Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

    Ето и първата част от снимки на борбата по трасето, озаглавена просто "АТВ - големи и малки":































    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

      Дойде време, да "обърнем внимание" и на динамиката в преминаването по трасето на ендуро - състезателите от двата класа:















































      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

        И за финал - няколко кадъра от награждаването на победителите в отделните класове.
        На тях - честито и повече купи, медали и шампанско.
        На организаторите - поздравления за добре свършената обемна работа.
        На публиката - да бъде все по-многобройна и ентусиазирана.



































        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

          Жоро, чета и не вярвам на очите си! Щом си решил да се излагаме публично – ок!

          Тъй като си председател на Комисия Ендуро, смятам да ти обясня подробно и публично (както си подхванал) всяко едно обвинение.

          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
          Здравейте и от мен !
          С много смесени чувства се връщам към този кръг от шампионата, защото от една страна имаше много положителни неща, а от друга - твърде много гршки, особено от страна на съдийския апарат ! Отборът на Crazy job беше ощетен няколко пъти неправомерно и на сутринта в неделя едвам навих някои състезатели да карат, след като в събота бяха изпонаказани.
          Държа да бъда много точен и безпристрастен затова, защото хубавите неща трябва да се вземат за пример, а грешките повече никога да не се повтарят. Можем да се хвалим и да си издигаме паметници приживе, но това няма да бъде от полза на никого, ако не се споменат и слабостите.



          НЕПРИЯТНОТО не бе също обаче малко !
          Стремя се да гледам от ъгъла на безпристрастен наблюдател, въпреки че тренирам някои състезатели на Crazy job, затова изказвам мнението и на други участници в този кръг. Започвам по ред.
          Подчертавам изречението „Стремя се да гледам от ъгъла на безпристрастен наблюдател” – ще разберете по късно защо.

          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
          Данчо Йорданов беше наказан за трак от недоглеждане, а Ива Станоева от пркомерно оглеждане !
          Данчо Йорданов не е наказван от недоглеждане на трак. В междинно класиране, поради техническа грешка на неговият ред беше написано наказание от долният ред. Тази грешка няма нищо общо с тракове, тяхното проверяване и евентуално недоглеждане! След като Данчо ме попита дали съм сигурен, защото бил карал бавно, аз му отговорих, че съм почти сигурен, че няма наказание. След проверка, беше установена и коригирана грешката. Данчо е много доволен от бързата реакция от наша страна, знам защото говорих днес по телефона с него за да разбера дали има проблем за който не съм разбрал. Проверени са всички други наказани за превишена скорост за подобна грешка, но не бе открит подобен случай.

          Ива Станоева – да си дойдем на думата:
          1. Тя не беше записана във стартовият списък, защото никой не беше потвърдил участието и. Ти лично, който трябва да си за пример, накара Вера да я запише сутринта, което създаде големи неудобства за време измерването, понеже както казах въобще не фигурираше в списъците и програмата!
          2. Ива прескочи лентите, и дойде най-нахално до време измерването, нещо което по правилата (които важат и за нея!) се наказва с дисквалификация.
          3. На Ива не е качван трак, но дори и да е качван трак от нас и да сме забравили, на Ива на GPS-са имаше един куп служебни точки, които ТИ като трасе координатор имаш на твоя GPS ВКЛЮЧИТЕЛНО МЕСТА НА КОНТРОЛИ и разклони!
          4. Според теб редно ли е спрямо участниците в клас Жени да караш с Ива и да и помагаш. Да и вдигаш мотора като го изпусне, да и оправяш кормилото като си го счупи. Понеже знам, че ще отречеш, искам да добавя че когато ти го казах това след състезанието ти не го отрече. Дори това че си и оправил кормилото лично ти ми го каза! Имаш ли право да извършваш подобна дейност според теб и коректно ли е това спрямо останалите състезатели?

          Питам те, публично – така както ти обвиняваш нас. За кое от тези 4 неща трябва да си затворим очите или както ти казваш да и направим компромис както и друг път сме правили („на него не му бе направен компромис, които и друг път сме правили”)?

          Продължавам нататък.

          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
          Галин Неделчев беше наказан за трак при наличие на всички контроли, но GPS-ът му "Garmin Quest" беше прекъсвал в гъстите гори и въпреки подобния прецидент в София, на него не му бе направен компромис, които и друг път сме правили в такива случаи!
          Не знам какви точно компромиси са му правени на Галин от клуб Луда Работа до сега, но не се чувствам длъжен да продължавам традицията! Прилагам 3 екрана от трака на Галин:





          Забележете, че на единия няма трак цял километър та и повече! По моя преценка, този трак не гарантира, че той е карал в трасето и чувствайки се задължен към останалите състезатели в състезанието а не към Председателя на Комисия Ендуро, Галин или традициите прецених, че е за наказание! Ако позволяваме подобни случай да минават 90% от хората ще си вземат такива GPS-си и ще ги гасят на местата където искат да съкратят трасето или да избегнат препятствие.

          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
          Жасмин е сигурен, че абсолютно "пресилено" е наказан за превишаване на скоростта. За него не мога да споря, защото не съм правил сверка на трака, но при тези предишни грешки съм склонен да му вярвам ...
          Прилагам 3 екрана от трака на Жасмин, където ясно се вижда превишената скорост при това на не много къси отсечки.





          За всеки километър над 50 се дава една минута наказание, т.е. 14+17+23=54
          Това наказание е дадено от Коцето, но както показва проверката е абсолютно заслужено и е по правилата, по които са наказвани всички останали състезатели!

          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
          Ива Станоева бе наказана с дисквалификация след като бе допусната до старт и след като направи 16 мин. разлика в навигацията на втората след нея !


          Отборът на "Боляри" също изрази недоволство от съдийски решения, но не желаеше да рови, колегата Ники Мартинов - също !
          За Ива писах предостатъчно.

          Ники беше с GPS с качен грешен фърмуер(т.е. прецакан), който не хващаше сателити, и това го разбра 8 минути преди старта. Оправих му го за 15 мин, защото трябваше да тегля ъпдейт на фърмуера по интернет, но той реши да стартира без GPS в двойка с някой друг. Втората и третата обиколка вече бяха с GPS. Наказахме го защото нямаше трак на цялото трасе. Отделно както сам знаеш двойки при експерти не може да има.

          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
          Винаги съм държал за дисциплина и спазване на правилника, но не съм съгласен, когато всеки случай се третира повърхностно и прибързано, защото зад всеки състезател стои една потенциално обиден човек, който е хвърлил малко или повече труд да се подготви за това състение !
          Лесно се пишат подобни неща, но е много по-трудно да се спазват!

          Логиката която ползвам когато съдействам е малко по-различна от твоята:

          При всеки случай в който не накажем състезател в издънка – наказваме всички които са след него в класирането, защото заслужават да се качат едно място нагоре!

          Ето цитат от още нещо написано от теб:

          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение


          До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ
          Хей Чинел,
          я да не разваляш дисциплината с разни цитати ! Това, да се научат състезателите на дисциплина е също работа в техен интерес !
          Правилникът си е Правилник и щом той така е написан, значи трябва да се изпълнява. Съдиите няма да стоят отново цяла вечер и да ви подгъзуват.
          Такова нещо няма никъде по света, затова е време и ние да се научим !
          Без коментар…

          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
          Навярно нещата ще бъдат изкревени и ще бъда обвинен в пристрастие към моя клуб, но въпросите, които повдигам касаят всички, затова е хубаво да се сложи ред в тези неща и те да се избистрят дори в регламента на отделното състезание, за да не се получват повече подобни конфузни ситуации !
          Да наистина – доста конфузна ситуация се получи…

          Като заключение искам да кажа, че вместо да си вземеш поука и да разбереш, че правилата важат за всички, ти реши да подхванеш този цирк. Съмнявам се а някой да не му е станало ясно каква е целта ти в същност. Също така съм абсолютно наясно, че повечето неща в поста ти са плънка, защото знам за някой от изброените от теб наказани, че реално нямат претенции, но ти реши да ги използваш за да наклониш везните в твоя посока. Познаваш ме – нали не мислеше, че ще си мълча?

          Поздравления на Вера Лагадова, Теди и останалите съдии, които въпреки викането ти по тях одържаха фронта и не отмениха на Ива наказанието!

          Както казва Тодор Христов– Свирки не правя на никой!

          Поздрави!
          Последно редактирано от sabin; 19-05-09, 06:28.

          Коментар


          • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

            Ето и нещо от служебният форум написано вчера в 15:48, но Жоро не благоволява да отговори а вместо това реши да се изложи публично! Това е продължение на въпросите на Вера:
            Може ли Председателя на Комисия Ендуро (Жоро Хаджиев) да кара в трасето със състезател (Iva KX) на състезание?
            Може ли да се случва това при положение, че е и трасе координатор на същото състезание ?
            Може ли да вдига непрекъснато скандали на колегите си заради пропуски на състезатели от неговия клуб и грубо да нарушава решенията, които сме взели заедно ?
            До: Може ли.....
            Не!
            Не!
            Не!

            Заставам твърдо зад Вера.

            Жоро, не знам какво ти става, но си спомням времето когато не цепеше басма на никой и беше безпристрастен - значи можеш!

            В момента смятам, че използваш служебното си положение да подпомагаш с каквото можеш конкретни хора и правиш груби нарушения на правилника!

            Смятам, че много се изложи в Трявна с поведението си. Това викане и този скандал пред всички .... просто нямам думи! И какво постигна?

            Жоро имам няколко сериозни въпроса към теб:

            1. Какво те кара да си мислиш, че имаш право да викаш на който и да било от нас, пък камо ли съдиите на това състезание?

            2. Ако всеки от нас започне да действа като теб, до къде ще стигнем? Аз ако трия на Пламен Йоцов и Светланко грешките в траковете, Гълъбин ако дава траковете на трасетата на неговият отбор, Вера ако лансира дъщеря си и нейният отбор и т.н.т.

            3. Смяташ ли, че поведението ти е полезно за този спорт? Колко време мислиш, че ще мине преди да се деморализират състезателите и организаторите гледайки човека който трябва да е за пример какви ги върши?

            4. Смяташ ли, че си способен да оглавяваш тази комисия безпристрастно за във бъдеще? Какъв си ти в крайна сметка или казано по друг начин кое ти е по-важно: "твойте хора" или Ендурото?

            Както разбра на това състезание нещата вече не са същите и няма повече да толерирам подобно държание от твоя страна!

            Искрено се надявам да осъзнаеш грешките си, да преосмислиш нещата и да си "седнеш на гъза".

            п.п. Вера, изпрати ми моля те отчет на приходите и разходите да видя как стоят нещата там.
            Последно редактирано от sabin; 19-05-09, 06:31.

            Коментар


            • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

              Познавайки трасето като трасекоординатор съм 99% убеден че грешките в трака на Галин се дължат на морално остарелия ГПС който е използвал, въпреки че правилника не позволява такова субективно тълкуване и наказанието е технически правилно.Наистина липсва над 1 км трак.Надявам се Крейзитата да снабдят пича с по-читава техника и в следващия кръг да покаже възможностите си.
              offroad фен
              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

              Коментар


              • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                Ха, снощи не надникнах тук, а то каква веселба настанала !
                Та ... прочетох написаното и тъй, като се намирам за много виновен, веднага започвам да се извинявам, Събине (седнал).
                Извинявам се за това, че съм объркал наказанието на Данчо ! То не било за скорост, а било от недоглеждане. Съвсем друго си е да сложиш някой накрая на класирането поради някаквo си недоглеждане, така е.

                Ива Станоева има подадена ON LINE заявка и това автоматично я вкарва в записалите се. GPS-ът на Ива беше предаден заедно с тези на останалите джуниъри също навреме в петък вечерта, за което свидетелстват картончетата, които за щастие аз забравих в куфара си и които ще приложа тук за доказателство сега.



                Тези картончета се дават след предаване на GPS за вкарване на трак, нали ?!!!
                С това отпада това твое твърдение:
                3. На Ива не е качван трак
                Така, че Ива е изрядна напълно при регистрацията и оставаше само да подпише декларацията си ЛИЧНО. Подчертавам предната дума, защото винаги съм държал декларацията да се подписва лично ! Ако бях някой шмекер, щях да я подпиша аз, нали ?!
                Тук искам да цитирам една точка от правилника, която урежда точно подписването на декларацията от състезател, който не може да направи това в петък вечерта поради заетост, при положение, че има кой да му предаде GPS-a навреме.
                01.5.3 Преди старта се провежда инструктаж и брифинг, на който се разясняват на състезателите особеностите на състезанието и трасето, попълват се декларации, внасят се такси.
                Тази точка, ако си спомняте оставихме точно за такива случаи като този.
                И аз имам няколко скрийншота от GPS-a на Ива, които пускам по това нелепо скалъпено твърдение:
                на Ива на GPS-са имаше един куп служебни точки, които ТИ като трасе координатор имаш на твоя GPS ВКЛЮЧИТЕЛНО МЕСТА НА КОНТРОЛИ и разклони!


                Да, точки действително има, вкл. и такива на контроли, но те са на моторджийския трак, който няма нищо общо както се вижда с този на АТВ и жени ! Тези точки са останали след работата ни с Гълъбин по трасето на моторите, а аз ползвам този GPS, тъй като е клубен, без антена и е много удобен за работа. Надявам се ме разбираш, защото и ти работиш с такава тухла ! На женския трак има само ограниченията на скоростта, както е редно и две нищо не значещи точки в горния край, които са пренесени случайно от GPS-a на Нено при работата по траковете.
                Я сега си сложи ръката честно на сърцето и кажи има ли някакво нарушение тук ?
                Сега прилагам още два скийншота за да се види, че Ива сама навигираше и е грешила, както всички останали !





                Това му е хубавото на GPS-a, че доказва всичко, та записва дати, часове и средна скорост дори ! Виждате, че скоростта на Ива е 30 км/ч, което точно отговаря на състезателното и време по трасето
                Да карах след Ива известно време и не го отричам, защото искам да съм честен и съм убеден, че не нарушавам правилника ! Ива никъде не е падала и това личи, ако разгледаш трака и подробно, тъй като няма да намериш никъде 0 км/ч, освен на контролите. Никъде в правилника не е забранено да се помага на състезатели по време на навигацията. За това допуснахме и старт по двойки, за да могат именно състезателите да си помагат ! Има забрана за помощ само за затворения кръг ! Освен това подобен случай не е прецидент, в женското ни ендуро. Дори на Източно-европейското съпровождат жените по трасето, ако разбира се има кой !!!
                Да, съпровиждах състезателката по време на опознавателната обиколка, но после я оставих да кара сама след като установих, че се справя много сигурно, а аз ходих до мото трасето, където напътствах състезатели на едно от по-невралгичните места.
                И сега, след всичко това, я ми кажи точно по коя от четирите точки е дисквалифицирана Ива Станоева или просто така е решила съдийската комисия без да прочете подробно Правилника ?!!! Аз не искам да се възстановят точките на състезателката, макар това да е редно, защото официалното време за контестации май вече е поизтекло, но обръщам такова внимание точно на този случай, защото дисквалификацията не се основава на никакъв Правилник !
                Когато нещо се твърди пред всички, то следва да се докаже, а не само да се напишат един куп несвързани измишльотини за да се защити само и само една позиция !

                Относно наказанието на Жасмин, казах, че не съм проверявал трака и не мога да споря, тъй като не разполагах с GPS-a му, но след извадката, която си направил разбирам, че наистина има превишаване на скоростта в зоната на ограничението. Друг е въпросът, че с Гълъбин бяхме решили да дадем толеранс на състезателите до 60 км/ч без наказание, тъй като преди това участъкът предразполагаше за по-висока скорост и не можеше да се реагира толкова бързо, ама това е друга тема.

                Галин Неделчев има всички контроли, тракът му наистина е разпокъсан, но дори и остатъчните точки от него са в границите на 100-те метра. Точно защото в София, както спомена Краси Грудев беше направен на състезател такъв реверанс, се надявах съдиите да проявят разбиране и сега. Надявах се, че след като проявихте субективизъм при дисквалификацията на Ива ще го проявите и при Галин, но ... ще сменим за следващия кръг GPS-a, макар момчето да няма пари за по-скъп и всичко ще си дойде на мястото.

                Нищо не се спомена за грешката при Мартин Иванов. И тя ли е плод на разминаване в редовете при положение, че всички свидетелстваха дето Мартин е пристигнал втори ? Ами ако не бяхме повдигнали въпроса ? Браво на Коцето, който въпреки, че по този начин минаваше назад в класирането се застъпи за истината и за своя съотборник !
                Аз междувремено направих извадка от траковете на двата GPS-a, което навярно сте направили и вие.

                И каква е равносметката накрая - три грешки от които едната комплексна, че дори не знам точно как да я нарека.
                Трябва добре да се разбере, че тази тема не я повдигнах от позицията си на Председател на КЕ, а на водач на отбора на Crazy job и като критикувам грешно взети решения, това значи, че критикувам и себе си и искам да се разбере от всички, че съвсем различно изглежда, когато си горе и долу.
                Имаше и други недоволни участници, но явно си замълчаха, защото нямат шеф на КЕ за водач.
                Обидно ми е да правя доказателства по този начин, но се налагаше. Повече няма да се унижавам така, защото мислех, че това, което казах е достатъчно и не подлежи на съмнение.

                Ето и нещо от служебният форум написано вчера в 15:48, но Жоро не благоволява да отговори а вместо това реши да се изложи публично! Това е продължение на въпросите на Вера:
                Цитат:
                Може ли Председателя на Комисия Ендуро (Жоро Хаджиев) да кара в трасето със състезател (Iva KX) на състезание?
                Може ли да се случва това при положение, че е и трасе координатор на същото състезание ?
                Може ли да вдига непрекъснато скандали на колегите си заради пропуски на състезатели от неговия клуб и грубо да нарушава решенията, които сме взели заедно ?
                До: Може ли.....
                Не!
                Не!
                Не!

                Заставам твърдо зад Вера.
                И аз заставам зад Вера !
                Каквото имах да казвам го казах вече и в предишния си пост. Повече - в служебния форум, където гледам, че вече има събрание ... На извадката ще отговоря сега така:

                "ВЕНСЕРЕМУС!"
                Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 19-05-09, 08:37.
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                  ЕВАЛА на съдийския апарат, че беше безпристрастен и че не разочарова състезателите и деятелите на ендурото ! Браво на САБИН, че не спести нищо на г-н ХАДЖИЕВ,
                  защото от самото начало на състезателния календар/ГРАЦИЯ И МОЩ 14 02 2009/ той започна с извънредната си подкрепа към ИВА.
                  За него пак не важеше регламента, та се наложи организатора да му припомня ! Със спазването на правилниците и регламентите на съответните състезания само се увеличават учасниците и приятелите на спорта.
                  Достатъчно средства се влагат и трошат за да позволите някой да опорочава ФЕЪРПЛЕЯ !
                  ОЩЕ ВЕДНЪЖ ОТЛИЧЕН 6 ЗА VE LA,SABIN и КОМПАНИЯ !!!
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 19-05-09, 12:08.

                  Коментар


                  • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                    Вестник "Монитор"

                    Коментар


                    • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                      Аз едно нещо не мога да разбера ... на София трябваше да ме оставят със счупено кормило в гората ли?!? И как сам човек та дори и мъж може да се справи сам в тази ситуация?!? На всички жени помагаха точно на това място! Специално на мен ли трябваше да не ми се помага?!?
                      А колкото до "най - нахалното" пресичане на лентите ще разкажа какво точно се случи. Отивайки да си разпиша декларацията, видях че ме няма в стартовия списък. Попитах един от съдиите - Теодора Велева защо. Тя ми рече - питай Вера, тя е в палатката. Прескочих лентата ПЕШ без да я скъсам и още в далечината чух многоуважаемата Вера да крещи да напусна състезанието и че нямам работа там ... е какво е това отношение от главен съдия питам аз?! Дори не разбрах за какво беше тази реакция. Тихо и спокойно се завъртях и тръгнах да си ходя, без дори да си търся ПРАВАТА, но Жоро беше този, който ме убеди да стартирам.
                      А колкото до лансирането и тем подобни, нека не подхващаме тази тема...
                      Последно редактирано от iva_kx; 19-05-09, 10:06.
                      DCRT®

                      Коментар


                      • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                        отскоро съм запален по ендурото и изказвам мнение от страна на публиката.Съзтезанието беше добро но относно популяризирането на спорта могат да се направят някои елементарни неща .Например:
                        1.Ако нямаш познат сътезател да те упъти си е цяло изпитане да намериш къде точно се провежда(особено в събота).Освен по бръмченето тук там ,по нищо друго не личи че има такова събитие в града.(10 тина плаката по възлови места щяха да свършат работа)
                        2.Да се публикуват GPS координати на 2-3 екстриима в събота сутрин за АТВ и Мотори по трасето за навигация за да може публиката която всъщност търси зрелище да иде някъде да гледа нещо интересно.Как ще стигна до дадената точка си е мои проблем,ако знам къде е ще си направя сметката как да стигна до там и ще гледам.Смятам ,че за градче като Трявна а и за повечето по малки населени места където се провеждат състезания е много важно да се напълнят хотели и кръчми(за да помагат и те от своя страна финансово на състезанието),но как като в събота няма никъкъв смисъл да ходя повече,няма какво да видя, само си изгубих времето.

                        Дано организаторите на Добринище се замислят над тези думи и да направят необходимото да е интересен не само затворения етап.

                        Коментар


                        • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                          OK Жоро, прав си че явно ние сме и качили трака, но аз отбелязах в поста си, че за това документи нямаме и не е това причината за дисклалификацията и. За случая(какъвто и да е той) с Мартин Иванов нямам информация и затова не съм писъл. Обяснил съм публично това което знам, без да се чувствам длъжен по какъвто и да е повод да се обяснявам на наказаниете състезатели без да е подадена официална контестрация. Искам просто читателите на този форум да чуят и 2-те страни.

                          Мисля че всички са наясно за какво става въпрос и не мисля, че имам нещо ново да добавя.

                          Коментар


                          • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                            "Здравей, колеги !

                            Я сега посочете точно къде съм нарушил правилнка ! Искам да ми цитирате точките, които съм нарушил аз в Трявна ! " Жоро Хаджиев
                            01.3.3 Всички състезатели се записват в петък или ON LINE по интернет в определения за това в регламента на кръга срок.


                            15.май.2009г. (петък)

                            14-20ч. Пристигане,оставяне на машините в охраняема зона на полигона в местността Краварниците
                            14-20Ч. Записване в хотел "Сезони" гр. Трявна.
                            Записване по интернет до 14.05.2009г., 18.00ч.-такса за участие 30 лв.
                            Записване на място -такса за участие 50 лв.

                            03.1.16 Грубо отношение към колеги, съдии, организатори и публика – дисквалификация

                            01.6.4 При отсъждане на спорни въпроси в журито влиза и представител на Комисия Ендуро, оторизиран като отговорник за съответния кръг.


                            Това е решението на съдийската комисия и ти трябва да се съобразяваш с него ,а не да ревеш във форума колко сме ощетили отбора ти.Няма да си затваряме очите за състезателка,която се крие зад гърба ти и която ти прибутваш до финала за сметка на всички други от този клас.
                            Последно редактирано от sabin; 19-05-09, 11:13. Причина: не се разбира първото изречение кой го е писал

                            Коментар


                            • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                              Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
                              "Здравей, колеги !
                              Я сега посочете точно къде съм нарушил правилнка ! Искам да ми цитирате точките, които съм нарушил аз в Трявна ! " Жоро Хаджиев



                              01.3.3 Всички състезатели се записват в петък или ON LINE по интернет в определения за това в регламента на кръга срок.

                              15.май.2009г. (петък)

                              14-20ч. Пристигане,оставяне на машините в охраняема зона на полигона в местността Краварниците
                              14-20Ч. Записване в хотел "Сезони" гр. Трявна.
                              Записване по интернет до 14.05.2009г., 18.00ч.-такса за участие 30 лв.
                              Записване на място -такса за участие 50 лв.

                              03.1.16 Грубо отношение към колеги, съдии, организатори и публика – дисквалификация

                              01.6.4 При отсъждане на спорни въпроси в журито влиза и представител на Комисия Ендуро, оторизиран като отговорник за съответния кръг.


                              Това е решението на съдийската комисия и ти трябва да се съобразяваш с него ,а не да ревеш във форума колко сме ощетили отбора ти.Няма да си затваряме очите за състезателка,която се крие зад гърба ти и която ти прибутваш до финала за сметка на всички други от този клас.
                              Аз не разбрах с кого съм се държала грубо, бил той състезател, съдия или от публиката.
                              Даже напротив, грубото отношение беше от страна на главния съдия. И то не само към мен.
                              Аз все още не разбирам ЗАЩО и по коя точка съм дисквалифицирана...
                              До финала, колкото и да ти е криво, се "прибутах" сама и бях първа
                              DCRT®

                              Коментар


                              • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                                Аз пък да ви пусна още малко видео,за разведряване на нажеженото полужение,пък и да ви починат очите от четене!!!

                                Мотори хоби:

                                http://www.youtube.com/watch?v=NuH0qVOAMBI

                                Старт мотори експерт:

                                http://www.youtube.com/watch?v=bBOVIb2CNNI

                                http://www.youtube.com/watch?v=JegIDLl2GR4

                                http://www.youtube.com/watch?v=bPwd0PjW8gc

                                http://www.youtube.com/watch?v=RXpCCYl0XYw
                                Eвгени Филчев
                                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X