Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Какви според теб са траялните елементи?
    Добър въпрос... поне на размер Иначе отговорът би следвало да е традиционен. Нещо от сорта:

    Използвай търсачката на форума. Напиши в полето за търсене ключова дума "траял" и после гледай картинки и открий отговора сам
    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

    Коментар


    • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

      Много ми харесаха хуморните елементи на Dj-я ,а именно...
      http://vbox7.com/play:362529d2
      Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

      Коментар


      • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

        Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
        Добър въпрос... поне на размер Иначе отговорът би следвало да е традиционен. Нещо от сорта:

        Използвай търсачката на форума. Напиши "траял", гледай картинки и открий отговора сам
        Траялните елементи бяха един след друг, но няма как да ги забележиш, защото поради падналия дъжд фотото е ограничено.
        Едно такова любителско състезание винаги, ще набира сили, защото е БЕЗПЛАТНО, а организацията е на ниво имайки предвид, че е аматьорско!
        Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

        Коментар


        • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

          Ами точно това питах. Знаех си аз, че не може да е било само друсане по полянките, ама като няма снимки или видео нормално е да питам. Наздраве
          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

          Коментар


          • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

            Стига сте се заяждали бе.
            Състезание като състезание. Още в началото беше обявено, че е "организирано каране по ленти на варненските разходкаджии".
            Не е нищо сериозно, няма големи предизвикателства, като не е съвсем друсни полянка. Сравнително леко трасе, но пък аз изпитах удоволствие, и то добро да го карам. За ходещите по сериозни състезания си беше направо леко, но за несвикналите беше голямо изпитание. Да не казвам какви изречения се чуваха от публиката...

            Та ако някой е очаквал нещо зрелищно и сериозни препятствия-няма да ги намери в това състезание. То си беше обявено, и стана едно приятно мероприятие без претенции за "голяма работа", но пък ни достави удоволствие. То затова и бяхме там.

            Както казах-заповядайте в Сливен след няколко дни. Там ще е сериозното състезание със сериозни машини и трудни препятствия.
            А аз пак ще съм там за да си правя кефа. Както и много други де.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

              Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
              а организацията е на ниво имайки предвид, че е аматьорско!
              За това нещо искам да поздравя организаторите.
              Знаейки възможностите си-не сложиха някакви сложни правила за спазването на които трябваше да има поне 10-15 съдии по трасето, а после и смятането на наказания и времена щеше да се проточи до тъмно...
              Но момчетата се стараха да има равенство между участниците, и направиха каквото им е по силите.
              Аз лично им благодаря за труда който са си направили за да организират състезанийцето, и да ни осигурят добро изкарване на неделята. Та даже и диджей осигуриха, и атрактивна стартьорка(на която водещия викаше съдийка, ама има време докато стигне наш Крум по ръсене на глупости по микрофона)
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                Абе знаех си аз, че не ми се отдава да се майтапя нормално. Все неразбаран си оставам. Аре пак "наздраве" па дано тоя път да бъда разбран по така

                едит/

                за мен в този сезон от годината няма събота, няма неделя, та и за нормален семкаджия не ставам. Само виртуален семкаджия мога да съм и затова се боря за пустите снимки Най ме интересуваше руската техника, ама като няма снимки - няма... к'во са И това дето е хванато от обектива с уазките и газките ми стига. Напълниха ми душата
                Последно редактирано от elbgt; 08-04-13, 22:10.
                My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                Коментар


                • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                  Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                  Абе знаех си аз, че не ми се отдава да се майтапя нормално. Все неразбаран си оставам. Аре пак "наздраве" па дано тоя път да бъда разбран по така
                  Глууупостииии!!!!
                  Не се подценявай, моля те.
                  Как "неразбран" - ясен си на всички. Голям си майтапчия наистина, всички се забавляваме подобаващо.
                  Само недей си проси аплодисменти.
                  Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                  www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                  Коментар


                  • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                    Първоначално публикуван от stasco Преглед на мнение
                    Домързя те да сложиш алигаторите ли или?
                    http://vbox7.com/play:398e8b82

                    Коментар


                    • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                      Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                      Добър въпрос... поне на размер Иначе отговорът би следвало да е традиционен. Нещо от сорта:

                      Използвай търсачката на форума. Напиши в полето за търсене ключова дума "траял" и после гледай картинки и открий отговора сам
                      Писнало ми е заядливци да ме пращат в тъпата търсачка на форума и да ме карат да гледам картинки. Много добре знам какво е ТРАЯЛ но исках да знам какво според теб са траялни елементи щом искаш да гледаш снимки с такива?

                      За да спрат спекулациите ще поясня: Траял е вид състезание със специално произведени превозни средства, съобразени с особеностите на този тип трасе за съревнования. Траял идва от английската дума „trial“ и най-близкото й значение, което прави някакъв смисъл в контекста на състезание е „изпитание“, но както виждате сами, преводът не е подходящ и затова използваме наложения международен термин без да търсим алтернатива. Другия термин за "ТРАЯЛ" е ПРОПРАВЯЩ ПЪТЯ.

                      Състезанието в гр. Долни чифлик е за ЛЮБИТЕЛИ със стандартни автомобили, сравнително леко трасе за забавление на състезатели и публика. Който не е присъствал само може да съжалява. Гостите от Истамбул и момчетата от Долни чифлик създадоха невероятна атмосфера която няма как да ви опиша.
                      Лесно е да седиш зад компютъра на сухо и топло да критикуваш и да изискваш. Ами вдигнете си ЗАДНИЦИТЕ елате на трасето под дъжда , пийте топла бира и яжте студени кебапчета, разменете няколко думи с познати и непознати.
                      ПИСНАЛО МИ Е ОТ ВОАЙОРИ ВСЕЗНАЙКОВЦИ.
                      Последно редактирано от banjo; 09-04-13, 05:20.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                        Поздравления за организаторите и честито на победителите !Щом има толкова участници,значи има смисъл от такова състезание ,не всички трябва да са със висока трудност ,има и по-малко подготвени машини и екипажи,на които им се кара.
                        Успех и занапред,ако имам възможност и аз ще дойда да карам !
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                          Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                          Домързя те да сложиш алигаторите ли или?
                          Не е от алигаторките брат тука не виждаш ли че вече съм на три цилиндъра.Първия път без проблем го изкачих.

                          Коментар


                          • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                            Писнало ми е заядливци да ме пращат в тъпата търсачка на форума и да ме карат да гледам картинки. Много добре знам какво е ТРАЯЛ но исках да знам какво според теб са траялни елементи щом искаш да гледаш снимки с такива?

                            За да спрат спекулациите ще поясня: Траял е вид състезание със специално произведени превозни средства, съобразени с особеностите на този тип трасе за съревнования. Траял идва от английската дума „trial“ и най-близкото й значение, което прави някакъв смисъл в контекста на състезание е „изпитание“, но както виждате сами, преводът не е подходящ и затова използваме наложения международен термин без да търсим алтернатива. Другия термин за "ТРАЯЛ" е ПРОПРАВЯЩ ПЪТЯ.

                            Състезанието в гр. Долни чифлик е за ЛЮБИТЕЛИ със стандартни автомобили, сравнително леко трасе за забавление на състезатели и публика. Който не е присъствал само може да съжалява. Гостите от Истамбул и момчетата от Долни чифлик създадоха невероятна атмосфера която няма как да ви опиша.
                            Лесно е да седиш зад компютъра на сухо и топло да критикуваш и да изискваш. Ами вдигнете си ЗАДНИЦИТЕ елате на трасето под дъжда , пийте топла бира и яжте студени кебапчета, разменете няколко думи с познати и непознати.
                            ПИСНАЛО МИ Е ОТ ВОАЙОРИ ВСЕЗНАЙКОВЦИ.
                            Мога изцяло да подкрепя този път Банджо това си е изцяло любителско състезание.И ако някой има някакви претенции относно организацията да се беше включил да помогне.Тука става дума за удоволствието и адреналина.Както бях писал по нагоре в темата аз се пускам за първи път така че стига сте плюли без причина следващият път слагайте белите маратонки ,,като каскадйора и организирайте вие нещо тези които сте недоволни.

                            Коментар


                            • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                              Аз си вдигнах задника и бях там. Ядох студени кебапчета, пих топла бира, намокрих се, замръзнах но не съжалявам нито за 1 миг, че отидох. ПРЕКАРАХ СИ ГОТИНО !!! Съжалявам само, че нямах нито 1 здраво СУЗУКИ, с което да се пусна по трасето.
                              Идеята на организаторите - машините да стартират с готови вързани за предните брони колани беше ОТЛИЧНА. На калната локва ( опс... ВОДНОТО ПРЕПЯТСТВИЕ) това спести много време на състезателите, които бяха изтегляни от грижливо осигурения евакуатор - гордост на руското машиностроене ГаЗ 66 Виетнамка.
                              Поздрави за организатори, състезатели и дори и ПУБЛИКАТА, която стоически дочака да види и последните машини.
                              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                              http://www.cardomain.com/ride/2562837

                              Коментар


                              • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                                Организаторите-БЛАГОДАРИМ ВИ момчета,радваме се,че ви хареса.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X