Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

    ІІІ част.
    Следващото екстримче...т.н.




    Нено...


























    Първа контрола.








    А сега...отиваме на най-сериозното екстримче за деня!
    Общо взето..."бедстващите хобити(според Данко)" се казва то!
    Долу, на реката се бяха "разхърляли" като за щурма на "Зимния Дворец"...




    Някои, като Данчо(212) вече бедстваха по-нагоре. Евала му, изтика го докрай, нищо,че му костваше близо час!






    А сега, внимание, започва "специалната серия" на Петьо Джартов!















    Малко и от Данчо по-нагоре...


    Все още усмихнат!








































    Вече не е така щастлив !






    А тук през мотор надолу!!!!!!!!






    Хайде хоп и още един "суплес" на Бетата надолу!











    Следва ІV част пак от екстрема.
    Mitsubishi L200 DobbleCab

    KTM XC 450 RW 2009
    KTM 350 SX 2011

    Коментар


    • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

      ІV част.
      Екстрима продължава...




      Пламен Ташков...




      Монката...така и не си избра най-добрия подход към баира!












      "Таланта" се "шмугва" отляво!




      Монката продължава нагоре...


      Барни...




      "Кмета", "Марко" или Стоян - както си го харесвате!


















      Айде обратно!


      Боби подхожда.


      Геле Минков подходи обаче по-бързо и направи едно завидно изкачване!


















      Боби тръгва...








      Пламен Йоцов междувременно се изстреля нагоре!


      Кокера...


      Боби...надолу!


      Бат Даг!


      Пак Боби...








      А долу, "под върбата", кипи живот!


      Сиренцето...


      Марти прелита...


      Ази през екстрима...






      А сега отиваме на последното "препятствие"...

      Стоянчо Козарев е № 1!









      Едно хубаво потъване на "Стотака"!




















      Една "летяща" Хонда!


      Вени...





      Това е от мен в тази доба.
      Утре...май днес е затвореното трасе!
      Mitsubishi L200 DobbleCab

      KTM XC 450 RW 2009
      KTM 350 SX 2011

      Коментар


      • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

        Колега мерси за снимките вижда се ,че е било доста интересно наи вече за ДАНЧО горкия

        Коментар


        • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

          Изобщо не е късно дори, рано е !
          Айде и от мен малко снимки от днес:


          Всъщност, първо искам да покажа на всички хобита нещо интересно, за да не мрънкат, че не мисля за тях ! Рано-рано тази сутрин (за справка - дължината на сянката) отидох по желание да режа тръни, за да им е весело по трасето. Сега синдикатът да каже нещо лошо ... ?!


          Рано сутринта Пламен Кунев вече знаеше, че удря неговия час за разплата с Кокера. Първият имаше много опит с подобни трасета около Варна, а вторият много мразеше такива трасета.


          Още малко образи от сутрешното приготовление. Ники Фокса е широко ухилен и също предчувства победата.


          Този не успях да го разпозная, тъй като бе с тъмни очила, но я обърнете внимание на химията му ! Как са подредени шишенцата със стимулатори, витамини и Ви ..... витамини.


          Зорница. Какво желание има това момиче да се състезава само ! Още не се оправила окончателно от контузията в Стара Загора, но вече е на линия. Браво !


          Бат Дак умело е прикрил новия си мотор със старите пластмаси.


          Новото джунърче на MG Racing. Пожелаваме му успех и в ендурото !


          Джартата каза, че е дошъл преди всичко да се изфука с новите си ботуши и като гледам снимките по-горе, май успя ...


          Биби е в тон с екипа и фланелката на Crazy job и също е готова за борба.


          ... а ето я и в действие. От кръг на кръг Биляна кара все по-добре и по-добре, а и издържливостта и е на висота !


          Съдийският апарат. Вальо Пантев вече е толкова задобрял във времеизмерването, че дори не гледа и кой минава.


          Кофти удар в камък ! Двете стени на ауспуха са направо слепени. Малшанс.


          Тук имаше дебела тръба, през която прекарахме трасето за атракция, но с очудване видях, че тракът е променен и заобикаля тръбата ! Ужас, защо блъсках "Офроуд Каптивата" до там ?! То така не можеше. На всичко отгоре, багеристът, който явно бе голям фен на ендурото, щом ме видя, дойде при мен и се заоплаква, колко кофти било да бачкаш в почивните дни, особено на багер !
          Проявих разбиране.


          А през това време, всеки минаваше покрай тръбата и хващаше отсрещния баир.


          Да, ама не. Сетих се, че в багажника имам ролка с лента, преградих трасето към трубата и зачаках търпеливо. Ето ги и двете жертви.


          Чудесно се справиха пичовете с препяДствието, за което им благодаря ! Разбира се, после махнах лентата.


          Наско днес беше в страхотна форма, но за съжаление йониката го предаде на "големия" екстрийм !


          Кмета на Ново село, пък мина най-тарикатски точно по границата на наказанието и не попадна сред потърпевшите.


          Емо Доцов отново ще излъчва за Еуроспорт.


          А Янчо Терзиев отново спретна дежурното състезание с Монката от Варна.


          Днес, както никога до сега беше голяма навалица в клас Е1. Борко.


          Сред тръстиките е "Дъ Чийз". Е, не е като да пиеш (исках да кажа "пееш") на яхтата в морето, но се понася.


          "Хелоу !" - културно поздрави Сиренцето и замина ...


          Това пък е една отсечка от пътя, по който може да се кара и с 250, стига да можеш да вдигнеш толкова. Марти се мъчи да измъкне максимума от слабичката за тази цел 250-тка.


          Веднага след него Ади.


          Е да, тука е мястото да се кара на задна гума, колкото поискаш ! И вчера и днес джуниърите карат вече експерт трасетата, че им било скучно при дамите. Това е сигурно, защото са още малки ...


          MG Racing извади нова звезда сред джуниърите - наперено кросистче, което обаче много скоро разбра, че ендурото не е шега работа и ... не завърши.


          Ванката от Crazy Job днес цял ден си кара така на задна гума. Където и да идех, все първо на него налитах.


          Край язовирчето.


          Ето го отгоре се спуска и Ванката. На всяко ново място, на което се местех той идваше веднага след това.


          Имаше ден в карането Ванката. Беше откъснал останалите с повече от 10 мин. и само той се включи от хобитата в точното време, но не му се чакало на екстрема и го позаобиколил единия път.




          Да де !


          Стоянчо Козаров е все още чистичък.



          Вече само ще пусна снимките и няма да коментирам, че отново пресрочих вечерния си час с една шестица отгоре, а трябва да ставам след 4 часа. Хайде, приятно гледане !
          Следват разни канални истории ...












          Тук обаче съм длъжен да спомена, че с тези пичове, които бяха на канала да помагат и вядят закъсали, ако се наложи, поне час слушахме джаз. "Медитеранеан сънденс" - позна единият още първото парче, което пуснах ! Оказа се колега - музикант.
          И така, още кал !






          Отново "Браво" на Зорница и Биляна ! Тук те минаха по-добре и от много мъже !


          Денка също беше много добра ! Жалко за нея, защото в началото на втората обиколка падна, удари се в гърдите и прекрати участие. Надявам се да няма нищо сериозно !


          Вени пък си избра най-шибания път.












          Ето го и Ванката (Дъ фен). Още не беше тръгнал, когато спука гума за N-ти път, после изкара само една обиколка и ... толкова. Важното е, че изкара цялото трасе, па макар и само веднъж.


          Денка след падането. По-късно в бокса вече беше по-добре.




          Кофти удар в рамото беше получил състезателят и приятелката го утешаваше. Между другото Мивката се оказа много печен и ми стана веднага любимец !




          Тук Биби мислеше, че е победителка в навигацията, но само след 20 сек. влетя във финала Зорница и развали празненството.


          Сега и малко кетеринг, че "Отговорникът" да има на какво да се опре в пртеценката си.




          Пламен е щастлив с победата си над Кокера ...


          ... а аз съм вече в отбора по простотиите.
          Токова от вчера, днес - пак.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.
            1. Стартов списък и класиране от навигация на ЕНДУРО БУРГАС 2009:
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

              Страхотно да пуснете снимки и клипчета от днес.

              Коментар


              • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                Днеска беше страхотно , ще пусна снимки и клипчета по-късно /само да ми ги пратят че не снимах с моя фотоапарат /.

                Коментар


                • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                  Първоначално публикуван от milen_b Преглед на мнение
                  Днеска беше страхотно , ще пусна снимки и клипчета по-късно /само да ми ги пратят че не снимах с моя фотоапарат /.

                  Да найстина беше така особенно за фотографите които се насладиха на преминаването на трасе с препядствия , част от които никой не беше минавал до момента. Евала на трасе кУрдинаторите.

                  Коментар


                  • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                    ХЕХЕХЕХЕХЕ гледам и не вярвам на ушите си

                    "Романтка на плажа" - така кръстихме по време на почивката тази композиция от камъни и мидички. Посвещаваме я на ендуро синдиката.





                    А после все аз съм лошия а еи ако знаете колко ме е яд че не можах да дойда да ви се посмя легнал под върбата

                    да не ми се връзвате аз сега нямам право да се обаждам и за туи:

                    БРАВО НА ВСИЧКИ ГЕРОИ и да не споменавате с лошо никой ЕИ
                    В ГОРАТА Е ИГРАТА

                    Коментар


                    • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                      Sled wsi4ko koeto wijdam mi se iska da napi6a mnogo ne6ta no 6te gi napi6a kogato si ida w ky6ti na kirilica.
                      Otnowo molq za izwineniq za latinicata!

                      Коментар


                      • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                        Приключи и този кръг от шампионата, искам да благодаря на всички състезатели уважили ни с присъствието си и затова че предпочетоха Бургаския прахоляк пред Бургаския плаж . Благодаря и на всички спонсори и най вече на фамилия Козарови много ни помогнаха във всеки един етап по организацията на състезанието.

                        Коментар


                        • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                          Класиране има ли?
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                            Всички класирания от ЕНДУРО Бургас 2009:
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                              Малко снимки и от нас....








                              Останалите снимки - знаете къде...., няма как да постнем тук всички....

                              Коментар


                              • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                                Малко любителски снимки от днес.
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от B58; 23-08-09, 23:59.
                                0888 364 731

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X