Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

    Първоначално публикуван от Ne_Razbral_4o Преглед на мнение
    За Колето предлагам да се направи една малка отбивчица от трасето с екстрем ,, Каменна чешма " поне метър и половина висока и покрита обилно с трева, а отдоло една малка локвичка в края на която има една студена тарга от тая бира дето я развява от прозореца на витарката ..... да видим дали няма да си промени мнението за каране по трасета с изкуствени препятствия пък за семките и аз мога да го заместя
    За това ли става въпрос?
    <object width="640" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/xbYVtdnduaA...</param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/xbYVtdnduaA...dded&version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></embed></object>
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

    Коментар


    • #77
      От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      Кольо , и аз нямам навигатор...
      Бакалче май се разбрахме за навигацията . даже и каска си намерих .
      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
      тел. 0889 017703
      0897 516030

      Коментар


      • #78
        От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

        Ъхъ, за това...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #79
          От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Който даде повече...
          Наална цена-каса и половина. Стъпка-две бири. Заместват ги двойка кебапчета
          То хубаво каса и половина, ама после вместо да викаш като моя навигатор ''полека бе идиот'' ще викаш ''спри да пикая''
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • #80
            От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

            След обяваването на класирането ще си поделим бирата бе, пикането ще е по пътя обратно...

            Колко наддаваш?
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #81
              От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              След обяваването на класирането ще си поделим бирата бе, пикането ще е по пътя обратно...

              Колко наддаваш?
              то наддаването не е ли тайно?
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • #82
                От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                то наддаването не е ли тайно?
                Тц.

                Ако искаш тайно-трябва да ме изкушиш с нещо по-сероизно...
                Например палет бира.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #83
                  От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

                  Антоне а за спонсорите за наградите предвиждате ли нещо като места за поставяне на плакати и реклами на фирмите?
                  Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                  На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                  Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                  Коментар


                  • #84
                    От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

                    Не само стикери /който иска да рекламира и няма изготвени стикери,ще му изготвим/и плакати,ами ,ако искаш ,сергия може да опънеш ,и да си предлагаш стоката!!!
                    Важи за всички желаещи да подпомогнат това събитие.
                    Днес съм уговорил плакатите за състезанието/остава да уточним дизайна/,който иска да разлепи извън Сливен и Ямбол,да пише или да ми се обади.Поръчал съм 150 бр.,ще има достатъчно!
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • #85
                      От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

                      Е чак пък сергия!Говоря ти за транспаранти големи ще има ли къде да се закрепят?Иначе трябва да опъвам шатрата както на събора в приморско но дали ще има предвидено място за такива неща?
                      Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                      На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                      Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                      Коментар


                      • #86
                        От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

                        Трябва да се чуем да ми обясниш по-конкретно,иначе точно като на Приморско имам предвид,защо не?
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • #87
                          От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

                          ОК утре ще се чуем за подробностите,имай в предвид че съм привлякъл още две фирми от бранша за спонсори и освен уширители ще има и парични награди.Ще се постарая победителите да останат доволни от мероприятието което организирате.
                          Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                          На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                          Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                          Коментар


                          • #88
                            От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

                            Коле/извинявам се за спама/ ,заради теб решихме да са само естествени препятствия,ето ти малко видео
                            [Tim Camerons Fat Girl Tribute Video in HD] 3:59 Add to Added to queue Tim Camerons Fat Girl Tribute Video in HDby MadRam1136,047 views
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • #89
                              От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

                              Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                              ОК утре ще се чуем за подробностите,имай в предвид че съм привлякъл още две фирми от бранша за спонсори и освен уширители ще има и парични награди.Ще се постарая победителите да останат доволни от мероприятието което организирате.
                              Макар ,че бях скептичен в началото,радвам се ,че нещата малко по-малко започват да се нареждат.Спонсорите са музика за моите уши,ние също вече имаме уредени някои предметни и парични награди,ФОНДЪТ НАБЪБВА!Чакаме Дочев да излезе от болницата и да подготви регламента и всички документални въпроси.
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • #90
                                От: СЛИВЕН 4х4 2011 /31.07.2011/

                                Той Колето има и бъги .
                                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X