Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

    Май състезанието става предимно международно,понеже българските екипажи са по-малко от чуждестранните,не че е лошо да участват и чужди екипажи,ама май здраво ни е ударила кризата....Желая успех на организатори и състезатели и се надявам догодина да съм в списъка на участниците....

    Коментар


    • #47
      От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

      Чак догодина?
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • #48
        От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

        Ако не ми мине котка път ще навестя Шумен да погледам. То май малко време остана но ще видя, може нещо в организацията да помагам.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #49
          От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          Ако не ми мине котка път ще навестя Шумен да погледам. То май малко време остана но ще видя, може нещо в организацията да помагам.
          А не искаш ли да те повозя....
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • #50
            От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

            Здравейте...
            Днес получихме официална заявка за участие и от Турски екипаж - Bimtes extreme offroad team с пилот Cemil Islikci. Очакваме до края на седмицата още 2 автомобила от там да се включат в надпреварата.
            Искаме да обърнем внимание на всички желаещи да участват, че месец Декември, към момента е непредсказуем относно атмосферните условия, което означава, че екипажите в клас Калфи е "почти" задължително да имат лебедки.
            Също така, моля екипажите, които имат желание да участват и не са подали официална заявка да направят това във възмможно най-кратък срок. Всички подали до момента заявки за участие могат да видят списъка по-долу. Ако има такива, изпратили заявките си, но не виждат имената си, моля да ни информират.
            Благодарим ви ...

            No TEAM CLASS PILOT | CO-PILOT VEHICLE
            1 SORTED PUMPKINS MASTER DONEV | KOMAROVSKI Suzuki Vitara
            2 ASK "STARI STOLICI" MASTER KOLEV | TONCHEV Suzuki Fenix
            3 DOLPHIN MASTER PETKOV | PETKOV Nissan Patrol
            4 THEOLOGIS MASTER THEOLOGIS | THEOLOGIS Suzuki Samurai
            5 ZEBRA MASTER CARP | HREHORCIUC Toyota Proto
            6 XTREME MASTER DANCI | PASCA Toyota
            7 Gafita Extrem MASTER GAFITA | LUPU Rover Extrem
            8 Dojo One MASTER ANDREEV | ZAMFIRESCU Jeep Wrangler
            9 X3M Valcea (Rmania) MASTER VLAD | FLORICESCU Toyota LJ 70
            10 VIP Brothers MASTER DINEV | DINEV Toyota
            11 NO NAME MASTER PASCU | DOBRICA Toyota
            12 Т44 MASTER NICULESCU | TANASE Nissan Patrol Proto
            13 The 2 Travelers MASTER BIRLEANU | COJOCARU Nissan Patrol
            14 Varna MASTER DOBREV | _______ Mercedes G
            15 Bimtes MASTER ISLIKCI | _______ Jeep Wrangler
            1 Offroad Team The Kids LEARNER DAVIDOV | DIMITROV Nissan Patrol
            2 SABAU 266 LEARNER SABAU | SABAU TOYOTA LJ 70
            3 Kamikaze LEARNER MIRCEA | RUSU Mitsubishi Pajero
            4 GTC Team 1 - Piedes LEARNER ALEXANDRU | ANDREI Mitsubishi Pajero 3.5
            5 Magda / Simona LEARNER DANCIU | RUSU Toyota LandCruiser
            6 The Blonds LEARNER BADEA | TANASE Mitsubishi Pajero
            7 Enthusiasts LEARNER PENEV | VLADIMIROV Suzuki Vitara
            8 Unikat LEARNER QNKOV | ZARKOV TOYOTA LJ 70
            9 Kamikaze 219 LEARNER COSTAS | VOICILA Mercedes G
            10 Raven LEARNER JOANTA | TAT Mitsubishi Pajero
            11 Penchevi LEARNER PENCHEV | PENCHEVA TOYOTA LJ 73
            siko

            Коментар


            • #51
              От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

              http://m.accuweather.com/bg/bg/shume...-weather/45926

              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
              А не искаш ли да те повозя....
              За какво съм ти, вече 6 месеца не съм карал или навигирал. Загубил съм тренинг.
              Ще погледам малко и това е.
              Последно редактирано от banjo; 17-11-14, 14:17.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #52
                От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                http://m.accuweather.com/bg/bg/shume...-weather/45926


                За какво съм ти, вече 6 месеца не съм карал или навигирал. Загубил съм тренинг.
                Ще погледам малко и това е.
                Ха ха че си скромен.....трябваш ми ако ми навигираш да се записвам ако ли не и аз ще гледам!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • #53
                  От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                  Правелник на състезанието не намерих...Просто ме интересува колко класа ще има и как ще ги разделяте.
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • #54
                    От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                    Правелник на състезанието не намерих...Просто ме интересува колко класа ще има и как ще ги разделяте.
                    Здравейте Меха,
                    предварителен правилник на състезанието има публикуван на интернет страницата.
                    Класовете са традиционните - Майстори и Калфи ... като само майсторите са разделени в групи съгласно размера на гумите на автомобилите, НО към момента от подадените заявки за участие и спомени от миналата година, няма да бъде изпълнена минималната "квота" от по 5 автомобила за класове до 31'' и до 33'' ... но това ще се види едва на тейническият преглед. Разделението по групи в клас майстор е само информативно и няма да има отделно награждаване.

                    В състезанието официално се влючиха още 2 екипажа в Майсторският клас - От Румъния отбор Safir с Mercedes G, а от Турция - една много интересна заявка от екипаж Kobroff - CEPNI | AYVAZ с Toyota HiLux... Турският екипаж е основен участник в турският траялен шампионат, но решиха да се включат в надпреварата за да пробват възможностите на автомобила ( показан на снимката по-долу ) в по-дълги трасета:



                    Благодарим на колегата Banjo за "прогнозата за времето"...
                    Последно редактирано от siko; 18-11-14, 08:34.
                    siko

                    Коментар


                    • #55
                      От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                      Цветан Моллов-Владимир Големанов ЕКО КОМПЛЕКС КЛИСУРА мерцедес Г

                      Коментар


                      • #56
                        От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                        Първоначално публикуван от tsvetan mollov Преглед на мнение
                        Цветан Моллов-Владимир Големанов ЕКО КОМПЛЕКС КЛИСУРА мерцедес Г
                        Здравейте г-н.Моллов, моля да ни изпратите официална заявка за участие по реда който всички останали са го направили - чрез следване на инструкциите описани в страницата на състезанието.
                        Описани тук заявки за участие, не се считат за официални и съответно няма да фигурират в крайните списъци по време на административният преглед.

                        UPDATE : След вчерашната проверка на трасетата - калфите е изключително вероятно да им се наложи да опънат някоя лебедка поради новите по-дълбоки коловози и изключително кален терен. Разбира се ( надяваме се ), че лебедките ще са сведени до минимум за този клас спрямо миналогодишното издание.

                        Очакваме ви.
                        siko

                        Коментар


                        • #57
                          От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                          Здравейте, и ние ще дойдем, като публика.Разбрах от колеги, че при вас ставали много добри състезания.Също така, като гледам списъка, ще има много силни екипажи. Не видях координати на хотели, къде ще може да преспим? Благодаря!
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • #58
                            От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                            Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                            Здравейте, и ние ще дойдем, като публика.Разбрах от колеги, че при вас ставали много добри състезания.Също така, като гледам списъка, ще има много силни екипажи. Не видях координати на хотели, къде ще може да преспим? Благодаря!
                            Любо, препоръчвам ти хотел Неон който ползвам вече няколко години. Много спретнато хотелче на около 500м. от хотел Шумен където е щаба на състеъанието.
                            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                            0896 846 246

                            Коментар


                            • #59
                              От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                              Все още има места в х-л Неон, ние си запазихме стая за събота вечер. Ще се видим там, благодаря колега ДСВ!
                              0887 526 564/ 0897 933 755 /

                              Коментар


                              • #60
                                От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                                Май това издание пак ще е "бяло". Ужас!
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X