Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

    Хора имам един последен въпрос:
    значи имам Garmin GPSmap 60csx, но няма офф-роад карта нищо не му е качвано(чисто нов е) и искам да знам дали може да му се качи утре трак при Еди и да карам така, дали ще е възможно?
    Извинете за глупавите въпроси.

    Коментар


    • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

      Първоначално публикуван от jalil Преглед на мнение
      Хора имам един последен въпрос:
      значи имам Garmin GPSmap 60csx, но няма офф-роад карта нищо не му е качвано(чисто нов е) и искам да знам дали може да му се качи утре трак при Еди и да карам така, дали ще е възможно?
      Извинете за глупавите въпроси.
      Може!

      Коментар


      • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

        Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
        Ето и заснето на видео цялото трасе
        VIDEO

        нямах време за обработка и за това го качих в оригинал
        Искам да направя едно предложение към организаторите на кръгове от шампионата и ще съм ви благодарен ако го вземете на сериозно.
        Доста пъти съм се чудил "Дали да не се пробвам!?" , но думите "състезатели" , "Ендурошампионат" и т.н. винаги са ми действали доста стряскащо.Гледайки обаче кадрите от трасето(не можах да сваля всички файлове,но предполагам че останалата част е подобна на това което видях) виждам , че терена в никакъв случай не е по-тежък от този на който обикновено караме с бригадата и съвсем не е непосилна задача.
        Та възможно ли е няколко дни след приключване на състезанията , да качвате във форума траковете на различните класове за да могат такива като мен които се колебаят , да пробват трасетата, да си сверят часовниците и да преценят дали им стигат силите за състезание.Сигурен съм , че по този начин участниците в състезанията ще се увеличат.Лично аз не бих участвал в целия шампионат поради финансови причини , но кръговете около София не биха ми били проблем особено като се има в предвид , че не бих се борил за класиране(поне в началото).
        Благодаря предварително!
        Успех на всички организатори и състезатели!
        Последно редактирано от ЕМО; 23-04-09, 23:52. Причина: допълване
        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар


        • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

          здр.искам да попитам какво се случжа с участниците без GPS в клас до 650кк?

          Коментар


          • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

            Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
            Ако може и GPS координати на старта че лично аз никога не съм идвал и идея нямам къде ще е
            N42 36.712 E23 26.627 тук е старта на навигацията в събота
            N42 38.410 E23 18.940 затвореното трасе в неделя

            Коментар


            • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

              Първоначално публикуван от GHOSTRIDER23 Преглед на мнение
              здр.искам да попитам какво се случжа с участниците без GPS в клас до 650кк?
              650
              няма такъв клас

              без ГПС само в хоби,на караш с някой който има и финишираш с него

              Коментар


              • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                Искам да направя едно предложение към организаторите на кръгове от шампионата и ще съм ви благодарен ако го вземете на сериозно.
                Доста пъти съм се чудил "Дали да не се пробвам!?" , но думите "състезатели" , "Ендурошампионат" и т.н. винаги са ми действали доста стряскащо.Гледайки обаче кадрите от трасето(не можах да сваля всички файлове,но предполагам че останалата част е подобна на това което видях) виждам , че терена в никакъв случай не е по-тежък от този на който обикновено караме с бригадата и съвсем не е непосилна задача.
                Та възможно ли е няколко дни след приключване на състезанията , да качвате във форума траковете на различните класове за да могат такива като мен които се колебаят , да пробват трасетата, да си сверят часовниците и да преценят дали им стигат силите за състезание.Сигурен съм , че по този начин участниците в състезанията ще се увеличат.Лично аз не бих участвал в целия шампионат поради финансови причини , но кръговете около София не биха ми били проблем особено като се има в предвид , че не бих се борил за класиране(поне в началото).
                Благодаря предварително!
                Успех на всички организатори и състезатели!
                Заповядай в клас хоби той е за това.
                Ако искаш ела да си контрола за да видиш нещата по отблизо

                Коментар


                • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                  Гледайки програмата на състезанието видях, че в неделя от 15 часа има старт за журналисти! Какъв е тоя старт и какви журналисти ще се пускат на него и с какво?
                  Живей за всеки дъх!

                  Коментар


                  • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                    Емо, от тази година говореха че хоби трасетата ще са по-леки и освен това ще са и по-кратки от предишните, а дори и аз съм минавала някои хоби трасета, понякога с малко помощ, но въобще не са непосилни. За това се наричат и хоби. Разбира се имало е и доста тежки състезания за хобитата, но това е адвенчъра в крайна сметка. Ела на състезание и ще се запалиш веднага, уверявам те Още повече можете да се пуснете и по двойки и да си помагате.
                    DCRT®

                    Коментар


                    • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                      Благодаря за бързите отговори!

                      Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                      Заповядай в клас хоби той е за това.
                      Именно клас "Хоби" ми се въртеше из главата-за по-сериозните съм вече възрастен и с прекалено малък опит за възрастта си.

                      Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                      Емо, от тази година говореха че хоби трасетата ще са по-леки и освен това ще са и по-кратки от предишните, а дори и аз съм минавала някои хоби трасета, понякога с малко помощ, но въобще не са непосилни.
                      Ива,сигурен съм че ще мина по трасето без особени проблеми,но сама знаеш много добре че темпото при разходка е едно, а при състезание е съвсем друго и точно това ме плаши-дали няма да правя тапи,да преча на другите и да ги бавя-все пак те гонят класиране,а не са дошли като мен само за купона.Точно заради това ми се искаше да опитам сам(да си засека време и да го наложа върху това на другите) и да видя къде ще съм в колоната.


                      Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                      Заповядай в клас хоби той е за това.
                      Ако искаш ела да си контрола за да видиш нещата по отблизо

                      За съжаление тази година се усетих твърде късно-едва снощи видях трасето и вече нямам никакво време за подготовка (няма да мога да дойда дори като зрител),но може би през следващия сезон ще се пробвам.
                      Отново благодаря и успех!

                      ПП.Освен да хвана ЖороХР600 и другата седмица да минем по траковете-там сме на негов терен и съм сигурен , че ги знае наизуст.
                      Последно редактирано от ЕМО; 24-04-09, 10:31. Причина: допълване
                      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                      Джон Кенеди

                      Коментар


                      • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                        Траковете ще са маркирани тъй че няма проблем и без ГПС да се карат, а с Жоро и по експертското трасе ще минете, сигурна съм.
                        Можете да започнете още от следващия кръг По принцип на края на сезона се вади най-слабия резултат от класиранията ти, тъй че това ти дава възможност да пропуснеш едно състезание.
                        За темпото не се притеснявай, в повечето случаи части от женското и джуниър трасето съвпада с това на хобитата, проблеми не сме имали (въпреки, че джуниърите държат доста добро темпо). А тези които наистина гонят класиране се предполага че са добри и ще намерят начин как да изпреварят. Не си търси оправдания, ами идвай да караш
                        DCRT®

                        Коментар


                        • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                          Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                          Заповядай в клас хоби той е за това.
                          Ако искаш ела да си контрола за да видиш нещата по отблизо
                          Краси, какви са изискванията за контрола, и ангажиментите ?
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                            Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                            Траковете ще са маркирани тъй че няма проблем и без ГПС да се карат, а с Жоро и по експертското трасе ще минете, сигурна съм.
                            Можете да започнете още от следващия кръг По принцип на края на сезона се вади най-слабия резултат от класиранията ти, тъй че това ти дава възможност да пропуснеш едно състезание.
                            За темпото не се притеснявай, в повечето случаи части от женското и джуниър трасето съвпада с това на хобитата, проблеми не сме имали (въпреки, че джуниърите държат доста добро темпо). А тези които наистина гонят класиране се предполага че са добри и ще намерят начин как да изпреварят. Не си търси оправдания, ами идвай да караш
                            -за целия шампионат ще си трябват доста пари , а в момента нямам мощност.Евентуално може да се помисли за Хисаря(че ми е близо) и за "Шест дни луда работа" -не за друго , ами съвпада горе-долу с лагер-сбора в Ст.Загора пък аз мисля да ходя(Кокера не е за изпускане) , та ако стигнат финикийците може да ги съчетая.
                            Мале как оспамихме темата на хората...
                            Последно редактирано от ЕМО; 24-04-09, 14:15. Причина: допълване
                            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                            Джон Кенеди

                            Коментар


                            • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                              Успех на Всички състезатели в утрешното състезание!

                              Коментар


                              • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                                Записаха се 162 състезателя.
                                Републикански рекорд за брой участници

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X