Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

    С извинение за поредното закъснение и малко оправдания.
    Първо, Сливен 4х4 беше адски приятната изненада за тази година! И въпреки, че когато видях трасето, първата ми мисъл беше:
    "Баси садистите, що го направиха тва трасе "строши диф - извади мост",
    то настроението, емоцията и купона бяха максимални!

    За мен, човек който следи мероприятия от този род отстрани, за да прави фотки и да попива атмосферата, специално това състезание ми донесе много приятни емоции, свързани с решението ми да цепя направо през къра за да стигна до мястото на събитието /дорде не срещнах една непреодолима заключена бариера близо до язовира/ и ми навява много приятни спомени.

    Сега... за оправданията - наскоро открих начин да пусна всички си снимки наведнъж, вместо досадното и трудоемко копи пейст. Вярно, много по-ефектно е да плясна снимката директно тук, във форума, ноооо - ето ги всички, вече накуп:

    ТУК


    Благодаря за емоцията, момчета!!



    ...и за кебапчетата...
    Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

    www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

    Коментар


    • От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

      Първоначално публикуван от Calico Преглед на мнение
      С извинение за поредното закъснение и малко оправдания.
      Първо, Сливен 4х4 беше адски приятната изненада за тази година! И въпреки, че когато видях трасето, първата ми мисъл беше:
      "Баси садистите, що го направиха тва трасе "строши диф - извади мост",
      то настроението, емоцията и купона бяха максимални!

      За мен, човек който следи мероприятия от този род отстрани, за да прави фотки и да попива атмосферата, специално това състезание ми донесе много приятни емоции, свързани с решението ми да цепя направо през къра за да стигна до мястото на събитието /дорде не срещнах една непреодолима заключена бариера близо до язовира/ и ми навява много приятни спомени.

      Сега... за оправданията - наскоро открих начин да пусна всички си снимки наведнъж, вместо досадното и трудоемко копи пейст. Вярно, много по-ефектно е да плясна снимката директно тук, във форума, ноооо - ето ги всички, вече накуп:

      ТУК


      Благодаря за емоцията, момчета!!



      ...и за кебапчетата...
      Браво много добри снимки.Дано догодина ти предложим още по атрактивни.

      Коментар


      • От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

        Мерси за снимките колега макар и със закъснение за тези хубави снимки си извинен
        Поздрави !!!
        ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

        Коментар


        • От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

          Макар и да съм пристрастен,за пореден път доказа ,че си N 1 с апарата!
          Адмирации!!!
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

            Снимките наистина са страхотни. Браво колега. За в бъдеще и клипчета моля.
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

              Прекрасни снимки!Поздравления!
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

                Хванал си едни от най добрите моменти.Поздравления!
                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                Коментар


                • От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

                  Благодаря момчета!
                  Радвам се че ви харесват. Догодина пак, нали

                  Аз само да попитам вас, дето шетате постоянно там из тоя чуден балкан... ква беше тая пуста бариера, дето ме върна с поне час назад?
                  Нощувах на Даулите, сутринта поех посока Вратник и цепих улево през гората към язовир Асеновец с идеята да се изсипя директно северно от Гавраилово. Но аха да изляза на язовира и - гадната бариера. Нито GPS, нито карта показваха такова препятствие. То, че разходката през гората беше изключително приятна ясно, ама все пак бързах и изтървах първия участник
                  За какво беше там тая бариера, кой я отключва /щото не се заобикаля / и къде по дявола обърках, хората на Даулите ми казаха че можело да се минава и се излиза на пътя за Въглен?
                  Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                  www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                  Коментар


                  • От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

                    Стигнал си до вододайната зона на Сливен-/яз.Асеновец/.Затова е и бариерата.
                    Щом си бързал е трябвало да караш от Даулите по асфалтовия път към прохода Вратник>минно селище Качулка>с.Бяла,оттам посока-Сливен и на билото щеше да видиш вдясно табела "Гавраилово".
                    П.П.Пътят от билото до Гавраилово често Зимата е непроходим,поради наличието на огромни преспи още в началото.
                    Последно редактирано от Янко Желязков; 08-12-11, 23:04.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X