/ATTACH]
                      Страхотен скок, лошото на скока е че ,че той лиши пилота от по-добро класиране.

                      Коментар


                      • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                        Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                        за това моста му е вече с по-неправилна форма
                        Много кекави тия тойоти бе!
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Много кекави тия тойоти бе!
                          ужас,кво да ти разправям ама мноо вървят и скачат,хапят си каишката направо
                          ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                          Коментар


                          • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                            Да добавим и малко видео Състезанието:


                            Свободните "боеве"


                            И една молба от колегата с нивата, който взе на буксир хайлукса.Ако някой е снимал видео, нека да го качи тук
                            Последно редактирано от Явор-Vromos.com; 05-12-11, 22:21.
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Много смес е подавал Роската ...
                              Навигатора пропуснал да каже:"СКООК".
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: БУРГАС ОФРОУД 2011

                                Новините по TV7
                                http://tv7.bg/sport-news/other-sports/2445762.html

                                Преди малко гледах репортаж по NOVA в късните новини ще го кача и него когато го открия

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X