Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

    ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ ЗА КЛАС JUNIOR

    JUNIOR MOTO



    JUNIOR ATV

    Коментар


    • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

      Първоначално публикуван от Kaka Nava Преглед на мнение
      А класиране за Хоби?
      Ти пък много бързаш ,чакаи малко то зор работа,до неделя има време пик и хоби е това не е маитап работа!!?
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

        ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ ЗА КЛАС ENDURO HOBBY

        Коментар


        • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

          ATV HOBBY

          Коментар


          • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

            А дали ще ни огрее ако си помолим да видим ако благоволите разбирасе времената и наказанията и от двата дни А

            Най очтиво моля да ми се разгледа молбата на сериозно
            В ГОРАТА Е ИГРАТА

            Коментар


            • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

              Уф-ф, пак започвам да пиша и ако нещо се скапе и тази вечер, повече няма да започна никога тая тема, обещавам !
              Няколко думи за състезанието. За мен това си беше един хубав първи кръг ! Нямате основание, колеги да се сърдите на съдиите, защото и системата беше нова и времеизмерването също, така че е нормално да се получат катаклизми, важно е те да се изчистят за следващите кръгове, в което аз конкретно не се съмнявам.
              Еди, Краси & Со бяха направили едно атрактично трасе, което всички от нашия клуб харесаха много, така че определено се опровергаха слуховете за рали трасета, които тревожеха всички.
              Е, имаше и някои слабости, като например пресичането на трасетата на различните класове, като на подобно "кръстовище" се сблъскаха Ивка и Радо (АТВ), както и тесният екстрийм от асфалта, на които някои изгубиха доста време в чакане, но това също ще са поуки за следващите кръгове.
              Вторият ден беше атрактивен, вълнуващ и много добре измислен. "Дебаркирането" при реката вкара при експертите голямо шоу, към което се стремим напоследък в ендурото ! Жалко само, че останалите класове бяха лишени от някои препятствия и с това интересът от страна на публиката спадна по някое време. Нека поне по-лесните препятствия останат, нали все пак караме ендуро ?!
              Като цяло, новата система с опознавателната обиколка за точно време се хареса на повечето състезатели. Такива са и отзивите от страна на състезателите на Crazy job !
              Сега искам да пусна и коментирам малко снимки, повечето от които са на членове на клуб "Луда работа", защото искам да ви представя най-вече някои млади пичове, за които съм сигурен много скоро ще се заговори в ендурото, само да понатрупат малко повече опит !

              СЪБОТА


              Марти и Галин.
              Първият (вляво) все още не се е възстановил окончателно от тежката контузия, не може да разгъне добре ръката си и затова кара мотора си малко прегърбен като Баба Яга, но скоро всичко ще е ОК. Програмата максимум на Марти за този кръг беше дори преизпълнена и точките, които взе са му предостатъчни, за да атакува първото място в клас Junior в следващите кръгове.
              Мислехме Галин също за "джуниър", но се оказа, че това талантливо момче само преди няколко дни е навършил 18 г. и се наложи той да се състезава сред мъжете. Голям успех за младия състезател е 4-5 място сред 44 участника, още повече Галин не беше и мяркал GPS преди софийския кръг ! Поздравявам го за успеха лично !


              Мирко вече е добре известен като миналогодишен шампион в клас Junior. Той в събота проведе едно тактически много правилно каране, в неделя беше безапилационен и подпомаган от своите съотборници, заслужено се изкачи на най-високото стъпало на стълбичката, доказвайки, че този сезон само ще е подгряващ за догодина, когато Мирко ще се устреми към победи в по-престижния клас "Експерт".


              Баща & син Свиленови ! Таткото е ревностен почитател на нашия спорт, наш приятел и един от спонсорите на клуба (Загария). Малкият Чочко е много талантлив, но е чешит със собствен характер. Ако реши, че вече му е писнало и не му се кара, Чочо може да спре на 200м преди финала. Нядвам се, че като порасне, ще поумнее, все пак е едва на 11 години.
              Митко Ангелов малко преди състезанието се преквалифицира от джип на АТВ и вече ги "разби" в клас "Рали" ! Браво на Митака !


              Ванката (The_fen) винаги гори за това да кара и да се доказва, което страшно много уважавам у него ! Той единствен се реши да кара с майсторите за наградата от 1000 лв. и наистина кара яко и сърцато ! За джуниърът на Crazy job няма ограничения и лимити никъде. Това той доказа и на асфалтовата отсечка, на която на всеки 20м бяха поставени знаци за ограничение от 50 км/ч. Там той постави абсолютен рекорд на състезанието със "скромните" 151 км/ч максимална скорост. Накрая Ванката ме попита, дали ще го накажат за това превишение от 100 км/ч, а аз му отговорих, че навярно ще го вкарат направо в затвора.


              Коцето се оказа най-големият боец сред младите в Crazy job. Той не се стъписа от изграденото вече име на Ади, кара нахакано, свободно, без да се притеснява и на практика победи в неделя, но беше наказан от съдиите за препятствие. Е, това няма значение, Коцето има много време занапред да покаже на какво е способен.
              Браво, Коце !


              Iva Stanoeva. Определено не съм доволен от представянето на "каката" в Crazy job. Знам за възможностите на Ивка, които са далеч по-големи и тя беше далеч по-подготвена от това, което показа, но дали от сблъсъка със съотборника си или от това, че счупи кормило, Ивка едвам завърши състезанието в събота, а в неделя кара вяло, не беше борбена, както сме свикнали да я виждаме напоследък.
              Все пак я поздравявам за "мъжеството" да се бори и да завърши след инцидента със счупеното кормило !


              Радо и Вилхелм положиха много труд в тренировките през тази зима, те единствени тренираха упорито и на трасето от 30 км, което бях подготвил преди кръга в София и резултата е налице - първо и второ място в навигацията !


              Определено повече очаквах и от боеца Бат Дак, но той проби радиатор и се прибра едвам кретайки само на въздушно охлаждане към финала. Между другото КТМ-ът му се продава ...


              Още малко снимки от съботния ден. Мирко.


              Марти към Ивка: "Т'ва копче на GPS-a тука за какво e ?"


              "Каката" тръгва много добре, но ... явно ще трябва да увеличим тренировките за издържливост.


              Кокера се прави тук на Митков, но ще види той сега, харманлиецът като го осъди за плагиатство !


              Пламен Кунев и Кокера на старта.


              А това са Кокера и Пламен Кунев.


              Победителят от събота и от оверала - Слави Брейчев. Поздравления за състезателят на Еди Моторс !


              Дак


              Бетите нещо тук са мода ... ?!


              ММ


              Янчо Терзиев: "За мен защо пак няма "Джуниър" клас ?!


              Някакви хобита гледам, че тук се мотаят ... Маникена, Иван и Борована "8 hours". Ванката кара също много яко, но скапа съеденител в събота.


              Закачки.


              Теди: "Хм, туй пък време сега от къде дойде ... ?!"


              Кой к'во прави, а близнаците на Данчо невинно се бият с колове.


              На "Таланта" нещо прякорът му изневери май тоя път, ама пък има настроение !


              Нашия приятел Митко излиза от гората и се устремява към финала.


              Отново "Каката" вече тръгва за среща с Радо.


              Коцето тоя път каза всичко на всичко една дума на път към София и се представи повече от достойно, а на връщане се отпусна и направо прекали с цели три думи, така че си представям какво ще ги прави на Габрово !


              Много добро каране направи Пламена в събота, но в неделя остана последна и това и коства стълбичката.


              Марти


              ... и конкуренцията !


              Галин


              Децата си играят.

              НЕДЕЛЯ ...
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                Имало Господ, вече първият ми пост е факт !
                И така ...

                НЕДЕЛЯ


                Ники "Сървайвъра" по трасето зад Еди Моторс.


                Show must go on !


                Кокера сякаш на шега преминава навсякъде.


                Тайфа от "експерти" в очакване на старта.


                Ах, тия лисици !


                Кокера тръгна лошо на старта, но навакса набързо изоставането и до края нямаше никакви проблеми.


                Навалица


                Не му вървя и на Станислав нещо в този кръг ...


                ... и на Ники така ...


                "Няма повече никога да карам зад Брейчев и Деведжиев, как ме накаляха само !"




                Изгубих си мигача !


                Поздрави на всички от Сашко Каранов !


                И малко АТВ-та, че ще ми се разсърдят !


                Шампионът - Вилхелм Кънчев. Браво, Вилхелм !!!


                Много кадри има на този инцидент, ама и от мен един.


                Беше щастлива и доволна Пламенчето преди старта в неделя, но ... не и провървя.


                Отново Вилхелм.


                Добре кара Брейчев старши в неделя, но не му достигна това за генералната победа.


                Краси Колев с "въшката", след като Денка му отне истинската машина.


                Радо




                Кокера напътства Ванката: "И няма да се нахакваш като някой бунак в най-големите неравности, ще минеш ей от там !"


                Мирко откъсна конкурентите си рано-рано.


                Ванката също беше далеч пред всички, но все пак втори.


                Вилхелм: "Много съм хепи, но чакай поне да си скрия фаса, че е срамота така да ме щракаш !"




                Коцето


                The_fen и Марти. На Ванката май му хареса да кара моя КТМ, но май ще е и за последно, макар, че момчето го пази много ...


                Ивка. Можеше да изпили тя още CRF-a на затворения кръг. Направо кара плахо, но се надявам занапред да покаже какво може в действителност !


                Разбрах, че освен Борована и Биби имала много фенове, та ето специално за тях нещо ...


                Дано са доволни, че няма да мога да спя !


                Коцето и Ади.


                ... и отново те.


                Ванката пак кара със свити лакти ! Ще трябва да оправим тая му стойка, че е срамота пред баба му така !


                Марти пък и да иска, не може да ги разгъне повече засега ...


                Браво на Ванката, моя приятел ! Честита му победа при АТВ Junior !




                Наш Чочко.


                Както казах, Ванката набра много важен стаж в ендуро кроса, като се пусна сред големите и кара много добре, преминавайки без проблем през всички препятствия ! Бравос !


                В тази атрактивна серия Кокера падна на един от завоите и Деведжиев грабна празния плик за 1000 лв.


                Наш Марко в момента върши услуга на водачите, като задържа Сиренцето.




                И на Еди дори му омръзна от шоу по едно време.


                И едни награди, на които няма пуснати снимки: За купата на Golden Tyre. При експертите медали и гуми получиха: Пламен Кунев, Стоян "Магарето" и Мишо.


                ... и това са призьорите от хоби класа.


                Този плик за 1000 лв. пък получи Светльо за победата си на 10 обиколки ендуро крос.
                Ами, това е от мен. Нямам впечатления от кебапчетата и бирата, защото бях и двата дни с температура и не ми се поглеждаше ръна, но имам пълно доверие на Светльо (S_S1) и заставам плътно зад него !
                До нови срещи в Габрово !
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                  мнение на Жоро Хаджиев
                  До сега писах пост с над 100 кадъра от състезанието и компа ми сам се рестартира точно преди да пусна поста !!!
                  Сега пред мен стоят бутилка Джак и личното ми оръжие ...
                  Ако утре до полунощ не напиша нищо тук, значи не съм изпил джака !

                  ..виждам че Жоро все пак е предпочел ..джака пред револвера...което ..няма как да не ме прави щастлив ..защото ние си го обичаме
                  Последно редактирано от mitkov; 29-04-09, 07:40.

                  Коментар


                  • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                    Да състезанието беше хубаво чудех се дали да се включа но ме изкушава да кажа и аз няколко думи

                    ..в Библията има записана една мъдрост -
                    -"не поправяй глупавия за да не те намрази
                    -поправи мъдрия, ще стане по мъдър и ще те заобича "

                    тъй че реших и аз да уважа организаторите и да си кажа впечатленията а нека всеки реши за себе си ..дали да бъде мъдър

                    ..първо първи ден..
                    трасето бе много готино и уникално приятно, комбинацията от екстреми улеи пътеки и пътчета бе перфектна,дължината напълно разумна
                    единственният минус според мен че маркировката като количество не отговаряше на предварително обявената
                    както и може би наистина резките и чести смесвания на трасетата за различните класове..
                    на няколко места имаше и участъци които бяха извън трака но в рамките на 100те метра а при преминаване през тях се съкращава значително разстояние или поне се избягва връщане ако сбъркаш разклона
                    ,което дава предимство на познаващите района тоест трака не вървеше през най кратките логични места а май и на самия финал се заформи нещо такова
                    иначе като цяло новия формат с опознавателна обиколка по всеобщо мнение работи много по добре

                    2 рият ден.
                    също много добро трасе отлична работа..единственно слизането през реката въпреки че бе много атрактивно не бе като за състезание с общ старт..както обича да казва Пламен Йоцов.. ..има ли тапи ..няма състезание при създалата се ситуация или трябваше да стартираме през някакви секунди разстояние или реката да я няма друг вариант бе меренето на най добра от 3 те обиколки, може би , което софтуера с транспондерите мисля позволява
                    освен това на старта стана объркване в информацията, Краси ни каза да не бързаме че времето на всеки тръгва при преминаването му през транспондера а после се оказа че времеизмерването е по технологията от мотокроса където всички тръгват с общт старт и еднакво стартово време
                    ..а идеята за 1000 те лева купа накрая, бе Уникално, Гениално Добра

                    иначе цялостно..състезанието бе много приятно и смятам всички прекараха приятен уикенд и запазват добри спомени../може би без Ники Мартинов но той е Съвайвър..сигурен съм ще оцелее и сега /

                    общо взето това са моите и обобщени от на състезателите с които съм разговарял мнения..надявам се както споменах в началото ..да изберете да сте мъдри.. и да не ми се расърдите

                    поздрави и респект.към всички състезатели успели да завършат това нелекот трасе
                    ..както и към организаторите дръзнали да направят всичко това
                    Последно редактирано от mitkov; 29-04-09, 09:47.

                    Коментар


                    • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                      Гн. Хаджиев пак сте на висота . Специални благодарности за това, че дочакахте до късна доба да щракнете наш Мите - устремен към финала на навигацията.

                      Коментар


                      • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                        Смятам за необходимо да се отвори една нова тема където да изразяваме мнения и впечатления,плюсове и минуси от самите състезания!
                        Това ще е полезно не само за организаторите от този сезон,а и за делегатите когато вземат да мъдруват,промените за следващия,защото промени според мен такива ще трябва да има!

                        Лично аз вече два дена умувам,как да вкарам още някое трасе(за Казанлък става въпрос),за отделен клас,че да няма по тесните горски пътеки настигане на състезател от по-бавно предвижващ се клас!
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                          Имало Господ, вече първият ми пост е факт !
                          ...


                          Браво на Ванката, моя приятел ! Честита му победа при АТВ Junior !





                          И на Еди дори му омръзна от шоу по едно време.


                          Ами, това е от мен. Нямам впечатления от кебапчетата и бирата, защото бях и двата дни с температура и не ми се поглеждаше ръна, но имам пълно доверие на Светльо (S_S1) и заставам плътно зад него !
                          До нови срещи в Габрово !
                          Благодаря за оказаното доверие!

                          Кетъринга беше на ниво като качество, но не и като количество. Първия ден се уплашиха от дъжда и избягаха все едно, че не са на ендуро състезание. И барбекюто беше добро и бирата-хладна, ама защо толкова бързо свършиха в неделя

                          За Ванката-сина ми: Той ти е много верен фен, Жоре и много ти се радва, ама казва, че като се ядосаш и говориш едни мръсни думички...

                          А Бат Еди се раздаде изцяло, много труд положи и двата дена, особенно в неделя на дерето и няма нищо лошо в това да е изморен.

                          За следващия кръг в Габрово: по спомени от миналата година пак от кетъринга всички свърши, добре че жена ми предвидливо беше изкупила к'вото е останало, че както бях изморен и гладен.... така се наплющях. За това ме кефи ендурото:
                          След разходка в гората
                          най-много ми се услажда храната!
                          Така, че за Габрово домакините да се готвят.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            За Ванката-сина ми: Той ти е много верен фен, Жоре и много ти се радва, ама казва, че като се ядосаш и говориш едни мръсни думички...
                            Обещавам за в бъдеще да ги сменя с други ! На децата трябва да се поднася постоянно разнообразие.

                            Искам да благодаря специално на Бате Емо, Митко и хората от сервиза на Еди, които съдействаха със всичко, за да сменим счупеното кормило на CRF-a в събота вечерта !
                            Специални благодарности и на Спас, който пък помогна много в гората !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                              А аз им благодаря още по-специално!
                              И на Спас за идеята с клончето, което забучихме в кормилото за да мога да докретам до финала, ама заваля и системата издържа точно 15 метра
                              Ако тоя дъжд беше завалял 20 мин по-рано щеше да стане доста весело за всички Няма такава лигава кал като лозенската Едно АТВ се опита да се качи до мен за да ми помогне да избутаме мотора и се обърна на таван на съвсем лек наклон Благодарности и на двете момчета, които не познавам, които ми помогнаха впоследствие.
                              DCRT®

                              Коментар


                              • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                                сърдечни благодарности и от мен на Спас за помоща му да прекараме тежкия доминатор през скалата!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X