Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

    Търсиш си пилот или пилот с машина?
    http://vbox7.com/play:398e8b82

    Коментар


    • #92
      От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

      Дидо(единия луд) търсеше навигатор...
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • #93
        От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

        Ивака и той, днес говорих с него.
        Обади се, и се разберете.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #94
          От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

          Иване,да вземеш да се клонираш ли
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • #95
            От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            И ние.

            Хайде да идва по-скоро, че прегорях...
            Кольоооо, каква попара си ни надробил ! Уж трябваше да ни направиш мостовете на дръгливите ни ВИТАРИ. Те верно че и двете за скраб не стават,ама разчитахме на двойното барем.
            Нищо , нищо. Ще вида аз колко ядеш и пиеш. Добре че сме синхронизиран тандем с г-н Донев , аз дърпам той влачи.......диря няма
            На индивидуални състезания ми викат НЕВИДИМИЯ, щот не разбират как съм първи на финала.
            На последното състезание ТИТАНИК в КОПРИНКА, успях да се организирам във отбор от 3 АТВ-та. Резултата беше НАЙ-ДОБРЯ,1-во място.
            Сега съм си повярвал че ще успеем и тук.
            Ще караме само на 4х2, ако спечелим, ще отворя сервиз за отстраняване на единия мост ХА ХА ХА. ЯКО А ?
            Слагай агнето на тих огън, скоро идваме.
            п.с. Дека, и ти стана Шуменски домакин. Няма ли да ни поканиш или ще участваш ?
            ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #96
              От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Ивака и той, днес говорих с него.
              Обади се, и се разберете.
              Чухме се преди малко. Вторник вечер ще ми потвърди, че не е съвсем готов с джипа. Не мога да се клонирам.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • #97
                От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                Кольоооо, каква попара си ни надробил ! Уж трябваше да ни направиш мостовете на дръгливите ни ВИТАРИ. Те верно че и двете за скраб не стават,ама разчитахме на двойното барем.
                Нищо , нищо. Ще вида аз колко ядеш и пиеш. Добре че сме синхронизиран тандем с г-н Донев , аз дърпам той влачи.......диря няма
                На индивидуални състезания ми викат НЕВИДИМИЯ, щот не разбират как съм първи на финала.
                На последното състезание ТИТАНИК в КОПРИНКА, успях да се организирам във отбор от 3 АТВ-та. Резултата беше НАЙ-ДОБРЯ,1-во място.
                Сега съм си повярвал че ще успеем и тук.
                Ще караме само на 4х2, ако спечелим, ще отворя сервиз за отстраняване на единия мост ХА ХА ХА. ЯКО А ?
                Слагай агнето на тих огън, скоро идваме.
                п.с. Дека, и ти стана Шуменски домакин. Няма ли да ни поканиш или ще участваш ?
                За участието няма да участвам понеже сьм в бокса но за домакинството проблем няма заповядайте на Овчарово но претеснявам се за едно че от хижата няма да излезете особенно другарят Донев

                Коментар


                • #98
                  От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                  Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
                  За участието няма да участвам понеже сьм в бокса но за домакинството проблем няма заповядайте на Овчарово но претеснявам се за едно че от хижата няма да излезете особенно другарят Донев
                  Къде се намира това Овчарово?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #99
                    От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                    Снега "дойде" и с подаръците...


                    В момента има не повече от 3 см пухкав сняг, но пък затова има много лед...
                    Прогнозата за времето е обещаваща, но нека да видим какво ще се случи ...
                    Всички, "които все още се моткат", да приготвят техниката за един голям купон в калните трасета на 4х4 Шумен 2014 ...
                    siko

                    Коментар


                    • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                      Ето и как изглежда пътната книга ...

                      Формата разбира се е А5 ... Вътре има доста интересни неща, но тях - участниците ще могат да ги видят ...
                      siko

                      Коментар


                      • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                        Ако не ги затрупа снега
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                          Косе , азимута на 24 точка бомба с фитил ли си им приготвил ...
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                            Косе , азимута на 24 точка бомба с фитил ли си им приготвил ...
                            Иди да караш там.Готино е и мисля,че ще се накефиш!А бомбата с фитил е нищо!Ти да знаеш как бяха изобразени екстремите една година-вече не помня коя точно,ама Константин със сигурност може да ти покаже.
                            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                            Коментар


                            • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                              Те първите години все така се изобразяваха.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                                Нжичка
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X