Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

    Ще има ли,старт за АТВ-та?
    АТВ-стите,се губят перфектно,ако ги пуснете,ще стане купона по интересен!
    В местноста "Пчелина",веднъж правихме трасе за АТВ-та,на един мото събор беше.
    ТюркеДжиев старши
    sigpic

    Коментар


    • #92
      От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

      За МНОГО ГОДИНИ. Желая на всички МНООООГОООО НЕЗАБРАВИМИ И БЕЗАВАРИИНИ КИЛОМЕТРИ.
      Формата на състезанието много ми допадна . Искам да попитам обаче дали ще бъда допустнат в главната борба със силно ОРЯЗАНИЯ и силно ОЛЕКОТЕН Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0180.jpg
Прегледи:1
Размер:168.9 КБ
ID:5333448(двуместен) джип. Има и още доста такива изкючително добре подготвени мини-джипки. Ще ангажиране и асистенция с инструменти и ТЕРМО-РЕМАРКЕ Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0176.jpg
Прегледи:1
Размер:124.9 КБ
ID:5333449със кетъринг за нуждаещите се в трасето.
      Дано падне и порядъчен снежеч , ще стане доста весело.
      ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #93
        От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
        ................Ако вземат да се запишат Петър Минчев и Йосиф Лагадов ще настане голяма жега!!!
        Имате потвърждение от двата екипажа.
        GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

        Коментар


        • #94
          От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

          Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
          Нещо за затворения кръг на втория ден.Ако може и снимки на по опасните места.
          Ха, я виж кой се е притеснил за траяла .... Сега сериозно, някъде бях писал, че трасето ще е леко / за подготвени екипажи/, безопасно - няма рискове от преобръщане,ще се постараем публиката да не пречи /което е свързано и с нейната безопасност/. Колчетата ще подредим в деня на състезанието и маршрута ще е съобразен с условията -сняг, неговата дълбочина,температура и т.н. - за радост на всички трасето позволява комбиниране на препятствия с различна трудност при различни метеорологични условия. Идеята е да се минава от поне 20-30% от участиците с подготвен джип без помощни средства. Асистиращи машини ще има на всяко място, където са възможни усложнения.
          Ето клипчета за запознаване с трасето http://vbox7.com/play:9f74cfe4a1, http://vbox7.com/play:7e12814a9b
          Последно редактирано от nikiib; 05-01-12, 17:49.
          0897/833 689 - Николай Божков

          Коментар


          • #95
            От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

            Ники може ли Дамянчо да ми бъде навигатор.Тъй като е от Разград колегите да не останат с впечатлението,че познава трасето.Моля,ако има такива данни да ми бъде отказано правото да ми бъде навигатор.

            Коментар


            • #96
              От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

              Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
              Ники може ли Дамянчо да ми бъде навигатор.Тъй като е от Разград колегите да не останат с впечатлението,че познава трасето.Моля,ако има такива данни да ми бъде отказано правото да ми бъде навигатор.
              Дамян не е в организаторския екип, предполагам, че и основния органзатор ще потвърди но сме създали организация и я спазваме твърдо, всеки да си гледа своята работа, аз и Гошо не се месим в подготовката на първия ден и НЕ знаем трасето и точките, както и друг не знае, къде точно ще са препятствията за втория......в тази връзка аз лично не виждам защо Дамян да не ти е навигатор.
              0897/833 689 - Николай Божков

              Коментар


              • #97
                От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                Благодаря за отговора,надявам се да няма излишни приказки.

                Коментар


                • #98
                  От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                  Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                  Ники може ли Дамянчо да ми бъде навигатор.Тъй като е от Разград колегите да не останат с впечатлението,че познава трасето.Моля,ако има такива данни да ми бъде отказано правото да ми бъде навигатор.
                  И аз мисля че не е проблем
                  Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                  Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                  Mercedes Benz ML55 AMG
                  Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                  Коментар


                  • #99
                    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                    Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                    Ники може ли Дамянчо да ми бъде навигатор.Тъй като е от Разград колегите да не останат с впечатлението,че познава трасето.Моля,ако има такива данни да ми бъде отказано правото да ми бъде навигатор.
                    Въпроса е обсъден и решението е положително-да,Дамян може да ти бъде навигатор.Имай в предвид обаче,че освен че не е стъпвал на трасето,а и не знае как се борави с GPS.Успех!
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                      Здравейте, докато не са свършили местата няколко заявки от Добрич.

                      Христо Калинков /Илияна Калинкова - Toyota Hilux
                      Ивайло Василев / ............... - Toyota
                      Атанас Спиридонов / Дидо - Pajero 3.5
                      Златан Златев/ Ивелин Златев - Lada Niva
                      Галиан Господинов / ........... - Nissan Patrol
                      Пепо Джендов / ................ - Nissan Patrol 4.2
                      Дамян Узунов / Ясен Денев - Nissan Patrol 4.2
                      Последно редактирано от Ясен Денев; 05-01-12, 18:01.

                      Коментар


                      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                        Я колко Патрола има,сигурно ще има отделен клас за нас...

                        Коментар


                        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                          Кво ли някоя витара да ви бие накрая

                          Айде, бягам, че да не ме биете...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                            Защо пък не,ние не се състезаваме за място,а за да ви вадим като закъсате.Винаги може да се обадите на приятел с Патрол и той ще ви помогне.

                            Коментар


                            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                              Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                              Я колко Патрола има,сигурно ще има отделен клас за нас...
                              Ако може и аз в този клас,с наполовина Патрол и наполовина Тойота
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Кво ли някоя витара да ви бие накрая

                                Айде, бягам, че да не ме биете...
                                ... ще видим 'ко ще стане...... и Сузукитата не са малко
                                Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                                Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                                Mercedes Benz ML55 AMG
                                Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X