Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендурото и телевизионните предавания.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендурото и телевизионните предавания.

    Много бих се радвал ако някой има видео от екстремите и сипеите, тези интересни места винаги остават скрити за нас
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

  • #2
    До: Снимки и коментари от VICTORY EXTREME

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
    Много бих се радвал ако някой има видео от екстремите и сипеите, тези интересни места винаги остават скрити за нас
    Снощи по Ринг имаше репортаж с тези моменти, но ако си изпуснал утре по обяд е повторението
    Живей за всеки дъх!

    Коментар


    • #3
      До: Снимки и коментари от VICTORY EXTREME

      Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
      Снощи по Ринг имаше репортаж с тези моменти, но ако си изпуснал утре по обяд е повторението
      Да гледах те ама някакси останах незадоволен май, без да го приемаш като критика. Като фен на ендурото ми се искаше в предаването да е отделено доста повече време, както беше миналата година.
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #4
        До: Снимки и коментари от VICTORY EXTREME

        Някой случайно да го е рипнал предаването? За такива като мене, дето нямат Ринг
        Hristo Draganov
        http://htftp.domainbg.com/HD/

        И аз искам България чиста ! ! !

        Коментар


        • #5
          До: Снимки и коментари от VICTORY EXTREME

          Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
          Снощи по Ринг имаше репортаж с тези моменти, но ако си изпуснал утре по обяд е повторението
          Само иска да кажа,че за такова хубаво състезание 2 минути излъчване са прекалено малко.Започнах да се разочаровам от това предаване(това си е мое мнение).
          YAMAHA YZ426F

          Коментар


          • #6
            До: Снимки и коментари от VICTORY EXTREME

            Нали казаха че някакъв канал Extreme Chanel щял да отразява събитието...та някои ако го е записал да го качва...
            MG RACING

            Коментар


            • #7
              До: Снимки и коментари от VICTORY EXTREME

              Първоначално публикуван от Dobri-mobri Преглед на мнение
              Само иска да кажа,че за такова хубаво състезание 2 минути излъчване са прекалено малко.Започнах да се разочаровам от това предаване(това си е мое мнение).

              Не 2 , а 8 минути. Щом си разочарован не го гледай...
              Последно редактирано от roumen5; 24-04-08, 11:35.
              Живей за всеки дъх!

              Коментар


              • #8
                До: Снимки и коментари от VICTORY EXTREME

                Не е за тая тема, но стана на въпрос, а модовете ако решат могат да я делнат, щото незнам да има друга тема за предаването по Ринг... Та...

                Още от самото начало исках да драсна два реда за предаването.
                Останах много приятно изненадан от Румен и екипа му. Казвам го с абсолютно чиста съвест. Мисля, че екипа на предаването няма да спре да работи и да се развива от подобни думи.
                На първо място ми харесва, че водещият и водещата имат практически знания и виждане за нещата. Това е много важно.
                На Биляна и липсва журналистически опит, всички го виждаме, но пък внася красота в тея мъжки спортове, а с времето и опита ще дойде сигурен съм.
                Това предаване ми допада повече от предишното, което вървеше по Ринг.
                Най-вече ми харесва, че се отделя подобаващо внимание и на моя любим спорт - мотокроса. Въобще предаването е моторно и е нормално да засяга и пистови шампионати, та дори и Ф1. Трябва да се съобразяваме с феновете и на тези състезания. Едно предаване, за да се получи добре трябва да има аудитория и е нормално продуцентите му да се опитат да привличат повече зрители, чрез по-широк обзор.
                За страна като нашата мисля, че това е едно добро решение. Все още не сме дорасли да имаме чисто кросово или чисто ендуро предаване, или и двете без писта, или на който каквито са му желанията.

                Аз лично до тук имам една забележка към МОТО РИНГ....
                В предаването след квалификацията на жените за нац.отбор по мотокрос съобщиха съвсем ясно в репортажа, че Габриела Мартинова е на трето място в квалификацията. Това остана така до края на репортажа, когато Румен направи вметка: "...на трето място е Александра" без да се спомене дори и фамилията и.
                Незнам това дали беше гаф или цензура?! Искрено се надявам да е първото.
                Не искам отговор от Румен, защото знам какъв ще е той.
                Искам да им пожелая за в бъдеще да се предпазват от такива неща.
                Защото зрителите са критиците.

                Желая успех на МОТО РИНГ !
                Това е крачка напред в мотожурналистиката в България.


                Всичко това по-горе е лично мнение!
                Георги Донечки

                Поздрави!

                Коментар


                • #9
                  До: Снимки и коментари от VICTORY EXTREME

                  Малко встрани от темата, но АКТУАЛНО !
                  Както правилно отбеляза колегата Митков наскоро, ендуросъстезанията в България (било то частни или от шампионата) започнаха да стават много по трудни, интересни и си заслужава спортните рубрики в телевизиите да им отделят повече внимание и време !
                  Какво става всъщност ?!
                  Обикновено идва някой оператор, който няма транспорт, няма добра техника, няма никакво отношение към този спорт, гледа да не се изцапа, да не се намокри и с досада отбива номера с някакви банални кадри, които няма да заинтересуват никого. Ако го закараш с джип близо до мястото на екшъна, тъй като най-често трябва да се повърви и малко пеш, пак се муси ...
                  Е, как тогава да станат интересни предаванията ?!!!
                  Знам, че телевизиите не разполагат с екипи, техника и им е много по-лесно да снимат футболния мач, на който камерите си стоят стационарно или лошо режисирано "Реалити шоу" с някой още по-лошо скълапен скандал за цвят, ама това е положението. Няма да можем да си възпитаваме подрастващото поколение по този начин в мъжество, както ни се иска, а ще продължаваме да си отглеждаме все повече и повече малоумни недоносчета, пускащи SMS-и. Мнението ми не е насочено към Румен и екипа на Доцов, защото те правят каквото могат. Познаваме Румен като най-палавия журналист-оператор, който с XR 600 кръстосваше трасетата и снимаше най-интересните кадри от офф роуда и ендурото, ама и той стана вече началник, което не е толкова весело за нас !
                  Извинявам се, ако съм се изказал малко крайно, но не е справедливо така. Не е справедливо заради онези момчета, мъже и жени, които изцеждат сили, борейки се да докажат, че всичко е възможно за тях, дори и да победиш разбеснялата се понякога природа ! Ето, това е интригуващо и интересно, защото много малко хора го могат и не дръзват дори да опитат, а не скълапените, сладникави историйки, за които споменах по-горе !
                  Това е положението, приятели: "Кучетата си лаят ..."
                  ... или беше обратното ?!
                  Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 24-04-08, 12:29.
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #10
                    До: Снимки и коментари от VICTORY EXTREME

                    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                    . Познаваме Румен като най-палавия журналист-оператор, който с XR 600 кръстосваше трасетата и снимаше най-интересните кадри от офф роуда и ендурото, ама и той стана вече началник, което не е толкова весело за нас !
                    ?!
                    Жоре, защо в минало време? Не съм спирал. Просто напоследък така се случи, ноне съм се отказал да кръстосвам.
                    Живей за всеки дъх!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Снимки и коментари от VICTORY EXTREME

                      Митко бтв-то е човека
                      знае как се снима и може да иде навсякъде

                      Митак къде си
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #12
                        До: Снимки и коментари от VICTORY EXTREME

                        Здравейте,за да се отрази добре едно такова състезание е необходим екип минимум от 3-4 оператора предварително координирани и поставени на позиции добре покриващи интересните и важни места от трасето+ постпродукция на заснетия материал.
                        Мисля,че без заинтересован спонсор,който да финансира едно такава начинание е почти невъзможно да се отрази качествено състезанието.
                        Малко са хората с таланта на Жоро ,който самостоятелно успяват да покрият по интересните места от трасето,но фотографията добре коментирана и професионално заснета дава тази възможност,за жалост филмирането изисква доста повече ресурс.
                        Поздрави на всички!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Снимки и коментари от VICTORY EXTREME

                          И аз искам малко да избягам от конкретната тема.
                          Като цяло много малко се мисли в Бг за моторните спортове и от държавата и от медийте.
                          Жоро Хаджиев в горния пост е много, много прав и за репортажите и за това на какво заприличват децата ни, като само седят в компютърните зали и мислят, че "стражари и апаши" е стара компютърна игра.
                          Много са ми интересни и автомобилните ралита, но не ходя да ги гледам, защото стоя само на 1 точка и гледам 1-2завоя от цялото трасе. Затова предпочитам калта и горите.
                          С напредването на техниката е възможно да се заснеме и сглоби 1 цяло състезание било от високопланинско рали или от ендуро. Ама това не се прави от медийте. А ако медийте детайлно отразяваха и правеха вълнуващи предавания тогава щяха повече да се виждат и рекламите на спонсорите и ще има и повече спонсори, които да спонсорират моторния спорт и с комерсиална цел, а не само от личната им любов.

                          Нека някой модератор оформи нова тема.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ендурото и телевизионните предавания.

                            Така като гледам до тук май не откриваме топлата вода. Както каза Жоро Х. операторите много, много не си дават зор и що ли ??? Ми за толкова пари толкова..
                            Но искам да дам една /открадната/ идея Може ринг ТВ или която и да е там друга да пусне една тема тук, разбира се след договорка със собствениците на сайта. Та да има една тема "РИНГ ТВ иска вашето видео". Независимо дали е от състезание или неделно каране щом е направено с камера и е добро качество може да се пообработи и да се направи първоначално онлайн ТВ пък не се знае после може и в ефирна рубрика да се превърне.
                            Ето други телевизии вече използват любителски кадри в свои рубрики в национален ефир....
                            Сигурен съм, че ще има доста голям отклик на тази тема...за опит пари не се вземат.

                            А и като гледам във Вбокса има доста добри попадения, остава да се пипнат от професионалист и ето ти 30 мин. супер филм за БГ ендурото.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ендурото и телевизионните предавания.

                              Както и сами отбелязвате не сме много медиите, които отразяват моторните спортове, и специално ендурото, защото в момента за него става дума. Не ми харесва отношението на хората във Форума, които се изказаха крайно за това или онова предаване - това не е състезания между предавания, или каквато и да било там медийна война. Естествено, че като има повече медии всеки ще намери предаване, което да му хареса лично на него. Моля ви не постявяйте по този начин въпроса. Конкуренцията между предаванията трябва да е позитивна и творческа, а не груба и вулгарна.
                              Колкото до мотокроса - във Виктори Екстрийм никога не сме го отразявали. Все едно някой рали пилот да каже - мен не ми харесва предаването ви защото аз обичам ралитата.
                              Моторинг е едно доста по-обширно като тематика предаване от "СПЕЦИАЛИЗИРАНОТО" Виктори Екстрийм и всяко сравнение между тях е неуместно.
                              Пожелявам творчески успехи на колегите.
                              Колкото до ресурсите за снимане и парите - вече трета година се финансираме почти сами от любов към спорта и ако някой каже, че това е оправдание - няма да му повярвам.
                              А ако някой реши да ни помогне - за да продължи да има специализирано предаване - с радост ще приемем.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X