Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

    Имам няколко питанки????
    Кога ще бъде брифинга за трофито?-петък вечер или събота сутрин?
    Кога ще се дават пътните книги?.................................................?
    Къде ще бъде брифинга?
    От колко часа?
    Къде и кога ще бъде техн.преглед на джиповете?
    Питането ми е свързано с това,че аз и навигатора ми няма да спим в хотела в петък вечер и ако брифинга ще е тогава,трябва да знаем да дойдем.За джипа важи същото-петък или събота техн.преглед?
    Къде ще бъде официалният старт?

    Моля организаторите за конкретни отговори,за да можем да си направим график за пътуването към Русе.

    Програма за двата дни,ако може по-подробна-час на техн.преглед,час на брифинг,час на старт и т.н.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
      Имам няколко питанки????
      Кога ще бъде брифинга за трофито?-петък вечер или събота сутрин?
      Кога ще се дават пътните книги?.................................................?
      Къде ще бъде брифинга?
      От колко часа?
      Къде и кога ще бъде техн.преглед на джиповете?
      Питането ми е свързано с това,че аз и навигатора ми няма да спим в хотела в петък вечер и ако брифинга ще е тогава,трябва да знаем да дойдем.За джипа важи същото-петък или събота техн.преглед?
      Къде ще бъде официалният старт?

      Моля организаторите за конкретни отговори,за да можем да си направим график за пътуването към Русе.

      Програма за двата дни,ако може по-подробна-час на техн.преглед,час на брифинг,час на старт и т.н.
      И аз това щях да питам ,но ти ме изпревари ...
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
        Първоначален списък (не фигурират всички, тъй като заявките са разпиляни). Ако някой не вижда името си тук, моля да ми пише да го добавя!

        12. Пламен Исаев, неизвестен - Самурай или Шогун/ще тегля чоп/. - GPS
        12.Пламен Исаев,Валентин Исаев-Шогун(Чогун)-GPS
        С това допълване задавам и аз същите въпроси-за място и час на брифинга.
        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
        0885 660 613

        Коментар


        • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

          Свиленеееее,къде сииии?

          Само още 10 дена и ще има шоу!Огън не остана!
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

            Колеги, за организационни въпроси, моля обръщайте се към atanas_93, тъй като той явно оглавява класацията за най-прави и праведни хора.
            Аз, с моите често грешни решения се нареждам по-надолу и не следва да отговарям за важните неща.
            Доколкото се сещам той искаше да се направи брифинга в петък вечерта, но все пак за по-сигурно се допитайте до него.

            Коментар


            • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

              Oще един въпрос:
              Как ще се формира крайното класиране от двата дни, сборно време или точкова система?
              "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
              „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

              Коментар


              • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                Точковата система ощетява състезателите. След първия етап състезанието приключва.

                Коментар


                • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                  Първоначално публикуван от pikachu Преглед на мнение
                  Точковата система ощетява състезателите. След първия етап състезанието приключва.
                  Да така е , когато за първия ден се дават двойно повече точки от втория. Ако точките са еднакви и за двата дни интригата ще е до края на състезанието и ще се смятат по-лесно.
                  0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                  Коментар


                  • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                    Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                    Колеги, за организационни въпроси, моля обръщайте се към atanas_93, тъй като той явно оглавява класацията за най-прави и праведни хора.
                    Аз, с моите често грешни решения се нареждам по-надолу и не следва да отговарям за важните неща.
                    Доколкото се сещам той искаше да се направи брифинга в петък вечерта, но все пак за по-сигурно се допитайте до него.
                    Свилене , доколкото си спомням в началото на темата ти вмени на Наско задължението да изготви пътната книга с което той се справи перфектно , но не и с организацията. Така , че не се измъквай.Нормално е между двама интелигентни мъже да се получават различия в мненията , но нали в спора се ражда истината.Давай напред малко остана ние ще помагаме.
                    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                    0896 846 246

                    Коментар


                    • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                      Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                      .........Давай напред малко остана .......
                      Браво на всички в организационния екип - постигнахте много в това мащабно събитие! Малко остана-на финалната права сте, а и времето напредва -нормално е да има и напрежение, ама и то е част от тръпката, защото е за добро. Интересът също е голям(цели 20 страници с мнения и конкретни питанки на колеги).
                      Въпрос: Какво е по-хубаво от това?
                      Отговор: Самото предстоящо състезание!

                      И аз следя темата с огромен интерес. Моля за извинение Организатора, ако съм го пропуснала(макар че, пак прерових всичките 20 страници), но не мога да намеря(или не е публикувана) Програма на мероприятието за двата дни(Часови график). Моля, публикувайте я отново, за да е видна от всички колеги, които четат тук! Тя ще отговори на всички питанки, поставени по-горе, а и ще ни помогне по нея да си направим и нашата програма....
                      Предварително благодаря!
                      Поздрави на всички и успех!
                      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                      Коментар


                      • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                        Колеги, за организационни въпроси, моля обръщайте се към atanas_93, тъй като той явно оглавява класацията за най-прави и праведни хора.
                        Аз, с моите често грешни решения се нареждам по-надолу и не следва да отговарям за важните неща.
                        Доколкото се сещам той искаше да се направи брифинга в петък вечерта, но все пак за по-сигурно се допитайте до него.
                        Последно към Наско или към теб да отправяме питанията си?!Кой от двамата е организатора?Не знам кой кога,какво е искал,ама отговорете ,та да си правим и ние графика.

                        "той явно оглавява класацията за най-прави и праведни хора." Абе,нещо много набожни сте станали..То и аз ходя на църква отвреме на време да запаля някоя свещ за здраве,но в никакъв случай не съм праведен чак толкова.Ако реша да се изповядам доста червени точки ще трябва да сложа,за това,което ще кажа на попа.
                        Не си играйте на попове,ами давайте часовия график.

                        р.р.Ако съм засегнал някого на религиозна тематика,моля да бъда извинен.Няма зла умисъл,а просто искам да знам отговорите на зададените въпроси.Поздрави.
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                          Моля Ви господа организатори публикуваите програмата,времето наближава.Шефе дай нареждане на помощниците си да направят необходимото.

                          Коментар


                          • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                            Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                            Колеги, за организационни въпроси, моля обръщайте се към atanas_93, тъй като той явно оглавява класацията за най-прави и праведни хора.
                            Аз, с моите често грешни решения се нареждам по-надолу и не следва да отговарям за важните неща.
                            Доколкото се сещам той искаше да се направи брифинга в петък вечерта, но все пак за по-сигурно се допитайте до него.
                            Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                            АКО ИМАТЕ ВЪПРОСИ:

                            За изготвяне на трофи-трасе - отговорни Генади (Gena) и Ники Големанов
                            За изготвяне на рали-пистата - отговорен съм аз
                            За изготвяне на roadbook - отговорен Атанас Арабаджиев (atanas_93)
                            За изготвяне на регламент - отговорен съм аз
                            За реклама* - също аз (можете да ми пишете на maximov@networx-bg.com)
                            За записвания - отново аз
                            За озвучаване - отговорен съм аз
                            За цялостната организация - също аз
                            За даването на парите - за съжаление пак аз
                            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                            SSang Yong Kyron 2.0xdi
                            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                            Коментар


                            • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                              Някой организатор ще си публикува ли номера, да може Рени от Хоби ТВ да се свърже с него ?
                              Samurai Gemax

                              Коментар


                              • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                                Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                                Някой организатор ще си публикува ли номера, да може Рени от Хоби ТВ да се свърже с него ?
                                Гошо това е най сигурния начин - За реклама* - също аз (можете да ми пишете на maximov@networx-bg.com)

                                Колеги , поглеждайте стр.15 пост 290 там списъка набъбва.
                                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                                0896 846 246

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X