Обява

Свий
Няма добавени обяви.

... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

    Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
    Здравейте Приятели,искам от името на нашия отбор (пилот Петър Добрев,навигатор Николай Николов-Таргата) да помоля за помощ за лечението на Таргата.Нуждае се финансова подкрепа.Банковата сметка е:
    Венета Крумова Димитрова
    IBAN-BG34FINV91501016052980 в лева
    BIC-FINVBGSF
    Благодаря предварително на всички.
    Малко по- късно ще пиша за впечатленията ни за състезанието. Утре Networx Racing ще преведе 2000лв по сметката за лечението на Таргата и му пожелава бързо възстановяване. Знаем, че парите не са всичко, но има случаи, когато са решаващи. Тарга, винаги можеш да разчиташ на подкрепата на нашия ОТБОР!!
    Последно редактирано от atanas_93; 03-12-13, 19:21.
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

    Коментар


    • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

      Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
      Малко по- късно ще пиша за впечатленията ни за състезанието. Утре Networx Racing ще преведе 2000лв по сметката за лечението на Таргата и му пожелава бързо възстановяване. Знаем, че парите не са всичко, но има случаи, когато са решаващи. Тарга, винаги можеш да разчиташ на подкрепата на нашия ОТБОР!!
      Утре и аз ще реагирам адекватно.Таргов скорощно оздравяване.И за после да внимаваш,Щото;ти си знаеш.!
      ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
      Г 230Е
      Г 500 0887 390 703

      Коментар


      • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

        Здравейте,поздравления към организаторите за отличното състезание,ееза отношението към нашия екипаж(Пиер Петров-Генчо Бацинов).
        Пропуснах да се представя-Вече знаете как се казвам,навигатор съм на Пир Петров,състезател съм в дисциплина Автокрос.-толкова за мен.
        Искам да благоодаря на Наско Арабаджиев и колегите с другото Чероки за оказаната помощ
        Освен това поздрави на Красен и Диана за съвместната работа.
        Поздрави на всички.

        Коментар


        • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

          Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
          Малко по- късно ще пиша за впечатленията ни за състезанието. Утре Networx Racing ще преведе 2000лв по сметката за лечението на Таргата и му пожелава бързо възстановяване. Знаем, че парите не са всичко, но има случаи, когато са решаващи. Тарга, винаги можеш да разчиташ на подкрепата на нашия ОТБОР!!
          Благодаря на РУСЕНСКАТА група за подкрепата.Бялата нинджа(Таргата) е добре,днес пихме кафе в неговия офис(Пикадили Център).Духа му е същия и се радвам,че ще си остане същия.
          Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
          АСК Ален Мак

          Коментар


          • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

            Клип на нашият екипаж който показва колко ни е било весело през 3-те състезателни дни без подходящи гуми.
            TT-Tuning Team
            АСК Добрич

            Коментар


            • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

              Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
              Клип на нашият екипаж който показва колко ни е било весело през 3-те състезателни дни без подходящи гуми.
              Браво на Хлапетатааааааааааа.
              Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
              АСК Ален Мак

              Коментар


              • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

                Дидо, ти що пускаш газта като се качиш горе бе?
                Докато половината джип не мине през баира-газта до ламарината! Отделно от това е да се научиш да използваш инерцията на колата. Колкото е по-тежка-повече ти помага.

                То и аз пострадах заради ненатискане на газта, а на спирачката, ама така е-човек се учи докато е жив.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  .То и аз пострадах заради ненатискане на газта, а на спирачката, ама така е-човек се учи докато е жив.
                  Така е, като карате със спирачки...
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

                    Първото ми впечатление от съботния ден беше нещо от сорта:
                    - Уффф, пак мъгла, да му се не види!




                    Благодарение на стройно създадената организация, за моя радост, до времето за старта мъглата се разнесе.



                    Скоро, първата серия стартира.



                    После и втората.












                    Аз, когато не знам на кой екстрем ще е големия купон, опитвам се да намеря контролата на Чичо Митко - Дъ Оригинала.
                    И този път така. Може да минаха две джипки, но купона бе на нужната висота. Много подготовка, много вино, евалата.















                    Неделя, няма слънце, има джипки... няма къде да избягат по затвореното трасе.



























































                    Всичкото снимка на едно място СЛАЙД


                    Искам да благодаря на всички, които помагат и ще помагат на Таргата, страхотни сте, момчета!
                    Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                    www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                    Коментар


                    • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

                      Браво!!!Уникални снимки!
                      JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
                      BMW X5 E70 4.8is

                      "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

                      Коментар


                      • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

                        Тенкю за споделянето, Веско. Както винаги, качеството на снимките е перфектно!
                        Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                        Стефан Арзатов

                        Коментар


                        • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Дидо, ти що пускаш газта като се качиш горе бе?
                          Докато половината джип не мине през баира-газта до ламарината! Отделно от това е да се научиш да използваш инерцията на колата. Колкото е по-тежка-повече ти помага.

                          То и аз пострадах заради ненатискане на газта, а на спирачката, ама така е-човек се учи докато е жив.
                          Има да карам, карам, карам докато се науча...
                          TT-Tuning Team
                          АСК Добрич

                          Коментар


                          • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

                            Едно голямо браво на всички който помагат на таргата. В такъв момент и малката помощ е от голямо значение(знам от личен опит).

                            Коментар


                            • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

                              а за състезанието беше невероятно изпълнено с емоции.

                              Коментар


                              • От: ... 4x4 Шумен трофи 2013 ... Find your way ?!

                                Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                                Браво на организаторите, браво на румънците, браво на "Ушко комерс"!!! Браво на Коко, кара страхотно!
                                Браво на навигатора ми Андро, че качи един баир с доказано най-тежката котва в България /бай Матьо, благодаря и на теб, че ни я даде/.
                                Мога да пиша много, ама няма.
                                Към Г-н Кирил Панайотов: Предлагам догодина след финала, да има състезание с незадължителен характер: Наградата да бъде шапката Ви, Вие избирате условията! Много е весела!
                                Наздраве, страхотно беше!!!
                                Г-н Донев,
                                друг път моля без оплаквания от съдииския екип, защото видяхте че, втория ден ви липсваха някои неща /мотивация /

                                Наздраве ! До нови срещи !
                                Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                                Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                                Mercedes Benz ML55 AMG
                                Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X