Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

    За зяпачите (като мен) координати ще има ли за събота???
    къде може да се гледа.. и къде може с кола, къде с джип, къде пеша.
    Ако човек не прави избор за нещата от живота си, друг ще го направи вместо него!

    Коментар


    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

      Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
      Питане от любител на добрата кухня, ще може ли от предложените благинки да изкомбинирам собствено меню?
      По -принцип ще може на място ...... но от ресторанта казаха че, ще обслужват свободни поръчки след като приключат с предварителните менюта.
      Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
      Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
      Mercedes Benz ML55 AMG
      Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

      Коментар


      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

        Първоначално публикуван от nasko petkov Преглед на мнение
        За зяпачите (като мен) координати ще има ли за събота???
        къде може да се гледа.. и къде може с кола, къде с джип, къде пеша.
        За съжаление координати ще има в събота сутринта. По-рано не можем да ги обявим.
        Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
        Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
        Mercedes Benz ML55 AMG
        Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

        Коментар


        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

          Ще има ли време да се стигне до местата за гледане.. ???
          Да не се окаже някой зрител да обиколи всички точки преди участниците
          тогава трябва да го включвате в класирането.. под номер 000
          Сега сериозно--
          имам в предвид да не се пречи на участниците....
          щото ако хората дошли да гледат тръгнат да обикалят и да търсят местата за гледане(който при начина на провеждане не се знае дали ще са актуални) щото участниците може да решат да минат по друг път.пък там някой зрител тръгнал в последния момент закъсал псува и бута....
          Е тогава ще има много "Изгубени в лудогорието" участници + зрители..кой пеша кой с кола кой с джип
          А да не говорим ако някой зрител шегаджия вземе та тръгне с тоя зеления спрей.. и да шари по дърветата нови номера на воля или да трие.
          Тогава става ```Б.х Маа му координатите наред номер няма.... до кое ли дърво да се снимам
          или пък ...Я тука има номер ама що го няма като координати..
          Ако човек не прави избор за нещата от живота си, друг ще го направи вместо него!

          Коментар


          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

            Първоначално публикуван от nasko petkov Преглед на мнение
            Ще има ли време да се стигне до местата за гледане.. ???
            Да не се окаже някой зрител да обиколи всички точки преди участниците
            тогава трябва да го включвате в класирането.. под номер 000
            Сега сериозно--
            имам в предвид да не се пречи на участниците....
            щото ако хората дошли да гледат тръгнат да обикалят и да търсят местата за гледане(който при начина на провеждане не се знае дали ще са актуални) щото участниците може да решат да минат по друг път.пък там някой зрител тръгнал в последния момент закъсал псува и бута....
            Е тогава ще има много "Изгубени в лудогорието" участници + зрители..кой пеша кой с кола кой с джип
            А да не говорим ако някой зрител шегаджия вземе та тръгне с тоя зеления спрей.. и да шари по дърветата нови номера на воля или да трие.
            Тогава става ```Б.х Маа му координатите наред номер няма.... до кое ли дърво да се снимам
            или пък ...Я тука има номер ама що го няма като координати..
            Именно заради това координати ще дадем в последния момент ...... време ще има ...
            Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
            Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
            Mercedes Benz ML55 AMG
            Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

            Коментар


            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

              Предлагам да няма места за зрителите в съботния ден. Неделния ден им е достатъчен. Не искам да ми се пречкат в краката иначе взимам лопатата и ще се развихря на ред.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                Е не така с лошо.. или ти с лопатата ще помагаш на закъсалите зрители.

                Ако и във Формула 1 нямаше зрители нямаше да има и Формула 1.

                Същото се отнася и за Париж Дакар и за WRC шампионата и т.н

                И аз си ходя да карам из горите (без зрители) и си карам сам-ха ха
                Щото току виж някой зрител се запалил по офроуда и догодина е достоен конкурент..

                Последно редактирано от ico_net; 17-01-12, 17:09.
                Ако човек не прави избор за нещата от живота си, друг ще го направи вместо него!

                Коментар


                • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                  То обособени места за зрители за събота няма - трябва да застанат нейде из гората, което пък може да попречи на участниците. Това което аз като зрител мисля да направя е да отида на кръговото на Пчелина (които не го знае - последната истински асфалтирана част от пътя навътре в местността и там ще се стартира както и ще има кебапчииници и т.н. за зрители). Така ще мога да видя участниците без моя джип да им се явява неестествено препядствие до някоя точка.

                  Коментар


                  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                    То и кучето гледа ама касапин не става. Записваш се в състезанието, влизаш в обстановката, вживяваш се,ставаш едно цяло с автомобила,представяш си предварително как се минава препятствието, не се подценяваш или надценяваш. Най-важното е участието а не победата, тя идва когато и дойде времето.
                    Публиката в трасето на първия ден ще усложни и така сложната обстановка. Няма обособен маршрут и си представи близо 40 автомобила на 100км2 площ който се движи където му харесва. Неодцепеното трасе , адреналина и екзалтираната публика ще изиграят лоша шега на състезатели, публика и организатори. Там идва ролята на лопатата зад врата на виновния.
                    Примерите с F1, WRC и Дакар не са коректни помисли защо.
                    Апелирам да няма публика през първия ден.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                      Аз не вярвам да няма подвижни препядствия. На Трявна имаше по трасето много , който мислеха да участват без да са записани.Това трябва да ни е ясно и да бъдем по внимателни.Бързото каране не гаратира победа,желая на всички безаварийно финиширане.

                      Коментар


                      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                        След кратък дебат между организатор и отговорниците на трасето ........ решихме :

                        За първия ден /събота - 28.01.2012/ координати на точки от трасето /места за зрителите/ НЯМА да обявяваме !

                        Това решение е крайно и не подлежи на обсъждане !
                        Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                        Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                        Mercedes Benz ML55 AMG
                        Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                        Коментар


                        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                          Това е добре,но това не значи безумно каране.

                          Коментар


                          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                            А на старата ще има ли хартиени карти на местността? Според мен е леко улеснение за участниците. Да можем да си съставим обща картина на разположението на точките, и според тях да си правим стратегия. Все пак целта е да си доставим удоволствие състезавайки се, а не изтезавайки.

                            То можем да си разпечатаме и ние карти, но като не знаем в кой район ще са точките ще се наложи да печатаме много листа...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                              Коле, хартиената карта няма да ти е полезна .
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                                Коле, хартиената карта няма да ти е полезна .
                                И аз така мислия .....но Коле, ако искаш си носи и атлас
                                Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                                Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                                Mercedes Benz ML55 AMG
                                Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X