Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

    Чудя се защо престоите на тапите не са били отразени в съдийските листи. Обикновено те са много по чисти и по прилежно водени / ако е вменено като задължение от организаторите/ и полевите съдии могат докато изчакват следващия състезател да изчисли времето на престой и да облекчи задачата на главния съдия. Карнетите трябва да ги има защото състезателите трябва да спрат задължително на контролата а не да мине покрай съдията и да го намята с кал, камъни или пепел и най вече да се види номера на състезателя защото не винаги се вижда дори и да има на предното стъкло.
    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
    0896 846 246

    Коментар


    • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

      Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
      Просто е просто ги няма и всичко ще е под контрол ,малко по съсредоточени съдии и програма за бързо смятане на данните от съдииските листи на старт финал и да кажем 4 екстрема ,БЪРЗО,ТОЧНО И ПРОСТО.В самата съдииска карта ще има графа пристигнал на екстрем ,престои и рестарт ,а които нямат престои заради тапа само отбелязваш че е минал ,освен големите стартови номера които наистина може да не се виждат ще има и малък на челното стъкло до тех преглед .СЪДИЯТА в началото на екстрема спира и пуска времена а колегата му на края на екстрема му съобщава минал или не и дали е свободен екстрема ПРОСТО Е ,И няма да премятаме 40 карнета .
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1197.jpg
Прегледи:3
Размер:246.9 КБ
ID:5735273

      Не се меся, вие си решавате, ама ей тоз ако профучи покрай теб как ще го запишеш кой е?

      Коментар


      • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

        Валери , не ти трябва никаква програма , аз работя с най обикновена Екселска таблица - в нея са заложени формулите за пресмятане на време за старт финал , престой и наказания за време . Въвеждат се данните и програмата автоматично ти дава класиране . А по въпроса с карнетите , има просто решение - напечатват се QR кодове в които са отразени всички данни за екипажа , ламинират се и се раздават при регистрацията на екипажа . Четенето на кода става със всеки телефон с Андроид ОС , прави се снимка на кода и данните за старт , финал , престой и други на дадения екипаж със съответния QR стикер остават в телефона на съдията . От телефона на съдията със SMS се изпращат прочетените данни на човека който обработва резултатите и така имаш информация в реално време ( на места без покритие данните ще се изпратят по късно ). Разбира се остават съдийските листи за обща информация и насрещна проверка , така се елиминира човешкия фактор при слагането на печатите и разчитането на замацани и смачкани карнети . Простичко и работещо решение почти без никакви средства , само няколко телефона и плащането на SMS-ти . QR стикера е своеобразен карнет , може да се напечата в няколко екземпляра за всеки екипаж и да се залепят или оставят на различни места в джипа - така все един от всичките може да бъде прочетен . Елиминира се и проблема за който спомена Петьо Янков - в момента в който донесеш стикера до съдията за да бъде прочетен , ти се отчита времето до секунда , след това маркира отново кода и времето за престой е отчетено , информира се екипажа колко време има престой и на навигатора остава само да го запише на пътната книга за да знае колко добавено време има .
        Последно редактирано от Бакалов; 23-11-16, 09:21.
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

          Към някой модератор.Направете нова тема за болки,сърбежи и лекуването им за новия сезон.Това е тема за русенското състезание.Има добри предложения ,но нека бъдат на нужното място.
          Наскооо ако си се събудил качи класирането по дни с времената и престойте по дни.

          Коментар


          • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

            Момчета, писал съм просто е.Старт-финал там драма няма, точен старт, точен фина, измерено състезателно време с хоер. Отива на 1екстрем има СТОП ЛИНИЯ. Екипажа спира казва си номера и при свободен екстрем съдията го пуска веднага, да загуби 10сек.При затапен екстрем на следващия екипаж съдията му спира времето и го пуска при свободен екстрем от линята на Стопа така се спира и пуска от точно място и никаква драма всичката информация е в съдииския карнет и се обработва за минути а чакаме класиране с ДНИ че и после корекци дразнещо е на фона че съдиите се справихме Перфектно.Да припомня че миналата година пак същия проблем с карнети, има ли печат нема ли трябва ли да има ако е минал екстрем, може ли да се зачита екстрем без печат. Всичкк тия дилеми ще отпаднат за миг.
            Последно редактирано от valerisuper; 23-11-16, 11:36.

            Коментар


            • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

              Такааааа сряда вечер е и мога да почна със критиките ....Първо към Наско -Абе Насе как може да се стартира със азимут ....сега сички кучета и котки в Пиргово ме познават.Получи се едно страхотно състезание .Джипа се счупи неделя ама се добрахме до финала ....че и до Кубрат на ход със много на майката ....Благодаря на целия орга тим.Благодаря на варненския екипаж който ме мотивира кът се бяхме загубили на некъкъв азимут да продължим .Бпагодаря на Колю за дренковата ракия която ми даде да да да да Колйо от Шумен ми даде 500гр ракия от дренки -да е жив и здрав -другия път литър да дадеА дано ама надали .Не на последно място да благодаря на Мери че ме изтърпя три дена у джипа да и мърморя кък да кара и нъкъде....
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                Първоначално публикуван от unikat13 Преглед на мнение
                Наскооо ако си се събудил качи класирането по дни с времената и престойте по дни.
                Трети ден се опитвам да го кача, ама работата с форума става все по тегава. Не иска по никакъв начин да ми качи екселските файлове. Сега трябва да ги снимам, да ресайзна снимките, щото не ще и тях да качи, и чак тогава.
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                  Да благодарим и ние струваше си да блъскаме 450 км на ход от Смолян!Браво имаше къде да си се загубим качествено и да си покараме та даже и да си попийнем!Беше много добре!Поздрави
                  Христо Георгиев-0889022988
                  Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

                  Коментар


                  • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                    Аз пък се накарах.До година пак.Само Донев трябва да поработи с книгата щото като видя снега на стара планина краи Търново разбра че сме се загубили.Джипа е труден за рисуване,произведох маса вторични суровини но ми беше хубаво раздавах си газ на воля изкарахме си готино и БЛАГОДАРЯ на всички виновни за това състезание.
                    Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                    И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                    Коментар


                    • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                      Такааааа ...................
                      Нещо много омотано си го написал, да не би да си под влияние на дренчената???

                      За догодина ще съберем повече дренки, та ще има и за литър подарък, тази година беше пробно.

                      Ах как не беше здрав Франко, да ви покажем с навигатора как се кара, и как се намират азимути, ама късмет.

                      Живот и здраве, след няколко години, като си изплатя кредита, и имам отново право да мисля как да изхарча по най-глупав начин парите си-ще започна нов проект, и ще ви покажа кое-какво е
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                        Записвам те в клуба на пенсионираните офроуд мечтатели!!!

                        Коментар


                        • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                          Аз отдавна съм в него.
                          Днес уж си заварявам котлите, а си мисля как ще минат веригите към гумите, и как ще ги опъвам, за новия проект. А как ще направя блокажа на диференциал на Ауди V6 150 коня, та да не оставам по кривите места, управлението на предния мост е измислено, трябват само донор и спонсор...
                          Ама нема...

                          Та ще съдийствам за в бъдеще, и ще ближа рани.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                            Класиране Рали и АТВ:
                            Rally+ ATV.rar
                            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                            SSang Yong Kyron 2.0xdi
                            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                            Коментар


                            • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                              А класирането за трофи ще го пуснеш ли

                              Коментар


                              • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Аз отдавна съм в него.
                                Днес уж си заварявам котлите, а си мисля как ще минат веригите към гумите, и как ще ги опъвам, за новия проект. А как ще направя блокажа на диференциал на Ауди V6 150 коня, та да не оставам по кривите места, управлението на предния мост е измислено, трябват само донор и спонсор...
                                Ама нема...

                                Та ще съдийствам за в бъдеще, и ще ближа рани.
                                Още един съдия който иска да яде и да пие.....
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X