Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

    Извинявам се на пловдивската група и безкрайно съжалявам че няма да мога да дойда и да бъда част от събитието, нито да поснимам на воля.
    Сигурен съм, че ще е страхотен купон и адски ми се идва, но пусто - провинцията сме много надалече, безобразие е това а трябва и да се бачка.




    Още веднъж - прощавайте - не е пренебрежение, както и темата не е някаква класация или анкета, а опит да си спомним хубавото от повечето купони през годината, вместо да се драчим за кофти съдийство или да спорим кой е по-по-най, както за съжаление честичко се случва напоследък.

    Надявам се да пуснете фотки и видео от купона бързичко, да не сме капо.
    Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

    www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

    Коментар


    • #17
      От: Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

      Всички състезания,на които сме участвали са уникални-всяко по своему,и всяко си има своя чар-например:
      Трявна-най-кално и масово
      Албена-най-интересно
      Нова Черна-най-купонджийско
      Приморско-най-приятно,съчетано с плаж,миди и риби
      Средна Кула-най-добре организирано и с най-голям награден фонд
      Шумен-най-трудно от всяка гледна точка
      От тези,които сме гледали:
      Лазарово-най-екстремно и технично
      Съжаляваме за тези на които не сме присъствали нито като състезатели,нито като зрители:
      Тетевен,Нови Искър и Сливен,където съм сигурен,че също е било едно прекрасно изживяване!
      Поклон пред всички организатори на тези и на неспоменатите тук мероприятия,че ги има и да бъдат живи и здрави и догодина да ни зарадват с нови издания!!!
      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

      Коментар


      • #18
        От: Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

        +1 за Средна кула- все пак си е наше, РУСЕНСКО
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #19
          От: Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

          +1 за Шумен - Най-трудното и с най-неясен регламент/правила !
          Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
          Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
          Mercedes Benz ML55 AMG
          Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

          Коментар


          • #20
            От: Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

            Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
            +1 за Шумен - Най-трудното и с най-неясен регламент/правила !
            Извинявай ама кое не му беше ясно на регламента в Шумен? Това че не беше прочетен от състезателите ли (искрено се надявам да греша),Не присъствието на участниците на брифинг №2 и №3 или организатора трябваше да обясни на всезнаещата и компетентна публика правилата на играта! Стига моля ви се бъдете по сериозни!
            Да, състезанието в Шумен бе най-доброто заради чуждестранната конкуренция ,разнообразното трасе и чудесните организатори.
            Да,за състезанието в Русе,състезание правено с много пари и публика която създаваше настроение.
            Не,за състезанието в Приморско,има още мнооооого да учат.
            За състезанието във Варна където съм съпричастен казвам едно голямо ДА за участниците които се опитаха да преминат трасето което бяхме забъркали, а дали им е харесало сами ще кажат.

            Това бяха състезанията където съм участвал и само за това гласувам. През миналата година дано всички са се забавлявали.
            2012г започва с интересен за състезание формат в гр.Разград ще участваме и ще видим какво ще излезе. Лично за мен през новата година ще има само едно участие понеже прекратявам състезанията (човек трябва да знае кога да се откаже) с досегашния си съотборник но на всички участници им пожелавам приятни мигове извън утъпканите пътища.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • #21
              От: Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

              Аз само мога да кажа кое не ми хареса поради известни причини който мисля да не споменавам,и същевременно без намерение да обидя някой това е Приморско.Предищните състезания там бяха много добри но тази година предимно траяла беше колкото да мине номерът,да не говорим пък за съдииството беше под всякаква критика.

              Коментар


              • #22
                От: Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

                Според мен "колкото повече толкова повече", въпреки че не съм присъствал на повечето, най - вероятно всяко състезание е добро по различни показатели!
                Нека ги има и нека се развиваме!
                Имам едно предложение: - според мен много от хората като мен биха участвали, но нямат възможност да се мерят с подготвените машини, затова предлагам да има клас любители, без блокажи, лебетки и ролкейджи. Така хора с възможности да си купят джип, гуми и малко преправяне на окачването ще си премерят силите и ще имат стимул да гонят по големите!
                Успех на всички през новата година!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X