Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

    Ъъъ, май не беше. Поне в частта в която аз карах първи. Щото нали преди мене все се чупеха до към средата на трасето, и аз бях първия който го мина цялото.(къде е маймунката дето се надува от гордост???).
    Та от средата натам не беше минавано.
    На есенния траял в Русе пак не беше минавано, и пак аз разбивах.

    Но пък аз не поддържам идеята, че трасето задължително трябва да е преминато поне веднъж от джип на организатора. Защо е нужно? Ами ако организатора по някакви причини няма джип?
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

      Ти да не се обаждаш,все се оплакваш,че трасетата били леки,еи сега ще видиш леко трасе.Няма нищо невъзможно,трасето може да се премине от подготвен джип и способен екипаж.Повтарям трасето е за мъже,не за девойки.Траяла е като на воина здрава машина и опитен екипаж.

      Коментар


      • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        На есенния траял в Русе пак не беше минавано, и пак аз разбивах.
        Беше минавано цялото.
        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Но пък аз не поддържам идеята, че трасето задължително трябва да е преминато поне веднъж от джип на организатора. Защо е нужно? Ами ако организатора по някакви причини няма джип?
        Аз пък я поддържам- да няма издевателства. Видяхме го на Смирненски.
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

          Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
          Ако на Чаро трасето ви е било гадно,то нашето ще ви се види апокалипсис.
          Така те искам бай Матьо,бравоооооо
          който му стиска да се пробва.А който се двоуми да си вземе повече семки и фотоапарат.
          Харесва ми думата АПОКАЛИПСИС казана от Матьо ))

          Коментар


          • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

            Да се запишем и ние:
            Емил Георгиев
            Бончо Бонев
            сузуки Витара-Сливен
            Бончо Бонев
            0887530661
            0878184630

            Коментар


            • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

              Трасетата не е необходимо да се преминават,защото разликата между машините е голяма,но трябва да е възможно преминаването му.Ако мислиш,че без лебедка и др.помощни средства е възможно жестоко се лъжеш.Всеки сам да си направи сметката дали ще играе или ще бъде от публиката.

              Коментар


              • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                Нека да ви кажа като скромен участник в организацията на трасетата в Русенските и Новочерненските състезания. Трасето за траяла в Нова Черна 2012 беше минато без най- атрактивните участъци, за да не се промени терена. Трасето на Русенското състезание 2012 беше минато цялото. И двете трасета бяха преодоляни пред очите ми от Рокито на Чаро.
                Не мога кажа същото за сегашния траял. До вчера беше преодолим от джипа на Бай Матьо, но неговата теория е - щом аз го минавам, значи всички могат. И Бай Матьо отсече - за да не могат ще го коригирам. Те така....
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                  Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                  Нека да ви кажа като скромен участник в организацията на трасетата в Русенските и Новочерненските състезания. Трасето за траяла в Нова Черна 2012 беше минато без най- атрактивните участъци, за да не се промени терена. Трасето на Русенското състезание 2012 беше минато цялото. И двете трасета бяха преодоляни пред очите ми от Рокито на Чаро.
                  Не мога кажа същото за сегашния траял. До вчера беше преодолим от джипа на Бай Матьо, но неговата теория е - щом аз го минавам, значи всички могат. И Бай Матьо отсече - за да не могат ще го коригирам. Те така....
                  И Бай Матьо отсече - за да не могат ще го коригирам. Те така...[/QUOTE]
                  ...............и в тоя ред, да не пропуснете оная отвесна стена /по която Борко с празната си кратуна искаше да се спуска на последното състезание/
                  0897/833 689 - Николай Божков

                  Коментар


                  • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                    ...............и в тоя ред, да не пропуснете оная отвесна стена /по която Борко с празната си кратуна искаше да се спуска на последното състезание/ [/QUOTE]
                    Ники бъркаш двата щата. Миналата година беше на Средна Кула а тази в Николово.
                    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                    0896 846 246

                    Коментар


                    • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                      Такива неразумни неща няма,всичко е преценено,дори и да се обърнат няколко от машините големи поражения не трябва да има.Тествано е обърнахме един и за минута го върнахме на колела,нямаше време дори да го заснемат.

                      Коментар


                      • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                        Надявам се, че Тествачите НЕ участват в официалното състезание?
                        Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                        "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                        Коментар


                        • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                          Няма такива,абсолютно е забранено преминаването на хора и техника,само кравички за да подобряват екстремите.....

                          Коментар


                          • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                            Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                            ...............и в тоя ред, да не пропуснете оная отвесна стена /по която Борко с празната си кратуна искаше да се спуска на последното състезание/
                            Ники бъркаш двата щата. Миналата година беше на Средна Кула а тази в Николово.[/QUOTE]

                            Мите, знам просто не се сещам за нещо подобно на Николово

                            Натоварихме се....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130315_154302.jpg
Прегледи:2
Размер:164.2 КБ
ID:5461504
                            Ако оживеем след запоя довечера и ще се разтоварим
                            Последно редактирано от nikiib; 15-03-13, 15:32.
                            0897/833 689 - Николай Божков

                            Коментар


                            • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                              Благодарение на Гемах, Жоро от Разград, има много голяма вероятност да участваме и ние. Подменяме полуоската в момента и утре сме на старта, ако не ни мине черна котка път!
                              Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                              0888 20 93 63

                              Коментар


                              • От: Networx-Offroad 2013 - Trayal edition - Русе - 16-17 март

                                Първоначално публикуван от SEA_WOLF Преглед на мнение
                                Благодарение на Гемах, Жоро от Разград, има много голяма вероятност да участваме и ние. Подменяме полуоската в момента и утре сме на старта, ако не ни мине черна котка път!
                                Добре,че те упътих къде има мостове от Джимни.И двамата трябва да черпите!
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X