Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

    Вярно бе, къде е тая пирамида, че не я видях и по снимките ?!
    Данко, не се безпокой, ние с Гълъбин ще отидем по-рано, ще проверим как стои въпроса с гумите, дърветата и ще ги понамалим, така че и Вранглерът да минава спокойно !
    Между другото, оказа се, че горските не разрешават трасето да е там, където се блъскахме 6 дни да го правим, защото били ловни полета. Това трябваше организаторите да установят по-рано, за да не губим нито време, нито средства ! Жалко за хубавото трасе, което се получи, особено за моторите !
    Сега ще се прави алтернативно трасе в друга посока, но какво ще стане .... Лошото е, че състезанието ще е уж край морето, а вече море ще видите - през крив макарон ! Това му беше интересното на този кръг - досегът с морето.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #47
      До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
      Вярно бе, къде е тая пирамида, че не я видях и по снимките ?!
      Данко, не се безпокой, ние с Гълъбин ще отидем по-рано, ще проверим как стои въпроса с гумите, дърветата и ще ги понамалим, така че и Вранглерът да минава спокойно !
      Между другото, оказа се, че горските не разрешават трасето да е там, където се блъскахме 6 дни да го правим, защото били ловни полета. Това трябваше организаторите да установят по-рано, за да не губим нито време, нито средства ! Жалко за хубавото трасе, което се получи, особено за моторите !
      Сега ще се прави алтернативно трасе в друга посока, но какво ще стане .... Лошото е, че състезанието ще е уж край морето, а вече море ще видите - през крив макарон ! Това му беше интересното на този кръг - досегът с морето.
      А Жоро не така !! Организаторите ти казаха къде да е трасето, ти каза "аз там съм карал и не ми харесва, знам къде да го направя".
      Трасирането там си беше изцяло твоя идея.
      Ако трябва на фарове ще маркираме но състезание ще има, няма да докоснете морето с моторите, но на танков полигон ще карате.
      Последно редактирано от Явор-Vromos.com; 18-08-09, 09:20.

      Коментар


      • #48
        До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

        Ето и официалния плакат:

        "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

        Коментар


        • #49
          До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 23 и 24 август 2009 г.

          Първоначално публикуван от ДАНКО Преглед на мнение
          СИНДИКАТА рече и отсече : ние на море,бира и цаца сме тръгнали

          ако и хобитата не караме по плажа и не си цопнем мАторите във водата ще се стачкува
          ще ме извините за спама ама не се здържах:

          Ако и БИРАТА И ЦАЦАТА ги нЕма незнам кво ША ви правим
          В ГОРАТА Е ИГРАТА

          Коментар


          • #50
            До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
            А Жоро не така !! Организаторите ти казаха къде да е трасето, ти каза "аз там съм карал и не ми харесва, знам къде да го направя".
            Трасирането там си беше изцяло твоя идея.
            Ако трябва на фарове ще маркираме но състезание ще има, няма да докоснете морето с моторите, но на танков полигон ще карате.
            Яворе, честно да си призная, омръзна ми от разправии, обяснения и заблуди, затова само ще кажа, че когато с Гълъбин те попитахме за разрешителни за района около Св.Влас, ти каза, че там всички са твои хора и няма проблем ! Смятахме твоята дума за достатъчна.
            Колкото до района, които отначало ни предложи, той наистина не беше подходящ за ендуро. Една зима съм карал там по неволя с група чужденци, защото по Ст.Планина имаше сняг, но е трън до трън и могилите не са нищо особено. Още повече, докато се стигне от твоята база до тези могили има около 10 км само равнина.
            Не ми се спори вече, нито съм решил да се обясняваме точно тук, защото нашето намерение е да правим ендуро, каквото трябва да бъде, а не да отбиваме номера. Затова сме и трасекоординатори на РШЕ.
            Смятаме, че уговорката ни, тази вечер да ни предложите алтернативен вариант на тресе все още важи. В четвъртък пристигаме, в петък ще караме по предложеното трасе и ако то не отговаря на изискванията ни, КЕ можем да решим кръгът да не се зачита за Републикански Шампионат.
            Трябва добре да се разбере, че това не е заяждане, дори отново ще помогнем колкото можем, но ако нищо не се получи, съм длъжен да кажа какво може да последва !
            Длъжен съм също да изкажа мнението на повечето състезатели, което мисля, че не е за игнориране, а то е: "Не желаем фиктивния и ефективен старт да са на различни места!"
            КЕ също застава зад това желание, така че, работете и над този въпрос !
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #51
              До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

              Трасетата вече са готови!! Района е перфектен за ендуро, има си кал има изкачвания, дерета и екстреми. Жоро не искам да се заяждам, всеки си има мнение и всеки знае къде му тежи думата. Как на мен никой не се оплака за тези стартове а пък на теб всички се разплакали. Ние ви предлагаме да пробваме практика от световните ендуро състезания фективен и реален старт, КЕ ендуро решава че така е не добре, е как разбраме че не е добре. Вече няма значение стартовете ще са от една точка. И още нещо не мога да разбера с тези писания че има само тръни по трасето и нищо друго интересно, целата е да изгоним участниците ли е ака е така каквото и да направим състезание няма да се получи. Говорим си по телефона и такива приказки не си казваме, а защо ги пишем тук . Ние сме твърдо решени да се получи хубаво състезание вие решаваите каквото трябва.

              Коментар


              • #52
                До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                Яворе, оплакват се на нас, защото ние сме регулаторният орган, който най-накрая решава и ние сме между наколвалнята и чука и съществуват принципни положения, за които решенията няма как да се вземат, така че да задоволят и двете страни.


                Ето, за това говорих преди малко ! Виждате района около Сарафово (долния маркер) и този над Св.Влас (горния маркер). Точно затова настоявахме състезанието да е около нос Емине в Стара Планина.
                Ще направим всичко възможно състезанието да се получи, защото нямаме такъв прецидент до сега, кръг от РШЕ да се отлага заради неподходящо трасе, но коментарът, който изопачаваше реалната ситуация нямаше как да пропусна.
                Моите уважения, надявам се да стане едно добро състезание и ще помогнем за това !
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #53
                  До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                  Привет и от мен на всички състезатели, организатори и зрители!
                  Моля, да се успокоят духовете, трасетата за VI кръг "Слънчев Удар" са готови и ако Комисия Ендуро ги oдобри, състезание ще има.
                  Във връзка с невъзможноста да се кара по първоначално определеното трасе, бих искал да обясня фактите - Горско стопанство Несебър са както винаги благосклонни и добронамерени към ендуро спорта, не веднъж са ни помагали и разрешавали да проведем състезания на тяхна територия, за съжаление в събота на 22.Август е официалното откриване на ловния им сезон и всички ловни дружинки ще се съберат точно в района от където минава трасето, което е предпоставка за неприятни случки. За това ни се предоставиха алтернативни маршрути, които вече са обиколени и чакат само съгласието на Комисия Ендуро. Отпада идеята за предварителен старт и преход до същинския старт. Остават 30% равнинни пътища, достатъчно начупени терени с изкачвания и спускания, както и няколко екстреми за класовете експерт - тераси, дерета, прагове, стръмни изкачвания и спускания, улеи, естествени бабуни и за съжаление много малко кал. Денивелация от 0 до 320 метра по моя GPS. Обща дължина на трасето 35 - 45 км за различните класове. За награда два пъти се преминава през танков полигон с много и разнообразни препядствия с различни трудности за различните класове. Броя на обиколките предоставяме да се определят от Комисия Ендуро.
                  Относно Х-трака, всички препядствия са подготвени, със средна трудност и алтернативни преминавания за хоби класовете. Подготовката продължава, не забравяйте ако нямате възможност да присъствате лично на записването в петък, а ще пристигнете в събота, да си изпратите GPSа за качване на трака!
                  Борис Червенков
                  Трасе координатор
                  VROMOS.com
                  Последно редактирано от B_4; 18-08-09, 17:41.
                  [CENTER][FONT=Impact][SIZE=3][I][COLOR=blue][FONT=Arial Black][URL="http://www.vromos.com/"][COLOR=red]VROMOS.com[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][/I][/SIZE][/FONT][FONT=Impact][COLOR=blue][I][SIZE=3][FONT=Impact][URL="http://www.t-max.bg/"][COLOR=orange]T-Max.bg[/COLOR][/URL] [/FONT][/SIZE][/I][/COLOR][/FONT][SIZE=3][URL="http://www.calmini.bg/"][COLOR=blue][I][B][FONT=Arial Black]CALMINI.bg[/FONT][/B][/I][/COLOR][/URL][/SIZE][/CENTER]

                  Коментар


                  • #54
                    До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                    Първоначално публикуван от B_4 Преглед на мнение
                    Привет и от мен на всички състезатели, организатори и зрители!
                    Моля, да се успокоят духовете, трасетата за VI кръг "Слънчев Удар" са готови и ако Комисия Ендуро ги oдобри, състезание ще има.

                    VROMOS.com

                    Духовете са много спокойни,но само да отбележа да не се получи като в предишния крьг,трасетата да са едни за всички,защото заради пушилека които вдигаха АТВ-та,се получиха нежелателни инциденти,а да не пиша за некоректното отношение на тези, които бяха застигани и нямаха никакво намерение да пропускат по бързите и по този начин изнервяха ситоациите,а някои дори ги затискаха с АТВ-та.
                    А ние пристигаме и очакваме да има и бира и ЦАЦА,защото жегата ще иска жертви

                    Коментар


                    • #55
                      До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                      Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
                      А ние пристигаме и очакваме да има и бира и ЦАЦА,защото жегата ще иска жертви
                      Aз цаца не искам.предпочитам ракиика със салатака!!!

                      Коментар


                      • #56
                        До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                        Щом са готови трасетата, дайте малко информация, за тях! Мотори и АТВ-та по едно трасе ли ще карат, или.....
                        След като в петък КЕ ще решава, дали стават или не, ще има ли маркери?

                        И до колкото ми стана ясно, дали ще има състезание , ще разберем на място, след като дойдем!

                        Че, да го кажа де, носете си бански и др. плажни аксесоари, ей така за всеки случай
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • #57
                          До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                          надявам се да стане едно хубаво състезание,а що се отнася за бирата и цацата това го оставете на нас зрителите

                          Коментар


                          • #58
                            До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                            Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                            Щом са готови трасетата, дайте малко информация, за тях! Мотори и АТВ-та по едно трасе ли ще карат, или.....
                            След като в петък КЕ ще решава, дали стават или не, ще има ли маркери?

                            И до колкото ми стана ясно, дали ще има състезание , ще разберем на място, след като дойдем!

                            Че, да го кажа де, носете си бански и др. плажни аксесоари, ей така за всеки случай
                            Ще има маркери спокойно, комисията да си решава каквото си иска.
                            Състезание ще има !!! И то много приятно !!!

                            Коментар


                            • #59
                              До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              Ще има маркери спокойно, комисията да си решава каквото си иска.
                              Състезание ще има !!! И то много приятно !!!
                              Смятам, че правенето на трасетата е работа на организаторите, все пак те носят отговорноста, за добро или лошо състезание, трасекоординаторите, само проверяват за съответствие с класовете и с "правилника"

                              Според мен, до петък трасето трябва да е маркирано, иначе някой от двата отбора(организ.... трасекоо....), няма да си е свършил работата!
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • #60
                                До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                                Голяма организация! Тук споровете започнаха преди състезанието което не добре...Това с преходи до реалния старт не беше удобрено от нито един състезател от Шумен. Не знам що за състезание се подготвя но аз лично като човек карал до мента всяко едно състезание се замислям дали да дойда.Може би единственото хубаво което се очертава е поредния банкет с Данко и компания ....Яворе постарайте се трасетата да не са Китайски...

                                Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X