Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Златното руно" - Made in Crazy Job

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

    ЕдиМоторс вече си запазват места в баните,но аз ще съм в Дубай-разбрах че там е скрит най важният джокер
    и ще следя развръзката във форума.
    Успех и приятно изкарване на всички!!!

    Коментар


    • #77
      До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

      Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
      ЕдиМоторс вече си запазват места в баните,но аз ще съм в Дубай-разбрах че там е скрит най важният джокер
      и ще следя развръзката във форума.
      Успех и приятно изкарване на всички!!!
      Извинявам се че спамя темата, но е възможно да не се отварят някой български сайтове от Дубай, т.к. според морала им всеки сайт трябва първо да бъде проверен за аморално съдържание и после да се даде достъп до него.
      А гледайки само тази тема....Ох Ох Ох...
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #78
        До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
        Интригата за "Златното руно" се увеличава !

        Кокера няма да участва в състезанието, а с него ще ходим по трасето и ще снимаме.

        ... и накрая ще пазим Медея, за да няма посегателства !
        Жоре, снимайте повечко видео, че ще разчитам на твоите кадри за историческата трилогия, която може да сътворим под формата на телевизионен филм и по този начин да покажем на света как древните гърци са изопачили историята
        Живей за всеки дъх!

        Коментар


        • #79
          До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

          Прочетох темата "Тренировка за "Златното руно" в Странджа" http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=29373 на Явор Вромос и реших и аз да споделя с Вас как ми мина уйкенда в тренировки за изминаване трасе от 100 км. без зайгравки с девици.
          Само, че не съм снимал, т.к. нямаше време и не сме спирали освен за обяд.
          Ден 1. Събота раано сутрин някъде към 11 часа, след като сме заредили гориво се събираме в Търговище група от 4 АТВ-та и 1 мотоциклет и тръгваме по неасфалтови пътища до Преслав. Имаме ГПС но без трак. Трасето е лесно без екстреми, но аз с работно АТВ без гуми упорито изоставам. Заедно със сина ми се "изгубихме" от останалата част от групата. Връзката с тел. е почти неуспешна, пратих координатите си на друг от групата, ама на телефона му, който не бил в него. И така-изгубени. С ГПС - ПДА в лява ръка /нямам стойка на АТВ-то/ стигнах до Язовир Тича и до асфалтов път. На 1 км. е ресторант Златната рибка, а нашата цел е ресторант Омуртагов мост- още 10 км. по асфалт. Стигнахме до ресторанта в 14.11ч. и зачакахме другата част от групата. Те се появиха с още 1 колега с мотор /него го изчаквали в село. Иваново/ и хапнахме добре в ресторанта. Върнахме се по "царския път" и около него по "черни" успоредни пътища. Общо за деня 96 км.
          Ден 2. Неделя ставам и цялото тяло ме боли. Отново зареждаме бензин и отново срещата е в 11ч. Този път сме само 3 АТВ-та. Вече знаейки от събота пътя тръгваме отново за ресторант Омуртагов мост в 11.43ч. Без произшествия стигаме там вреди 14 ч. Обяд. Заиграхме се със сина ми да преминем река Голяма Камчия, но на връщане той с малкото АТВ се заклещи в едни камъни и се наложи да го подръпна с въженце. Прибрахме се към 17.45ч. като и аз и той бяхме паднали по 1 път с изминати 52 мили или 83 км. Тази сутрин съм по-пребит от всякога. Всичко ме боли, даже пръстите сега когато пиша. Сина ми също се измори и на връщане в неделя искаше да са движим по-бавно. Следващата събота за руното, ако трасето не е "разходка по полянка" май няма да издържа, поне аз де. Жоро Дай точки по трасето жена ми с джипа да ни товари.
          От събота трака го изтрих по грешка, а от неделя е в ПДА-то ама не знам как да го кача тук.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #80
            До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

            Места за зяпачи ще има ли?
            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

            Коментар


            • #81
              До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

              Колеги,
              тези, които не са се обадили навреме за места (както обикновено), да ми звънат като пристигнат в петък, за да ги настаним в алтернативни хотели. Запазили сме места в 4 други хотела наоколо, тъй като целите Ст.мин.бани са вече ангажирани от национално мероприятие

              Няма проблем, всички ще бъдат настанени в хотели около баните или в града, само да ми се обадят на 0888/704455

              Цените на двойка стая са около 40 лв !
              Има опция и за тройки.
              Днес по-късно ще пусна карта на хотелите с точните цени за всеки .

              ------------------------------------

              Ето и малко снимки от финалната част на трасето, където драконът пази руното:


              Тук тракът ще свърши и ще трябва да намерете точката на руното по координатите, които ще получите при преминаването на всяко изпитание.


              Драконът - пазител на руното е разпертушинел гората наоколо, но не се е постарал достатъчно. Както виждате и с джип се минава.


              От края на трака до точката може да се мине отвсякъде, но тези, които не искат да рискуват качвания направо през гората, ще трябва да намерят двата черни пътя, които също ще ги отведат до руното. Тук ще е на изпитание чувството за ориентация, придобито в ендурото.


              Е, аз също поразчистих малко от паднали дървета.


              Абе, реших да ви помогна къде се намира руното, че да можете по-лесно да се ориентирате. Ето, тук ще е на този връх !


              По това било ще дойдете.


              А зад този камък ще ви чака дракона, когото трябва да убиете преди да вземете руното.


              До руното ще ви заведе Медея, която знае всичко !
              Тук вашият подвиг ще бъде увековечен и от няколко камери.

              Това бяха последните жокери. Успех на всички !!!
              Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 18-03-08, 03:03.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #82
                До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                За Медея разбрахме коя е, а Дракона ти ли ще го играеш?

                А там където е края ще има ли барбекю и "подхранващи" течности и ще могат ли да стигнат зрители/придружители/?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #83
                  До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                  Всички останали изпитания са достъпни дори за леки автомобили с изключение на Руното. До руното - само с джип

                  Днес направихме промяна на мястото на старта. Курорта Ст.мин.бани ще е пълен с деца и само ние с моторите липсваме там.
                  Така че старта ще е до комплекс "Ушев", където ще са настанени основно всички. Там ще бъде коронясан и Язон. В момента му изчукват кредит картата в съседната каменоломна.
                  Там ще бъдат изядени и агнетата след това.
                  Цена на легло - 20 лв.
                  Как ще намерите комплекса, ще ви посоча в карта, която ще пусна тук по-късно !
                  Тази, които са се настанили вече на Ст.мин.бани в събота сутрин ще бъдат доведени до старта от наш човек. Мястото е много близо до баните.
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #84
                    До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                    Обещаната карта как да стигнете до Комплекс "Ушев".
                    Със зелено е означен пътят до там съответно от София (през Чирпан), Бургас, Хасково (или София по магистралата), Казанлък.
                    Отклонението от околовръстен път е в края на с. Богомилово.

                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #85
                      До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                      Жоро,новобранец с АТВ приемате ли?

                      Коментар


                      • #86
                        До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                        Пешо, няма проблем, ще минеш навсякъде !
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #87
                          До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                          Още малко инфо:
                          Днес минах за последно трасето, за да се убедя, че няма някакви изненади, възникнали в последния момент.


                          Километри: 120
                          Време за преминаване заедно със стоповете за изпитанията: 4:28

                          Направих си истинско удоволствие при каране по трасето.
                          Никъде няма трудни места, но периодично се сменят, както почвата, така и естеството на трака.
                          Минава се по меки горски пътечки, каменисти пътища, гладки черни пътища през равнината и планината, по зелени полета и накрая без път отново през гората. Това е за мен идеалното хоби трасе, което ще се превърне в чудесна загрявка преди първи кръг от шампионата.
                          Махнах няколкократното пресичане на реката в началото и го замених с технично каране по горска пътека, по която от време навреме има малки паднали дървета и която намерих съвсем случайно днес.

                          Да започнем отначало !


                          Това е входа на комплексчето, в което ще сте настанени и на 10м зад което ще е общия старт. В двора има достатъчно място за пренощуването на всички машини.
                          Платформите обаче ще останат отвън на паркинга


                          Комплека е изпълнен в битово ...


                          ... луксозен стил.
                          Тук чудесно правят агнешкото, тъй като разполагат с истински пещи, където месото се пече по всички правила.


                          Има и подходящ тапет, на фона на който ще бъде коронясан и награден Язон.


                          Част от трасето през равнината.
                          Искам да помоля всички да не газят посевите и насъжденията !
                          Ако се види такъв или някой спомене за такова посегателство, състезателят ще бъде лишен от участие в шампионата за сезон 2008.
                          Аз, Кокера и много други пичове от клуба ще сме по трасето и ще наблюдаваме за такива прояви
                          Помнете, че Crazy Job никога не вършат такива неща и ще бъдем безкомпромисни, ако някой на наша територия ни изложи !!!


                          Реших да пробвам една част от поредната река, но загубих поне 15 минути, докато отлепя мотора от калта. Добре, че е лек !
                          От тук няма да се минава.


                          Това е нова просека, която изникна скоро, но от нея се открива прекрасен изглед надолу. Само да не се налагаше да снимам с телефон !


                          Тракът вече е свършил. Отначалото споменах, че начините да се стигне до руното са няколко. Това е най-краткият, но най-трудният ! Тежки мотори и ATV няма смисъл да пробват от тук, ще берат ядове
                          За тях има малко по-обиколен и по-лек маршрут, но иска логически да помислиш !


                          Улеят нагоре става още по-стръмен и по-каменист. Който не е сигурен в траялните си способности, да не се захваща с него изобщо, а да търси друг подход ! Такива има още няколко.


                          Това камъче ви е познато от вчера нали ?
                          Тук се намира руното.
                          Показах ви, че може да се ходи до там и с мотор и с джип, така че поводи за притеснения няма.

                          И така, руното и Медея ще чакат Язон в събота !


                          Внимание:
                          Искам да предупредя за някои важни неща, свързани с безопасността ви.
                          1. На няколко места се пресичат интензивни пътни артерии. Внимавайте много, тъй като пътят Стара Загора - Бургас и булеварда след бензиностанцията са много натоварени !
                          2. Има прясно изникнала трева, която е много сочна и хлъзгава !
                          3. Пазете се от стърчащи от дърветата към трасето клони ! Бурята е счупила в гората много дървета и клоните често са насочени срещу посоката на движение !
                          4. По и около трасето ще пасат често стада с животни: крави, овце, кози. Внимаваите да не се блъснете в някое от тях ! Не ги плашете, преминавайте бавно !
                          5. В населените места знаете - максимална скорост: 50 км/ч. Както казах, на първите трима тракът ще бъде проверен щателно ! Да не стане така, че Язон да се превърне в "Luky Looser" !
                          5. Особено да внимават начинаещите и тези, които идват от мотокроса и нямат много опит в гората. Трасето е бързо, но крие постоянно изненади. Погледът ви да е винаги на 20-30 метра пред вас !
                          В ендурото трябва да се мисли много бързо

                          Колеги,
                          казвам ви всичко това не, за да ви стресна, а да ви предпазя от произшествия, тъй като лесното трасе е нож с две остриета !
                          Знам го по себе си, защото най-големите простотии съм ги правил на най-елементарните и лесни места.

                          Щях да забравя !
                          Колегите от 4Х4, които искат да дойдат да се повеселят с нас, да погледат и да поснимат, са добре дошли. Само трябва да внесат по 10 лв. за участие в изяждането на вътрешността на руното.
                          На 20 човека се пада едно агне, но ги моля ,да ми се обадят по телефона преварително
                          Който от тях има GPS, ще му кача трак по-който набързо може да обиколи интересните места без да навлиза в трасето. Така че, желаещите, да заповядат !

                          Елате да си направим удоволствието, вечерта да спретнем нещо като откриване на ендуро сезона и да се повеселим, както ни се отдава !
                          Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 18-03-08, 23:00.
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #88
                            До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                            Може ли да се кара по трасето за удоволствие без GPS,като за целта на примерна група от 3 мотора ще има едно АТВ с GPS,може и да се пуснат примерно 15 мин. след общия старт,тъкмо ако има закъсали или аварирали колеги да им се помогне.
                            [CENTER][SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]
                            [CENTER][COLOR=darkorange]Мото клуб "Екстрийм Райдърс" Търговище[/COLOR][/CENTER]

                            Коментар


                            • #89
                              До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                              Жоро, айде и за мен един креват (стая). Ще нося длета, чукове а вие изсечете един блок от скалата, която е яхнала русата красива Зааралийка. Разбираш - ще съм Праксител. Поемам разноските на модела!
                              С уважение: Пракси.

                              Коментар


                              • #90
                                До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                                Първоначално публикуван от douglas Преглед на мнение
                                Може ли да се кара по трасето за удоволствие без GPS,като за целта на примерна група от 3 мотора ще има едно АТВ с GPS,може и да се пуснат примерно 15 мин. след общия старт,тъкмо ако има закъсали или аварирали колеги да им се помогне.
                                Щом ще сте последни, може, но защо ще лишавате този с GPS-a от възможност да спечели ?!


                                Жоро, айде и за мен един креват (стая). Ще нося длета, чукове а вие изсечете един блок от скалата, която е яхнала русата красива Зааралийка. Разбираш - ще съм Праксител. Поемам разноските на модела!
                                С уважение: Пракси.
                                Пракси, добре си дошъл !
                                Каменната кариера е на твое разположение.
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X