Обява

Свий
Няма добавени обяви.

... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

    Предлагам следващата година модифицираните автомобили да са в отделен клас. Някак си не е много редно автомобили със съмнителна регистрация и технически данни да се състезават с редовните. Уж нямаше да има прототипни автомобили а на практика е друго. На първите четери места са точно такива автомобили.
    Ицо говориш за мотивация, ами как да я има при тези условия. Мен ме озадачи друго нещо как румънците изкачват един 170м наклон първо за 45мин. а след това същия за 17мин. . 10м за една минута дори и с механична лебедка ми се вижда много нереално. Организатора нищо неможеше да направи понеже точно там нямаше хора.
    Чувствата ми са смесени, и се радвам за постигнатото в тези тежки условия и съм огорчен. Нещо не съм от най-щастливите хора в момента. Грезе ме нещо отвътре, все си казвам за какво ли се ядосвам ама има защо. Труда който сме положили напрактика се обезмисля от някакви безумни решения. Някак си екипажи които не са карали третия ден или са се отказали са преди мен в класирането.
    5. Генерално класиране5.1 Генералното класиране се определя от точките получени за всеки един от състезателните дни.
    5.2 Точки получават успешно класиралите се екипажи.
    5.3 Максималният брой точки, който може да получи екипаж за всеки един етап е равен на броя стартирали екипажи. Първият получава максималният брой точки и всеки следващ с една точка по-малко.
    5.4 При равен брой точки преимущество има класирането от първият ден. Ако точките са равни преимущество получава класираният по-добре
    Успешно класирал се означава ли да не е участвал третия ден и да има DNS или да се е отказал и да има DNF. Е ако това е успешно класиране здраве му кажи. Това е като да има три екстрема и този който е взел два да е по-напред от този с три. Нереално е. Има още някой неща които ще ви спестя. Казал съм ги на организатора лично и ако има желание за в бъдеще ще ги вземе в предвид.
    Извинявам се на всички за негативния ми пост ,нищо повече няма да прочетете от мен тук. Под съмнение е дали повече ще се пускам в Трофи състезанията колкото и да ми харесва формата. Приятно посрещане на коледните и новогодишни празници ви желая .
    Последно редактирано от banjo; 04-12-13, 22:01.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

      Познавам няколко екипажа, елитни карачи, които казват, че поради взетите решения "В ДВИЖЕНИЕ" от организаторите (искрено уважавам Киро за опита му и Константин за компетентноста му и работоспособноста му), заявиха , че не желаят повече да учатстват на това състезание повече!
      Искам нещата да се променят." Първото-Шумен" е първото ми "Истинско" състезание на което съм, не участвал, а присъствал...карайки! Кво...Г-класа
      Имам сантименти, както и съм печелил "Шумен" няколко пъти...
      Необходимоста от вземането на зрели рещения (от страна на организаторите) е наложително, особенно поради факта, че въпросното състезание трябва да има и образователна мисия .
      Бъдещето е пред нас.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
        Малко по- късно ще пиша за впечатленията ни за състезанието. Утре Networx Racing ще преведе 2000лв по сметката за лечението на Таргата и му пожелава бързо възстановяване. Знаем, че парите не са всичко, но има случаи, когато са решаващи. Тарга, винаги можеш да разчиташ на подкрепата на нашия ОТБОР!!
        Браво момчета........

        Коментар


        • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

          Аз слагам още видео за душата поне за публиката състезанието беше супер.



          Коментар


          • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

            Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
            Г-н Донев,
            друг път моля без оплаквания от съдииския екип, защото видяхте че, втория ден ви липсваха някои неща /мотивация /

            Наздраве ! До нови срещи !
            Вярно е, втория ден липсваха някои неща. Посипвам си главата с пепел.
            На втората сутрин, преди старта, си казах: Нищо, че е студено, все при някой съдийски екип ще има огън, и евентуално нещо за сгряване... И нахъсено тръгнахме да се борим с трасета, навигации и конкуренти.
            Както се казва: "Да, ама не!". При няколкото съдийски екипа, при които минахме, даже и огън нямаше - били взели под внимание бележките ми от предната вечер. Което в един момент ми се отрази демотивиращо...пак... Чак вечерта разбрах, че при групата на Чичо Митко имало е пълната гама с "мотивации", ама не стигнахме до там - което си е пропуск на нашия екипаж.
            И така, уважаеми организатори и съдии, моля да бъдат изтрити от протокола думите ми на брифинга първата вечер. Извинявам се и на колегите, които заради моментната ми лудост са останали разочаровани на втория ден!
            Наздраве на всички!
            Георги Донев, 0889 437 687
            Nissan Patrol Y60

            Коментар


            • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

              Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
              На втората сутрин, при групата на Чичо Митко имало е пълната гама
              антифриз-бял,червен,светъл и един с вид на вода
              Нищо не мога,и нищо не знам...

              Коментар


              • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

                Аз пък искам да изразя възхищението си от пилота с който каташе Таргата. Въпреки, че навигатора му се озова в болница с смляна дясна ръка, той намери сили в себе си и стартира на другия ден. Браво и на резервният навигатор.
                Представих как аз на негово място правя същото…и ми стана кофти за Таргата.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

                  Горе главата, Тарга. Къдрав, ние сме с теб. Днес екипът на Networx Racing преведе обещаната сума. Разликата над нея е помощ от svilenst- Свилен Стефанов.
                  П.П. Сега видях, че има нарочна тема. Ако модератор прецени да премести мнението ми там.
                  Последно редактирано от atanas_93; 05-12-13, 20:08.
                  Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                  SSang Yong Kyron 2.0xdi
                  Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                  Коментар


                  • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

                    Браво на децата, найграли сте се в калта, и сте си изкарали супер.

                    Я да си признае кой от вас вчера щеше да ме забърше докато си слизах от колата, Шуменско сузики ама витара или саморай беше не съм сигурен, сиво на цвят и и доста виско, та чак се клатеше странично.
                    Младост 1А към 18ч.
                    Много готина джипка беше страшно ме изкефи. Поздрави на колегата.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X