Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

    Колеги, 2011 си отива.
    Покрай последния купон - този в Шумен и недоволството около него, ще ми се да теглим чертата и да определим НАШЕТО мнение.

    Кое от традиционните състезания за годината беше най-добро, най-уредено, най-голям купон?

    Аз лично се двоумя между Сливен и Средна кула, Приморско също беше гот, а и другаде, но не съм бил в Тетевен, Самоков, да не говорим за по-далеч /от Варна /

    Та какво е вашето мнение?
    Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

    www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

  • #2
    От: 2011

    Здравейте,във всички от градовете се получи много добро шоу,открояваха се и много добри карачи,но най-вече трябва и хората който гледат да са доволни,за съжаление ни успях да присъствам на всички като например Средна кула,Тетевен но разбрах от приятели ,че е било страшно атрактивно.Аз се колебая между Приморско и Самоков,всеки ще си изрази мнението по-различен начин ,но лично аз имам по добри спомени от "4х4"-Приморско.Успех на всички!

    Коментар


    • #3
      От: 2011

      В Шумен по традиция беше най-тежкото и емоционално състезание. На мен ми хареса най-много трофито в Албена, но за съжаление беше може би най-слабо посетено по обясними причини. На Тетевен, Нови Искар и Средна кула не съм присъствал и нямам наблюдения. Приморско беше твърде малко за да се брои. Трявна и Нова Черна също бяха много приятни състезания.

      Каква е идеята на темата и какъв е смисълът от нея?
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • #4
        От: 2011

        Първоначално публикуван от Calico Преглед на мнение
        Колеги, 2011 си отива.
        Покрай последния купон - този в Шумен
        Купона още не е свършил. "Пловдив и Приятели 4" на 17-18.12.2011г

        Продължавайки традицията да се веселим заедно, сме спретнали едно малко по различно - зимно състезание.
        Подготвяме го първия ден за рали рейд, но при наличието на сняг, което е нормално за сезона, може да премине в приятно трофи.
        Дължината на трасето е 52км, намира се на средна надморска височина от 1500м. в близост до гр. Пловдив.
        А втория ден за траял, но основно като купон докато се забавляваме на зимен пикник с пържолки и червено винце ...

        Очакваме Ви

        основната тема е тук http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=132653

        Аз лично си харесвам Трявна, Албена, Тетевен - ама като 2010, и от тази година новото издание на Влади в Нови Искър (Гниляне), добри отзиви има и за състезанието на Свилен(ТКЗС-Русе) в Русе. Въобще Трофито се налага като харесвано състезание.





        Коментар


        • #5
          От: 2011

          +1 за Сливен /Щот си е нашето/!
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • #6
            От: 2011

            Нови Искър - за всички които обичат екстремното трофи ,това е състезанието.
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #7
              От: 2011

              И аз бих посочил Нови Искър, но не защото е в София, а защото само за две издания претърпя много положително развитие.
              Life is too short to drive dull cars!

              Fight global warming !
              ... turn on your A/С !

              Коментар


              • #8
                От: 2011

                Нови Искър-който не го е карал може само да съжалява!!!!!!
                Калин Митров-0887929490

                Коментар


                • #9
                  От: Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

                  +1 За Нови Искър, Влади направи състезание за състезатели, нямаше непреодолими участъци, роуд бука беше добре направен и правилника беше много лесен за всички участници . Догодина , дано го има пак, но по-тежко - с повече екстреми, което е равносилно на повече зрители, но на по-малко разстояние.
                  Може да се направи и клас турист, като на Сърбия Трофи - организирана група с водач кара по трасето и гледа екстремите на състезателите в Харда.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

                    Влади не мога да я разбера тази работа?! Тази година или се биеш, или забраняваш, пък виж кво стана - много те зафалят за съзтезанието. Направо да не повярваш.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

                      Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                      Влади не мога да я разбера тази работа?! Тази година или се биеш, или забраняваш, пък виж кво стана - много те зафалят за съзтезанието. Направо да не повярваш.
                      Еей Тедо ти пак се бъзикаш , но все пак искам да благодаря на всички за добрите думи и Киро очаквам от всички вас, които карахте и всички които харесват този формат състезания да давате предложения за Novi Iskar Trophy Challenge 2012 в темата на състезанието.
                      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

                        Тая тема ми напомни за комунизъма. По стените имаше портрети на живи хора. Според мен темата трябваше да се пусне поне на 01.01.2012. Все пак, уважете ни! И ние сме се постарали да има простотия на корем
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

                          Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                          Тая тема ми напомни за комунизъма. По стените имаше портрети на живи хора. Според мен темата трябваше да се пусне поне на 01.01.2012. Все пак, уважете ни! И ние сме се постарали да има простотия на корем
                          Да Ви е сладко.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #14
                            От: Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

                            Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                            Тая тема ми напомни за комунизъма. По стените имаше портрети на живи хора. Според мен темата трябваше да се пусне поне на 01.01.2012. Все пак, уважете ни! И ние сме се постарали да има простотия на корем
                            Прочети пост 4.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Равносметка: Кое от традиционните състезания през 2011 г. беше най-добро?

                              Чичо Тедо, видях! Аз не пиша преди да прочета темата. Обаче нали тряаше а са наежа
                              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X