Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

    Със такива промени в графика може ли да се запишем за траял Мехата и Тошко.
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

      Ти го направи по-дългичко, пък никой няма да реве.Иначе блъскаме 500 км. за да дойдем , а караме 100 км.
      Последно редактирано от tk3c-pyce; 21-10-12, 18:10.

      Коментар


      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

        Ако може някои,които е наясно какво ще представлява траяла,като дължина,препядствия,какво обрудване да се носи и за какво време ще се преминава да даде малко пояснения.

        Коментар


        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

          Първоначално публикуван от Kalinkov Преглед на мнение
          Ти го направи по-дългичко, пък никой няма да реве.Иначе блъскаме 500 км. за да дойдем , а караме 100 км.
          Ей, шшш, Калинков! Надул си сумата със 140км
          Ако посмалиш малко, ще ви увелича трасето с още 20-тина км

          Коментар


          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

            Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
            Ако може някои,които е наясно какво ще представлява траяла,като дължина,препядствия,какво обрудване да се носи и за какво време ще се преминава да даде малко пояснения.
            Ти май само пишеш,без да четеш.Написал съм достатъчно за траяла.Претенции преди да сте го карали не приемам!След състезанието може да ме осе.....те,но това съм измислил,това ще се кара.Никой не е казал,че има ограничения на брой участници.Не си измисляйте неписани работи.Няма,или поне аз не съм ползвал асистенция и друго оборудване,освен гумите на джипа.Трасето се преминава за около 15мин.максимум,без супер препядствието на Свилен./спускането отвесно,има го по-напред в темата,със снимки/.Няма фантазиите на багериста или други копани с багер препядствия./поне аз не съм предвиждал,за Свилен той да пише/
            Последно редактирано от tk3c-pyce; 21-10-12, 19:22.
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

              Траялът ще започне в 14.00 или в 15.00, в зависимост от това, колко участници ще има. Ще се оправим, спокойно. Трасето няма да е супер-трудно

              Коментар


              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                Здравейте!Георги и Здравка Георгиеви ще са в клас А2. И два въпроса:
                1.Къде да открием номера на сметката, на която да превеждаме сумата за таксата?
                2.Ако на някое препятствие се получи струпване на участници и няма възможност за едновременно преминаване, ще се спира ли времето на новодошлите или не?

                Коментар


                • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                  По 35 точка от регламента,смятам че 15 метра отклонение от трасето е твърде малко.Съображенията са ми,че това е близо до възможната грешка на ГПСа и освен това,ако има азимут на някоя полянка, 15 метра отклонение са по-малко от възможното отклонение,при което спокойно си намираш пътя след това.Дайте малко по-голям толеранс,все пак не носим ролетки.
                  Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                  Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                  Враца

                  Коментар


                  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                    Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                    По 35 точка от регламента,смятам че 15 метра отклонение от трасето е твърде малко.Съображенията са ми,че това е близо до възможната грешка на ГПСа и освен това,ако има азимут на някоя полянка, 15 метра отклонение са по-малко от възможното отклонение,при което спокойно си намираш пътя след това.Дайте малко по-голям толеранс,все пак не носим ролетки.
                    Според мен трябва да е 50 м радиус около виртуалната контрола , за липсващ трак повече от 150 м трябва да има наказание . Иначе пътя между две виртуални контроли не е задължително да е по трака зададен от организатора , освен в случаи ако скъсяваш или пресичаш трасето и по този начин се облагодетелстваш .
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                      Няма такива филми. 15 метра от трака, освен в случаите, когато има зададен азимут. Обновил съм регламента.
                      Последно редактирано от tk3c-pyce; 21-10-12, 21:46.

                      Коментар


                      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                        Ти май само пишеш,без да четеш.Написал съм достатъчно за траяла.Претенции преди да сте го карали не приемам!След състезанието може да ме осе.....те,но това съм измислил,това ще се кара.Никой не е казал,че има ограничения на брой участници.Не си измисляйте неписани работи.Няма,или поне аз не съм ползвал асистенция и друго оборудване,освен гумите на джипа.Трасето се преминава за около 15мин.максимум,без супер препядствието на Свилен./спускането отвесно,има го по-напред в темата,със снимки/.Няма фантазиите на багериста или други копани с багер препядствия./поне аз не съм предвиждал,за Свилен той да пише/
                        Да олекотяваме конструкциите тогава - лебедките вън
                        0897/833 689 - Николай Божков

                        Коментар


                        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                          Свилен беше обещал сериозен траял . Дайте малко повече инфо, регламент, награден фонд ,трасе . . .
                          Samurai Gemax

                          Коментар


                          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                            Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                            Свилен беше обещал сериозен траял . Дайте малко повече инфо, регламент, награден фонд ,трасе . . .
                            Ако няма награден фонд няма да дойдеш ли?
                            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                            0896 846 246

                            Коментар


                            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                              Първоначално публикуван от nikiib Преглед на мнение
                              Да олекотяваме конструкциите тогава - лебедките вън
                              Това е верния път(ти си доста наясно стези неща).Ще дойда на Русе да видя подабренията

                              Коментар


                              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                                Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                                Колеги, не виждам никой да коментира регламента! Да не стане последния ден на брифинга да има разправии! Четете и умувайте овреме!
                                63. Докосване на колче – плюс 1 минута към критерий „Време за успешно преминаване на трасето“
                                64. Събаряне на колче – плюс 10 минути към критерий „Време за успешно преминаване на трасето“
                                65. Нарушаване на целоста на оградната лента, в зоните, където има такава – плюс 10 минути към
                                критерий „Време за успешно преминаване на трасето“
                                66. Оказване на помощ за преминаване на препятствие от страна на каквито и да е външни лица,
                                нямащи отношение към състезанието, външно оборудване, средства и т.н. - плюс 10 минути към
                                критерий „Време за успешно преминаване на трасето“
                                67.Неспазване на знак „Стоп“ - плюс 10 минути към критерий „Време за успешно преминаване на трасето“

                                Според мен точките от 63-та до 66-та се отнасят за траял а не за трофи поради простата причина, че трофи трасето се кара за 3,4,5 часа и наказание от една до десет минути са несериозни. Колчета, ленти и панделки се използват при трофито за указване на даден екстремен участък, който не може да бъде описан в пътната книга, като те се отварят колкото позволява местността или по преценка на организаторите за да не се получават тапи. По точка 67-ма мисля,че наказанието трябва да бъде поне 30 мин., защото този знак се поставя на пътната книга най вече на опасни местата и където се излиза от черно на път от републиканската пътна мрежа и едно прибързано излизане може да има фатален край.
                                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                                0896 846 246

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X