Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ива КХ и Биляна в нац.отбор по мотокрос !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ива КХ и Биляна в нац.отбор по мотокрос !

    Абе в цялата работа що не си спомним Б. Николов като състезател... Мисля, че още тогава проправи път на България към големите събития...
    Може и да не е идеален, ама върши работа. Това в дебата за Николов по-горе...

    Коментар


    • До: Ива КХ и Биляна в нац.отбор по мотокрос !

      Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
      Абе в цялата работа що не си спомним Б. Николов като състезател... Мисля, че още тогава проправи път на България към големите събития...
      Може и да не е идеален, ама върши работа. Това е по подобие на позицията на Митков.
      Аз лично съм оптимист и вярвам в това , че щом всички са се забавлявали и вряха и продължават да врат и кипат в мотокросна страст - това е един добър показател за родния мотокрос.

      Коментар


      • До: Ива КХ и Биляна в нац.отбор по мотокрос !

        Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
        Абе в цялата работа що не си спомним Б. Николов като състезател... Мисля, че още тогава проправи път на България към големите събития...
        Може и да не е идеален, ама върши работа. Това в дебата за Николов по-горе...

        Е , Ице уби ме! Богдан Николов - състезател ... голям мъж с децата - да, да .

        Виж Мито Рангелов е друга работа. Дали си бил свидетел колко хара отиваха на Ридо, за да му се радват на битките сЖобе (примерно).
        Просто Николов има тесни връзки с партията и умее да ги използва, а и той си е дипломат...
        Живей за всеки дъх!

        Коментар


        • До: Ива КХ и Биляна в нац.отбор по мотокрос !

          Хора съвсем сериозно по тази тема на Ива наистина ще итрябват средства за по-нататъшното и развитие в мотокроса така че нека всеки да се поразтършува и да се опитаме да ипомогнем за събиране на бюджет които ще и осигури нов мотоциклет ,рез.части ,гуми ,консумативи и екипи .

          Коментар


          • До: Ива КХ и Биляна в нац.отбор по мотокрос !

            Няма да чистя темата. Така със салатите е по-колоритна !
            Само някой да я пипне !!!
            Ще го дам на "момчето" от третата снимка !

            Колкото до розовото бъдеще на Ивка, ще направим някакви усилия да помогнем, но няма да е хич лесно, а пари трябват много.
            ... трябват и резултати
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • До: Ива КХ и Биляна в нац.отбор по мотокрос !

              Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
              Е , Ице уби ме! Богдан Николов - състезател ... голям мъж с децата - да, да .

              Виж Мито Рангелов е друга работа. Дали си бил свидетел колко хара отиваха на Ридо, за да му се радват на битките сЖобе (примерно).
              Просто Николов има тесни връзки с партията и умее да ги използва, а и той си е дипломат...
              За Митко Рангелов само добро - той за пръв път ме е возил на мотор в живота ми. При това на състезателното Kawasaki, на пистата в Ридо (е, бавничко де щото бех заек още...). Даже още тогава си имах негова тениска, ама я затрих с времето... Пък как ги мачкаше на състезание...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X