Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

    Първоначално публикуван от kmeta Преглед на мнение
    Краси. Пусни една легенда, кой цвят какво е
    Пуснах под снимката,но повечето съвпадат и се виждат само части от тях

    Коментар


    • #92
      До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

      Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
      Поемат се таксите за участие в състезанието,която за сезон 2009 е 50лв
      + такса която организатора плаща за всеки мотор на горското стопанство,която е 40лв за мотор или АТВ на ден
      И за което благодарим на Еди..мерси за инфото,Краси

      Коментар


      • #93
        До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

        Първоначално публикуван от kawasaki_80 Преглед на мнение
        Ами на 14 години сам с Кавазаки 80 и незнам в кои клас ми дават да карам
        Ако имаш 14 навършени години твоят клас е Junior 2,трябва ти ГПС, медицинско,кръвна група,нотариално заверена декларация от родителите че ти разрешават да участваш в мотоциклетни състезания.Такса и лиценз не плащаш.
        Ако още не си ги навършил караш Junior1-трябва ти същото, без ГПС.

        Справка: т.01.13 от правилника за 2009
        Последно редактирано от Гълъбин Колев; 22-04-09, 08:25.
        offroad фен
        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

        Коментар


        • #94
          До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

          Извинявайте за намесата, но както разглеждах снимките с удоволствие , ми се стори сякаш последната сграда е перфорирана за взривявяне, с последващо свличане по посока стълбището - там са перфорирани и носещите колони - сякаш.

          Не може да се прецени от снимката. Сигурни ли сте в остатъчната здравина на постройката ?
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #95
            До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
            Извинявайте за намесата, но както разглеждах снимките с удоволствие , ми се стори сякаш последната сграда е перфорирана за взривявяне, с последващо свличане по посока стълбището - там са перфорирани и носещите колони - сякаш.

            Не може да се прецени от снимката. Сигурни ли сте в остатъчната здравина на постройката ?
            Супер здрава е,почти като нова,плочата и е 50 см.Баретите 10г не успяха да я съборят с тренировките си. Но отпадна от трасето.
            Сипея е по интересен и е на 100м от там. Там ще е контролата
            Последно редактирано от Краси Грудев; 22-04-09, 10:00.

            Коментар


            • #96
              До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

              Здравей Краси!
              Мога ли да те помоля да оставиш телефонния си номер или някакъв друг,на който мога да получа отговори на някой въпроси относно предстоящотото състезание?
              Благодаря предварително!

              Коментар


              • #97
                До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                Първоначално публикуван от jalil Преглед на мнение
                Здравей Краси!
                Мога ли да те помоля да оставиш телефонния си номер или някакъв друг,на който мога да получа отговори на някой въпроси относно предстоящотото състезание?
                Благодаря предварително!
                Питай тук за да е полезна информацията за всички

                Коментар


                • #98
                  До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                  Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                  Питай тук за да е полезна информацията за всички

                  Ок.
                  Тъй като не съм участвал до сега в състезания и нямам 18 години искам да попитам в петък на записването и двамата ли родители трябва да присъстват или само единия е достатъчно?А също и в деня на състезанието трябва ли да присъства родител?
                  Трябва ли някакъв договор или нещо което да показва,че съм одобрен от родителя да участвам?
                  Лепенки с номера ще мога ли от вас да си закупя?

                  Медицинско трябва ли да си извадя? (Мисля,че трябва,но да съм сигурен)
                  Има ли значение какъв ще е GPS-а ми ?
                  Мерси.

                  Коментар


                  • #99
                    До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                    Здравей Краси,

                    след като имам медицинско, GPS, подготвен мотор и екипировка, мога да участвам в клас Хоби, като направя останалите необходими неща утре при вас (застраховка, номера и др.) или пропускам нещо?
                    Трябват ли снимки?
                    Благодаря за отговора!

                    Коментар


                    • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                      Първоначално публикуван от jalil Преглед на мнение
                      Ок.
                      Тъй като не съм участвал до сега в състезания и нямам 18 години искам да попитам в петък на записването и двамата ли родители трябва да присъстват или само единия е достатъчно?А също и в деня на състезанието трябва ли да присъства родител?
                      Трябва ли някакъв договор или нещо което да показва,че съм одобрен от родителя да участвам?
                      Лепенки с номера ще мога ли от вас да си закупя?

                      Медицинско трябва ли да си извадя? (Мисля,че трябва,но да съм сигурен)
                      Има ли значение какъв ще е GPS-а ми ?
                      Мерси.
                      1. Чети малко по-напред де...

                      Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                      Ако имаш 14 навършени години твоят клас е Junior 2,трябва ти ГПС, медицинско,кръвна група,нотариално заверена декларация от родителите че ти разрешават да участваш в мотоциклетни състезания.Такса и лиценз не плащаш.
                      Ако още не си ги навършил караш Junior1-трябва ти същото, без ГПС.

                      Справка: т.01.13 от правилника за 2009
                      Декларацията е свободна форма, всеки нотариус я прави за 5 мин.И на двамата родители явяването е задължително пред нотарриуса,, може и по разлино време.
                      Отделно - не е необходимо присъствие на родител на състезанието.

                      2. Лепенки с номера винаги има и може да си купиш при регистрацията(записването).

                      3. Медицинско трябва + кръвна група(може да я пише и в медицинското).

                      4. Предназначението на GPS- приемника е основно с цел контрол, по-малко се предполага, че ще служи за навигация. Което означава, че устройството, каквото и да е то - задължително трябва да записва тракове, т.к. на финиша GPS-а се взема с цел да се "свали" трака от него и се провери за точност и липса на отклонения. Информационно значение може да има и времето за преминаване, каквато информация дава също така.
                      Mitsubishi L200 DobbleCab

                      KTM XC 450 RW 2009
                      KTM 350 SX 2011

                      Коментар


                      • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                        Първоначално публикуван от Kaka Nava Преглед на мнение
                        Здравей Краси,

                        след като имам медицинско, GPS, подготвен мотор и екипировка, мога да участвам в клас Хоби, като направя останалите необходими неща утре при вас (застраховка, номера и др.) или пропускам нещо?
                        Трябват ли снимки?
                        Благодаря за отговора!
                        За временен лиценз не трябва снимка.
                        Пропускаш
                        1. Медицинско
                        2. Кръвна група

                        Коментар


                        • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                          Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                          За временен лиценз не трябва снимка.
                          Пропускаш
                          1. Медицинско
                          2. Кръвна група
                          Аз имам медицинско и в него пише кръвната група!
                          Това ОК ли е?

                          Коментар


                          • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                            Бройте и мен.Аз съм на 14 и това е първото ми състезание,просто не знам как ще спа предишня ден преди състезанието от вълнение ще си будувам цяла нощ

                            Коментар


                            • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                              Първоначално публикуван от Kaka Nava Преглед на мнение
                              Аз имам медицинско и в него пише кръвната група!
                              Това ОК ли е?
                              да

                              Коментар


                              • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                                Ако може и GPS координати на старта че лично аз никога не съм идвал и идея нямам къде ще е
                                EnduroX Alba-Damascena 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X