Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

    Първоначално публикуван от Benjito Преглед на мнение
    Организаторите-БЛАГОДАРИМ ВИ момчета,радваме се,че ви хареса.
    Поздравления и от единствената дама участничка-състезанието беше страхотно организирано,благодаря и за наградата,до нови срещи.Поздрави на момичетата от организаторския състав

    Коментар


    • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

      Първоначално публикуван от menajer1980 Преглед на мнение
      Мога изцяло да подкрепя този път Банджо това си е изцяло любителско състезание.И ако някой има някакви претенции относно организацията да се беше включил да помогне.Тука става дума за удоволствието и адреналина.Както бях писал по нагоре в темата аз се пускам за първи път така че стига сте плюли без причина следващият път слагайте белите маратонки ,,като каскадйора и организирайте вие нещо тези които сте недоволни.


      Всеки път ще има мърморещи и даващи акъл! Всеки път ще има и кой да го оцени, затова ние ще продължава ме да го правим за тях и за нас защото си става яко шоу. Който не го кефи да не идва!

      Коментар


      • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

        Г-н Жеков на следващото състезание ще стартирате с 10 минутно наказание.Още не сте качили клиповете

        Коментар


        • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

          Г-н Великов да не си я пилил тая НИВА че хвърчаха такива огньови от аспуха? Че ако си ще искам среща с теб...на високо ниво! Може и с бири или друг колох

          Коментар


          • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

            Първоначално публикуван от Даниела Стойчева Преглед на мнение
            Поздравления и от единствената дама участничка-състезанието беше страхотно организирано,благодаря и за наградата,до нови срещи.Поздрави на момичетата от организаторския състав

            Момичетата те поздравяват за смелостта . Радваме се, че успяхме да те изненадаме .

            Коментар


            • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

              Първоначално публикуван от Даниела Стойчева Преглед на мнение
              Поздравления и от единствената дама участничка-състезанието беше страхотно организирано,благодаря и за наградата,до нови срещи.Поздрави на момичетата от организаторския състав
              Честито Ди-Ла-Й-Ла
              Само така !!!!!!!
              Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
              Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
              Mercedes Benz ML55 AMG
              Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

              Коментар


              • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
                Честито Ди-Ла-Й-Ла
                Само така !!!!!!!
                Благодаря ти Ицонаградата беше за най-смел участник,с което ме изненадаха приятно организаторитеиначе 5-то място мисля,че е добре за жена.

                Коментар


                • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                  Първоначално публикуван от menajer1980 Преглед на мнение
                  Г-н Жеков на следващото състезание ще стартирате с 10 минутно наказание.Още не сте качили клиповете
                  Качвам ги, ама тубата бавно ги обработва.... Е и аз се отпуснах малко...





                  Съжелявам че не съм хванал всички в кадър, Нивите бяха особено бързи, ама на следващата разходка ще почерпя.

                  А и с наказателни минути не можете да ме изплашите, аз с този кораб по тези Саморайски трасета си имам запазено място което трудно отстъпвам
                  Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                  Коментар


                  • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                    Първоначално публикуван от Benjito Преглед на мнение
                    Момичетата те поздравяват за смелостта . Радваме се, че успяхме да те изненадаме .
                    Благодаря,изненадата беше страхотнатрогната съм!Надявам се,че на следващото състезание ще има още любителки

                    Коментар


                    • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                      А защо нямаше награда за "най-безстрашен" фотограф (аматьор) ... че замалко не ме премазаха (извън очертанията добре ,че съм участвал в Умирай трудно), а на водното ....бях петнист като далматинец Хей всичко беше супер, просто си прося награда

                      Коментар


                      • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                        Абе Веско, тези ленти ги нямаш за нищо.
                        GSM 0877 08 99 19
                        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                        Коментар


                        • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                          Първоначално публикуван от niksanvn Преглед на мнение
                          А защо нямаше награда за "най-безстрашен" фотограф (аматьор) ... че замалко не ме премазаха (извън очертанията добре ,че съм участвал в Умирай трудно), а на водното ....бях петнист като далматинец Хей всичко беше супер, просто си прося награда

                          Хехехе ами не се сетих и за фотографите за другия път ще го обмисля. И аз си прося награда, докато си размахвах знамето за финал, на няколко пъти щяха да ме згазят ама на само ми се усмихват момчетата

                          Коментар


                          • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                            Как да не искат да те сгазят... застанала си там като "ториадор" замахвайки знаменцето им прекратяваш удоволствието .... Шегувам се, финалът на някои беше уникален !

                            Коментар


                            • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                              Хахаха така си е Важно, че успях да се опазя за другия път

                              Коментар


                              • От: ТРАЯЛ ГР.ДОЛНИ ЧИФЛИК 07.04.2013 Г.

                                Другия път го направете с по една обиколка... така ще имат само по една възможност да те смачкат

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X