Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шумен 2005

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Тук му е мястото да благодаря на Тишо , Petio-beliata и Pursie , за това че ме измъкнаха от едно доста гадно заклещване( отпред върху един гаден дънер , а отзад върху една скала) и да се извиня на Petio-beliata дето му провалих гледането на състезанието и го карах да се занимава с мен !
    PS: за мен ситуацията си беше сериозна и не мисля , че имах нужда от подигравки и то от приятел !
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • #62
      Първоначално публикуван от mitkov
      събин написа
      Мислете повече преди да пишете глупост в сериозни теми
      да наистина малко прекалих защото много ми се събра тия дни за което се извинявам,все пак обаче всички добре знаете че известни основания за недоволство има и то не само от мен,мнението ми за нещата които казвам се споделя и от много други участници с които съм разговарял тъй че моля ви не се обиждайте ами нека се постараем да се разрешат наболелите проблеми
      много ми се идваше на шумен защото точно такъв тип бавни и много технични трасета най обичам да карам а и мотора ми е най подходящ като за такива ако бях успял да дойда съм сигурен че това щеше да си проличи и в класирането накрая но както и да е
      радвам се че сте си изкарали добре
      калин предупреди още предварително че трасето ще е трудно тъй че мисля че всеки би трябвало да знае кво го очаква
      все пак както виждаме все повече назрява нуждата от трак координатор и от много други неща за да може състезанията да доставят максимум удоволствие а не ядове
      трябва да се има и в предвид че трасето трябва да е преодолимо при всякакви метеорологични условия,защото както видяхме на бухово например природата изведнъж понякога може да реши да ни изненада

      поздравления към завършелите към победителите а и за калин
      Споко Митков, всеки има тежки моменти от време на време... разбираме те.

      Що се отнася до тежестта на състезанието - все пак сме екстремен спорт, нали? Няма трасе еднакво трудно независимо дали е сухо или дъжд и кал. Дори мотокрос трасетата стават някакъв невиждан когато вали и е яка кал. Просто трябва да се научим, че от всичко е най важно да се запази машината здрава и да се преборим с напъващият адреналин да се бърза и дава газ до дупка ИЛИ да разчитаме на късмета, че нищо няма да се случи. Ето ние с Светльо примерно, въпреки многото напрежение съумяхме да опазим техниката и нас и въпреки, че бяхме в много лоша форма се класирахме на 6-то място с 1ч. наказание, поради липсващи маркери и пропусната контрола.

      Всъщност най неприятното нещо в това състезание беше, че някой беше късал маркери, което бях сигурен че някога ще се случи. От догодина ще се наложи да се дублира маркировката и с боя, за да се обезкуражат подобни селски прояви.

      Коментар


      • #63
        лелееее събин да пропусне маркировка
        не мога да повярвам
        отказвам да повярвам подобна информация

        Коментар


        • #64
          Първоначално публикуван от mitkov
          лелееее събин да пропусне маркировка
          не мога да повярвам
          отказвам да повярвам подобна информация
          Базикай се ти, хич не ми е смешно

          Майтап де, всичко е ОК. Гледай сега, практиката е показала, че няма смисъл да се луташ прекалено дълго на едно място, та след като със Светьо обиколихме всички пътища в радиус 500м до 700м, а калин каза че нямало повече от 200-300м без маркери, ми стана ясно че има сериозен проблем в маркеровката и е безмислено да се лутаме повече. Единственото трасе което бяхме намерили беше на АТВ-тата и тъй като Калин беше казал, че по голямата част от трасето са заедно, логично беше да тръгнем по него, до намирането на нашето трасе. Можеше и да не изпуснем контрила, но не извадихме късмет.

          Коментар


          • #65
            Първоначално публикуван от sabin
            ...след като със Светьо обиколихме всички пътища в радиус 500м до 700м, а калин каза че нямало повече от 200-300м без маркери, ми стана ясно че има сериозен проблем в маркеровката и е безмислено да се лутаме повече. Единственото трасе което бяхме намерили беше на АТВ-тата и тъй като Калин беше казал, че по голямата част от трасето са заедно, логично беше да тръгнем по него, до намирането на нашето трасе. Можеше и да не изпуснем контрила, но не извадихме късмет.
            Събине Как не сте ги намерили тези листчета? Чети тук http://www.offroad-bulgaria.com/view...?p=32199#32199

            Коментар


            • #66
              Първоначално публикуван от Сашо
              Първоначално публикуван от sabin
              ...след като със Светьо обиколихме всички пътища в радиус 500м до 700м, а калин каза че нямало повече от 200-300м без маркери, ми стана ясно че има сериозен проблем в маркеровката и е безмислено да се лутаме повече. Единственото трасе което бяхме намерили беше на АТВ-тата и тъй като Калин беше казал, че по голямата част от трасето са заедно, логично беше да тръгнем по него, до намирането на нашето трасе. Можеше и да не изпуснем контрила, но не извадихме късмет.
              Събине Как не сте ги намерили тези листчета? Чети тук http://www.offroad-bulgaria.com/view...?p=32199#32199
              Нещо си се объркал колега. Вера говори за контроли, които те са си взимали, късайки си по лисче, преполагам нещо като обява с телефоните отдолу. Аз говоря за маркери захванати с телбот на дърво. Намерих къде е бил маркера, защото телботите стояха още там, но маркера го нямъше. Търсих в радиус от 10 метра но не го намерих. Ники от варна по късно ми каза че го бил видял скрит под шумата, нещо което съм пропуснал.

              В интерс на истината Вера е написала че става въпрос за джипките, но явно не си се светнал ...

              Коментар


              • #67
                Моя Грешка
                Не съм разбрал правилно, просто се изненадах че за едно състезание има противоположни мнения в различни теми, но сега нещата ми се изясниха, не съм искал да обидя никого и не съм - надявам се.
                А за запознанаството - никога не е късно, все някои ден ще се срещнем и ще се запознаем.
                Поздрави
                П.С. Виждам че Терзиев си е изтрил съобщението? Сега мoeто звучи Глупаво ама карай.

                Коментар


                • #68
                  daite snimki ot shumen motori i atvta please
                  чем лучше джип,тем дальше до деревни за трактором бежать!!!

                  Коментар


                  • #69
                    малко снимчици - екшънските са в сайта на Киро

                    Преди старта в събота, фотограф петър Близнака, героите все още са чисти и свежи


                    Денка за първи път се състезава с джип, но успя да достигне най-високо на този екстрем


                    Веселбата втория ден - Ники Рафаилов


                    ... и Каскадьора


                    Еди и Близнака обменят обит


                    Най-веселата група - сопотската


                    Малко преди старта очите ми показват цвета на баба Марта..


                    Отново Руснака, но с друг десен


                    Награджаване при АТВ


                    Награждаване мотори, първи ден - ориентиране


                    АТВ, втори ден, крос
                    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                    Коментар


                    • #70
                      няколко снимки и от мен от втория ден













                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      [url]www.4x4varna.com[/url]

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X