Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

    Aа като гледам, май не се обръща необходимото внимание на траяла, въпреки, че това е шоуто, което ще гледа публиката. Никой няма да вди нищо от трофитата и ралитата. Само траяла е нещото което събира хората да гледат офроуд. А тука май всички усилия и средства се хвърлят в трофи и рали. Но както прецени организатора. Ние мислим да дойдем 3 подготвени машини от Разград, ама ако няма траял , какво да правим ? Ако само ще се отбива номера и после недоволни за какво да се трепем ? Ще решаваме след като видим правилник, награден фонд и адекватно трасе.
    Samurai Gemax

    Коментар


    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

      Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
      ще кажа това което премълчах в предния си пост, че хората не стигат защото има хора от Русенската група които искат да карат, а не да помагат в организацията.
      Ако проблема ще се реши с това, че ние с Матьо искаме да караме- аз няма да карам. Вие решете. Чакам отговор .
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

        Боре, няма проблем. Ние не можем да решаваме, всеки решава за себе си и това е негово право. От русенската група ще карат шест екипажа(може и повече да са, но пред мен толкова са заявили участие).
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

          Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
          Aа като гледам, май не се обръща необходимото внимание на траяла, въпреки, че това е шоуто, което ще гледа публиката. Никой няма да вди нищо от трофитата и ралитата. Само траяла е нещото което събира хората да гледат офроуд. А тука май всички усилия и средства се хвърлят в трофи и рали. Но както прецени организатора. Ние мислим да дойдем 3 подготвени машини от Разград, ама ако няма траял , какво да правим ? Ако само ще се отбива номера и после недоволни за какво да се трепем ? Ще решаваме след като видим правилник, награден фонд и адекватно трасе.
          Гоше,не се стърпях и ще ти го рекна.За състезанието в Беловец пуснахте регламент кога?Да не говорим,че вечерта преди старта се измисли трасето.Не е сериозно да говориш и пишеш за нещо,което и ти самият не го правиш.
          Правилника се доуточнява/днес отново го обсъждахме и го има готов на чернова/
          За наградният фонд мисля,че няма смисъл да се притесняваш от страна на Свилен/имало ли е
          в някое състезание по-голям награден фонд?/
          Какво означава адекватно трасе?Джипа ми е още в Русе,кажи кога,ела и аз ще дойда да направиш адекватно трасе.
          Съжалявам,че съм така рязък,но.......
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
            Гоше,не се стърпях и ще ти го рекна.За състезанието в Беловец пуснахте регламент кога?Да не говорим,че вечерта преди старта се измисли трасето.Не е сериозно да говориш и пишеш за нещо,което и ти самият не го правиш.
            Правилника се доуточнява/днес отново го обсъждахме и го има готов на чернова/
            За наградният фонд мисля,че няма смисъл да се притесняваш от страна на Свилен/имало ли е
            в някое състезание по-голям награден фонд?/
            Какво означава адекватно трасе?Джипа ми е още в Русе,кажи кога,ела и аз ще дойда да направиш адекватно трасе.
            Съжалявам,че съм така рязък,но.......
            Ако недостигат съдйи(знаеш че съм насреща-но само за траяла).Нека закрием сезона на траяла както трябва(не отгоре,отгоре...).

            Коментар


            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

              Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
              Aа като гледам, май не се обръща необходимото внимание на траяла, въпреки, че това е шоуто, което ще гледа публиката. Никой няма да вди нищо от трофитата и ралитата. Само траяла е нещото което събира хората да гледат офроуд.................
              Аз няма да се извинявам: айде стига с тези глупости, вие състезатели ли сте или циркаджии, за да Ви е необходима публика
              Направи добро представяне пред колеги, който могат да те оценят, да ти стиснат ръката за подготвената машина, че си ги победил, а не пред сеирджии, които ще са недоволни, че не си счупил колата или не си се отъркалял
              Последно редактирано от plrussev; 24-10-12, 07:42.
              "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
              „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

              Коментар


              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                Аз няма да се извинявам: айде стига с тези глупости, вие състезатели ли сте или циркаджии, за да Ви е необходима публика
                Направи добро представяне пред колеги, който могат да те оценят, да ти стиснат ръката за подготвената машина, че си ги победил, а не пред сеирджии, които ще са недоволни, че не си счупил колата или не си се отъркалял
                +6

                Коментар


                • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                  Колеги, ако не престанете с дразгите, просто ще изтрия всички постове и ще забраня писането в този форум.

                  Тъй като е възможно да сте забравили, нека ви припомня - МЕРОПРИЯТИЕТО СЕ ПРАВИ ЗА да ДОСТАВИ УДОВОЛСТВИЕ НА ВАС-СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ И НА ПУБЛИКАТА. Поне аз го правя с тази цел.

                  И все още си спомням защо съм тръгнал да го правя, въпреки, че със съжаление всеки ден виждам как идеята се изражда и се деформира в инструмент за мерене на пишки или още по-жалко - в инструмент за доказване, че пишката на ближния е по-малка.
                  Защо толкова много държите да докажете на някой, който е тръгнал да прави нещо хубаво, че греши?
                  Защо всичко трябва да е "грозно, но законно"?
                  Защо винаги и във всичко трябва да намерите причина да се сърдите?

                  Не ме разбирайте погрешно - на мен ми е все едно дали ще използвате това мероприятие да се забавлявате или ще го ползвате да плюете. Аз съм щастлив всеки един ден - със или без "Networx-Offroad 2012". Имам милион причини да съм щастлив. И предпочитам да гледам на хубавите неща, а не на лошите.
                  Всъщност - какво ли се хабя... Вие си решавате.

                  Коментар


                  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                    Това ще е закриване на сезона - така ли ?
                    Аз бях на откриването, много голямо състезание в Трявна,убеден съм, че русенци ще направят не по лошо закриване.
                    Успех !
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                      Публикувал съм чернова на регламента за траяла на страницата на Networx-Offroad
                      Можете да я прегледате и да кажете коментари

                      Коментар


                      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                        Колеги, ако не престанете с дразгите, просто ще изтрия всички постове и ще забраня писането в този форум.

                        Тъй като е възможно да сте забравили, нека ви припомня - МЕРОПРИЯТИЕТО СЕ ПРАВИ ЗА да ДОСТАВИ УДОВОЛСТВИЕ НА ВАС-СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ И НА ПУБЛИКАТА. Поне аз го правя с тази цел.

                        И все още си спомням защо съм тръгнал да го правя, въпреки, че със съжаление всеки ден виждам как идеята се изражда и се деформира в инструмент за мерене на пишки или още по-жалко - в инструмент за доказване, че пишката на ближния е по-малка.
                        Защо толкова много държите да докажете на някой, който е тръгнал да прави нещо хубаво, че греши?
                        Защо всичко трябва да е "грозно, но законно"?
                        Защо винаги и във всичко трябва да намерите причина да се сърдите?

                        Не ме разбирайте погрешно - на мен ми е все едно дали ще използвате това мероприятие да се забавлявате или ще го ползвате да плюете. Аз съм щастлив всеки един ден - със или без "Networx-Offroad 2012". Имам милион причини да съм щастлив. И предпочитам да гледам на хубавите неща, а не на лошите.
                        Всъщност - какво ли се хабя... Вие си решавате.
                        +10.Многи си прав.
                        GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                        Коментар


                        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                          НАКАЗАНИЯ
                          1.Докосване на колче – плюс 1 мин.
                          2.Събаряне на колче – плюс 3 мин.
                          3.Нарушаване на целоста на оградната лента – плюс 5 мин.
                          4.Излизане от трасето на автомобил с 2 колела – плюс 10 мин
                          5.Ползване на лебедка – плюс 10 мин.
                          6.Ползване на помощни пособия тип „пътечка“,"джак" - плюс 5 мин.
                          7.Излизане от трасето с повече от 2 колела-дисквалификация
                          8Оказване на помощ за преминаване на препятствие от страна на каквито и да
                          е външни лица, външно оборудване, средства и т.н. - плюс 30 мин.
                          9.Оспорване на решение на съдия – дисквалификация
                          10.Пропускане на препятствие – плюс 20 мин.
                          11.Ограничението за изминаване на определено препядтсвие е от максимум 10
                          минути. Ако участника престои повече от това време в една от контролните
                          зони, не се декласира но получава наказание от 20 мин. за същото


                          Регламента си е на организатора и ще се спазва,но понеже все още имаме време за коментар - по т.5 и 6 - нужно ли е наказание за ползване на оборудване от джипа?По т.9 оспорване ????? Много са примерите в които съдиите бъркат....Изчистете спорните моменти с време - засичане, кое колче е само докоснато /наклонено/ и кое съборено - с цялата си дължина ли трябва да е на земята - все спорни моменти, по които могат и ще възникнат въпроси....и дисквалификация.
                          0897/833 689 - Николай Божков

                          Коментар


                          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                            Ники, има си ред, по който се установява грешка на съдия. Нарича се "контестация". Оспорване от типа "Ама чакай, тука беше едикак си" наистина води до дисквалификация

                            Коментар


                            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                              Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                              Ники, има си ред, по който се установява грешка на съдия. Нарича се "контестация". Оспорване от типа "Ама чакай, тука беше едикак си" наистина води до дисквалификация
                              Познаваме се отлично и знаеш, че тръпката ми не е в споровете....
                              0897/833 689 - Николай Божков

                              Коментар


                              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                                Предлагам за времезасичане да използват вашият почин-навигатора пуска и спира хронометъра.
                                За "докосване" на колче може да се счита,според мен,когато автомобила го е бутнал,но не е паднало на земята или не е счупено.
                                Предполагам че т.5 и т.6 са за стимулиране на състезателите да преминават без помощни средства препядствията.
                                Ако не вали и трасето е сухо,както е сега,няма да има нужда от пътечки и лебедки.Ще има нужда само от кураж и добър джип.
                                А за дисквалификация от съдия примерно,мисля,че е крайно време да се научим,че съдиите определят кой е крив и кой прав.Иначе ще стане анархия,като във футбола.Сега се сещам,че може би трябва да има първо жълт картон за спорещия състезател,а при повторно спорене червен и дисквалификация./Това само като идея,може и с флагове/
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X