Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

    абе няма да го чакаме Краси.
    1. СПОНСОРИ-каски и ръкавици
    2.Калин
    3.Ж.Хаджиев
    4.Светльо
    5.Гълъбин
    6.Николен
    7.Специялно участие
    8.Тийм лидер
    Прикачени файлове
    [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
    blood group 0+

    Коментар


    • #77
      До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

      Уф-ф и ние се прибрахме току-що само с една каска, спечелена от Сифона.
      На Кокера и Жасмин им превъртяха гумите от каплите и загубиха шанс рано-рано.
      Като видях каква е обстановката, аз реших да взема джипката, като мислех, че с нея ще имаме повече шанс, но така се забихме на едно място в гората с останалите джипари, че бързо загубихме всякаква надежда за ключове, докато излезем.
      Уж кроихме тактики, но никой не очакваше толкова сняг и се оказахме практически неподготвени. Само Калин си беше предвидливо завил 333 види в гумите и караше спокойно, ама 40 минути не му стигнаха да открие съндъка ...
      Браво на Николен Кушев, който откри кофчежето пръв и прибра "златото"!
      Състезанието беше интересно, за което благодарим на Краси Грудев и компания ! Имаше обърнати джипове и емоции на корем !

      И ние даваме заявка за подобно състезание през март, което ще бъде като загрявка за първи кръг от шампионата !

      Ето малко снимки от мен:


      Краси обяснява кое-що за особеностите.


      Над хотела на Еди се строиха джипове, ATV-та, мотори ...


      И танкове дори.


      Близнаците също бяха на линия, след като Петър току-що се бе върнал от джунглата!


      Изглежда джипките никак не сме внимавали по време на инструктажа, защото се нахакахме по тесните и стръмни улеите веднага след старта и загубихме поне половин час там.


      Аз заобиколих мястото и пак се включих в трасето, но стигнах до това тясно мостче и ... до тук.


      Опитах и през други места, но пак се наиграх.


      Тръгнах към 4-ти ключ, но срещнах Краси и той каза, че вече са го прибрали. От там се отправих към съкровището. Николен току-що го беше вече открил.


      Сифона пристигнал с неговия ключ трети на съкровището, но било вече късно.


      Все пак ключът, който намерил свършил работа, тъй като междувременно и Калин и Николен загубили техните, ровейки за съндъка. Щеше да иска малък процент от златото (около 90%), но се показа джентълмен и си тръгна само със спечелената каска.


      В този храст, вляво беше заровено кофчежето под голям камък !


      Чинела също беше горе с пикапа и хубаво, че беше той, че натовари обездвижения мотор на Кокера.


      Наоколо пейзажът беше много красив !


      Джуниърът Николен заслужено прибра 1000 златни жълтици ! Честито !


      Жалко за Калин, но все пак и той не остана капо, прибирайки другата каска и печелейки една вечер в президентския апартамент. Като бонус към джакузито се прилагаха и три девойки, но Калин по "уважителни" причини не ги употреби !


      Кокера все още се чуди как така каплата му превъртя в гумата, но това е положението.


      През това време палавият Светльо Деведжиев, който също спечели ръкавици, използва момента да си направи снимка с шефката !
      Това е всичко от мен.
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #78
        До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

        Копаят!!!
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #79
          До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

          Колямо шоу беше днес, ето малко снимки:
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #80
            До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

            Ето още няколко, на първата се виждат най-подходящите за днешните условия гуми за моторите, а на втората специалната система която пази от спукване, но спомага за превъртане.
            Общият старт и веднага след него "на където ми видят очите'. Още от старта Калин Кулев се изстреля пред всички благодарение на тези 333 шипа.
            http://vid.data.bg/3o05skqd#vid
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #81
              До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

              Преди малко се прибирам от купона.
              Стана супер снежна ендуро надпревара.Всички са предоволни.
              Има много за разправяне,пропусналите могат да съжаляват.
              Утре ще кача снимки и коментар.

              Коментар


              • #82
                До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                За нас интернет зрителите остават поне снимковите репортажи от събитието, а до тук най добре ги е отразил Жоро Хаджиев.
                Та супер ти е репортажа, ти ракия не пиеш ли? Постнал си снимките към 22 и нещо часа в най ракиеното време.
                Хубавото е че си взел джипа, за да ни информираш нас, които се седим на топло пред PC-то и ровим из темите, като нащракаш толкова много неща, ама си сгрешил, с джипа, т.к ако беше подкарал моторетката мостчето нямаше да ти е пречка и щеше да копаш за съкровището.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #83
                  До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  За нас интернет зрителите остават поне снимковите репортажи от събитието, а до тук най добре ги е отразил Жоро Хаджиев.
                  Та супер ти е репортажа, ти ракия не пиеш ли? Постнал си снимките към 22 и нещо часа в най ракиеното време.
                  Хубавото е че си взел джипа, за да ни информираш нас, които се седим на топло пред PC-то и ровим из темите, като нащракаш толкова много неща, ама си сгрешил, с джипа, т.к ако беше подкарал моторетката мостчето нямаше да ти е пречка и щеше да копаш за съкровището.
                  Благодаря, Светльо !
                  Ще почерпя и теб, и заедно с Чинела станахте вече двама !
                  А нали знеш, лузърите са измислили и девиз за свое оправдание ?!
                  "Риск печели, риск - губи !"
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #84
                    До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                    Ето малко снимки и от мен.


                    Ето един водач на МПС от Стара Загора който чул, че в София
                    паркирането по тротоарите било ЗАДЪЛЖИТЕЛНО що ли


                    Тук близнаците дадоха тон за песен " Боят настана тупкат сърца ни ..."


                    Мястото на старта който се забави нарочно с цел повечето от участниците да се откажата
                    щото 3 от 5те агнета избягали през нощта....




                    А на тези две снимки по нищо не си личи кой разбира най много от стратегии. НО


                    Все още няма отказали се и Краси се чуди откъде да намери поне "бански старец" за банкета




                    Нямаше ограничение във вида превозни средства пред парите всички сме равни






                    Ето го и танка според Жоро


                    Имаше и представител на БТВ НЕ това не е Ани Салич ...




                    А за горните две снимки ще ПОМОЛЯ Жоро Хаджиев да коментира щото аз съм
                    ПРИСТРАСТЕН и коментарите дето ми идват наум са .....








                    За огромно съжаление на Краси всички стартираха


                    ЕТО ГО БАТКООО


                    Най подготвения за състезанието Калин Кулев се беше маскирал първо като горски с цел ако го настигне
                    някой да го върне щото от тук било забранено заради сеч в момента Но номера не му минал и затова се беше маскирал като
                    циганка от чистотата и с лопатата се правеше, че почиства около параклиса а не копае за съкровището.
                    Но на нас децата тия номера не ни минават Той нека си копа ние нема да му пречиме.

                    Като цяло състезанието беше 100% забвление много емоцйи и смях а извода който г-н Хаджиев направи беше:
                    1- Купува на всички от крейзи джоб по една електронна игра със стратегии.
                    2- Всяка събота вечер в клубното барче вместо купони ще се играят игрите в мрежа
                    3- Ще се преосмисля кока кола педе...ко питие ли е или НЕ.
                    4- Него не го помня но беше нещо свързано с гумите и ракията

                    А на недошлите СОРРИ хората доидоха от цяла България на крака в София да ни правят шоу а ние .....

                    Коментар


                    • #85
                      До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                      Абе, Чинел, стратегията беше ясна и Сифона си я изпълни точно, ама май защото беше с CRF ... ?!
                      Това ли се боеше да подчертаеш ?

                      Ако Кокера и Жасмин не ги беше сполетяла тази съдба с превъртането на гумите и те щяха да си вземат ключове, ама ха де, късмет !

                      Горните снимки какво да ги коментирам ? Кокера седи на мотора и в момента си мисли: "Ех, сега да бях с тоя CRF !"
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #86
                        До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                        Приключението беше уникално!!! Имаше много адреналин и емоции,сняг и кал....оказа се ,че има ли ядене и пиене след каране,става голямата работа

                        иначе равносметката е :
                        Кулев пристигна 30мин!!! преди останалите и имаше огромен шанс.Доста покопа,даже имаше мерак и под земята да слезне с миньорска каска
                        Николен имаше усет за съкровище и се метна да копае купчината директно,но неговата група го премести на други разкопки

                        когато дойде и Сифона,вече имаше 3 жокера и се оказа ,че ще има "приказки под шипковия храст" със Калин Кулев.
                        Кулминацията беше в мига в който и двамата си загубиха ключовете........

                        Имаше "Сезам,отвори се".....
                        IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                        Коментар


                        • #87
                          До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                          И Chinela се се справил много добре, няма много снимков материял от самото каране, но много готино го е прокоментирал.
                          Чак ми се допи "кока кола" да ми се чудят червата на акъла, като гледам снимките.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #88
                            До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            И Chinela се се справил много добре, няма много снимков материял от самото каране, но много готино го е прокоментирал.
                            Чак ми се допи "кока кола" да ми се чудят червата на акъла, като гледам снимките.
                            Ами нямаше повече снимки щото стигнах до съкровището с пикапа и това ми беше първия оффроуд с 4х4 в живота като водач/пилот и се бях нас.....л от страх.С едната ръка карах с другата си държах гащите и нямаше с коя да снимам . С мотора е по лесно вервайте ми и дано не завалят сега оферти от 4х4 клубовете щото аз не предавам ендурото. Беше ми много интересно да карам по трасето но и беше някак си непривично абе не е за мене. Иначе най-хубавото беше, че имаше ПАРНО

                            Коментар


                            • #89
                              До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                              Благодаря, Светльо !
                              Ще почерпя и теб, и заедно с Чинела станахте вече двама !
                              А нали знеш, лузърите са измислили и девиз за свое оправдание ?!
                              "Риск печели, риск - губи !"
                              БЛАГОДАРЯ!
                              За чинела не знам, но аз цветя и бонбони не пия!
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #90
                                До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                БЛАГОДАРЯ!
                                За чинела не знам, но аз цветя и бонбони не пия!
                                Айде таз година победителя на 15 години, догодина на 10 )
                                Да се стягат татковците, че конкуренцията даже и мажоретки има )
                                Цветята за майката на победителя, бонбоните за победителя )
                                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X