Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

    Първоначално публикуван от bps Преглед на мнение
    Записваме се и ние -Боян Попов,Владимир Христов -клас стандарт.Таксата е платена в пълен размер,моля отстъпката да се ползва за дарението.
    Заявката за участие ще изпратя по- късно.
    По новия правилник на БФАС не може да участвате, защото сте над 50г. възраст, и сте с Опел Фронтера а това е недопустимо за този клас! Може да гледате и да се возите на корабче по р. Дунав.
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • #92
      От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

      Наско таксата е платена а отстъпката ще те помоля да дадеш за дарение.
      Друг въпрос дискутирахме днес с други участници а именно километрите.
      В неделя гласувахме за намаляване броя на депутатите да помислим за намаляване броя на километрите.
      Помисли по този випрос ако технически от към трасе това е възможно.
      Не знам какво си потготвил но ако завали и при факта,че към 17 часа е вече тъмно ми се виждат много.
      2014 помиш как валя и какво беше трасето и как вървяха километрите.
      А и на мивката се чакаше по 2 часа в крайна сметка не можеш да изсипеш тая кал на паркинга на рига.
      Вашето състезание започна с 2 дни и малко километри сега дните са три а километрите почти Х 3.
      Почвате да прихващате от друго състезание в севроизточна българия в която основно печели най-здравия. То и такъв му е слогана.
      Тази година имаше 7 дневно състезание с подобни състезателни километри.
      Аз незнам колко от това което си подготвил е лиазон разбира се.
      Ако имаш участници които се борят за шампионата добре но ако са такива като мен дошли да си направят кефа не мисля,че многочасовата борба в калта е желания формат.
      В крайна сметка идваме за кеф или поне аз основно.
      Помисли и за атв/утв които по прогноза ще стартират на -5 градуса на колко ще карат не е ясно.
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар


      • #93
        От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

        В самото начало на темата споделих за километрите, да са около 500 за трите дни. Тогава никой не се застъпи за това, аз си мислех, че не съм прав и на всички им се кара, максимално много километри. Казах си, щом е така, ще караме. Свикнал съм да се пробирам от Германия, без да спя, така, че не ми е проблем. Разходите и времето, не стигат! Успех!
        0887 526 564/ 0897 933 755 /

        Коментар


        • #94
          От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

          Километрите винаги могат да се редуцират надолу. Имаме готовност според метео условията това да се случи. Мислех, че ви се кара. Ако, са 500 км се пада по 160- 170 км на ден, които при сухо време по нашите трасета се вземат грубо за три чАса. Което значи около 12:00 на обяд да се приберете в бивака. Ако, вали нещата малко се променят, ама сме подготвени за това, така че по добре да ги има и да ги намалим, отколкото да не ви стигнат
          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
          SSang Yong Kyron 2.0xdi
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

          Коментар


          • #95
            От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

            Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
            Километрите винаги могат да се редуцират надолу. Имаме готовност според метео условията това да се случи. Мислех, че ви се кара. Ако, са 500 км се пада по 160- 170 км на ден, които при сухо време по нашите трасета се вземат грубо за три чАса. Което значи около 12:00 на обяд да се приберете в бивака. Ако, вали нещата малкое променят, ама сме подготвени за това, така че по добре да ги има и да ги намалим, отколкото да не ви стигнат
            Наско километрите са били винаги 500,но по време на демокрация станаха до 800км,като допитване от състезателите не е правено.Схемата е ясна но само за някои.Затова направи така че да сме доволи.МОЛБА след финал да уредиш автомивка цена не коментирам с кафе.
            Ние с Любо закусваме от 8 до 10 с кафето та ако може старта по късно все пак сме на гости.Успех на екипа.......не остана
            Последно редактирано от delfin; 11-11-16, 10:17.

            Коментар


            • #96
              От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

              Нека отстъпката от таксата на нашият екипаж също бъде дарена за каузата

              Коментар


              • #97
                От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                Здравейте,да увеличим Силистренската група,Младен Енев Can-Am 800, Жерар Енев Can-Am 800.Наско,сериозен ли си за километрите на клас АТВ и ако е така,ще има ли някъде бензиностанции,защото каручките не издържат повече от 80-90км.Утре изпращам таксата и подкрепям идеята на Светльо
                (Коджак),да помогнем на МЕРИ.Браво МЕРИ

                Коментар


                • #98
                  От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                  Не знам за ралито,но за трофи стандарт миля,че километри те даже са малко.70 км за първия ден с два екстрема са нищо.Знам,че има участници на които километрите са им много но все пак сме на състезание където трябва да има съревнование между участниците,а когато няма километри няма как да има съревнование.Така се отсяват най-добрите екипажи,и най-подготвените.Все пак не сме на разходка

                  Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

                  Коментар


                  • #99
                    От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                    В тези 70 километра може да има и сериозни терени, които не могат да се квалифицират като "екстреми", но да са си доста добри като за трофи.
                    На трофито това ми е готиното-може да си покараш, в състезателно темпо,да си вдигнеш адреналина, да се накефиш, и това без сериозни екстреми.

                    То в русенско няма кой знае какви екстремни места, но екипа ще ни предостави добро трасе, сигурен съм.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                      Специално на твоя таралясник може да му е за последно!!!!!!

                      Коментар


                      • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                        Бе то все му е за последно, даже и венец му дадоха, и опявания и оплакване имаше, ама ей на-днес пак проходи...
                        Накрая ще взема да го прекръстя от Франко на Феникс...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                          Давай Коки,Франко" има много възможности. Все пак е Сузуки!
                          ТЛК-120 Николай Колев
                          0898521295

                          Коментар


                          • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                            Бе той отдавна плаче за пенсиониране,ама аз като злите капиталисти-изцеждам каквото може да се изцеди до последно,преди напълно да умре.

                            А Сузуки вече отдавна не е. Превърна се от Сузуки във Франко. Затова и е като онзи Франкенщайн-уж нещо, ама нищо.

                            Замислям се за някакводруго сузуки-изцяло оригинално, и да си го карам в малкия клас, че явно в по-сериозните не става-или сузукитата не стават за там, или промените в конструкцията се оказват недобре направени.

                            Спам де, трийте последните мнения.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                              Вчера оформяхме есенцията на клас трофи- SS-те. Тръгнахме обичайните заподозрени да ги подготвим за последно преди състезанието:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20161112_115646.jpg
Прегледи:1
Размер:193.7 КБ
ID:5734518
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20161112_115710.jpg
Прегледи:1
Размер:102.8 КБ
ID:5734519
                              Отхвърлихме доста работа. Обходихме всички SS-и за единия ден. Оформихме подхода към това местенце:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20161112_140119.jpg
Прегледи:1
Размер:219.8 КБ
ID:5734520
                              Към края се заиграхме с направата на една магистрала за трофи за прото и модифициран.
                              Борко в стихията си:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4860.jpg
Прегледи:1
Размер:260.7 КБ
ID:5734521
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4861.jpg
Прегледи:1
Размер:258.6 КБ
ID:5734522
                              Бай Матьо дърпа лебедки и е основен координатор на групата, която работи в синхрон под вещите му съвети:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20161112_150733.jpg
Прегледи:1
Размер:219.4 КБ
ID:5734523
                              А, Чаро извозва дървения материал:


                              Борко пък започнал работа в Скални материали, ама нали не си мислите, че джипа остана здрав. Трябваха само тридесет метра на Борко, за да подпише и на този:
                              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                              SSang Yong Kyron 2.0xdi
                              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                              Коментар


                              • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                                Списък с участниците има в темата за официална информация. Моля, ако някой е пуснал заявка, а не се вижда в списъка, да се свърже с нас, за да го добавим. Също и някой, който се вижда в списъка, а не е пуснал заявка, моля да го направи. Благодаря за разбирането.
                                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X