Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

    Истинска зима е. Сняг около 25-30 сантима.
    Ако знаете в наше село как здраво вали от сутрита та и до сега, а как е у Софето Вие ще кажете.
    Май утре ще имат шанс 4Х4.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #62
      До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
      Работата с това съкровище ще е на кючек.
      Дори и в Стара Загора температурата падна на -1 градуса, което рядко се случва.
      В София сигурно е навалял още сняг и чувствам как ние с моторите ще го издухаме (не снега де) !
      Има много вярно в думите ти.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #63
        До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

        Трасето е уникално,супер кеф е да се кара.
        На открито има около 5-6см сняг,
        в гората повечето сняг е по дърветата
        С под 1/2 грайфер с KFX700 нямах никакви проблеми
        1. Няма прах
        2. Няма кал
        3. Няма локви
        4. По чист не съм се прибирал





        Коментар


        • #64
          До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
          Мероприятието е в неделя-16.12.2007, измести се заради работния ден.
          Знам прочетох, ама сега съм на банкет, дойдох само да видя как е положението, но не мога да дойда, защото имам 300 и кусур км. до София, в това време с платформа направо си е убийствено да се върна в понеделник на работа.
          Успех на ВСИЧКИ и да Ви е СЛАДКО!
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #65
            До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

            От сайта на БТВ

            http://btv.bg/weather/?magic=five

            Коментар


            • #66
              До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

              Краси, щом старта ще е 12.30 кога ще тръгва групата с джиповете? Аз 9,30 ще съм на линия, питам защото и други колеги изявиха желание да се включат в отразяването на мероприятието.
              Между другото има голям интерес към състезанието не само от страна на състезатели и запалени ендуристи, а и от хора които не са се качвали на АТВ или мотор. От сутринта ми звънят и търсят машини под наем.

              Коментар


              • #67
                До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                Веднага след старта.

                Коментар


                • #68
                  До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                  ООпааа!! съкровището е спечелено.
                  чакаме репотажа.
                  Много снимка много нещо,че и видео има
                  [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
                  blood group 0+

                  Коментар


                  • #69
                    До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                    охоооо аз чак сега виждам че в момента има банкет значи репортаж във вторник .... ахах

                    Коментар


                    • #70
                      До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                      Пускаите снимки да гледаме какво SHOW е станало и ако може да кажете кои са победителите сте супер

                      Коментар


                      • #71
                        До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                        Току що звъннах на ....



                        и той ми каза "ОЧАКВАЙТЕ НЕОЧАКВАНОТО"

                        Коментар


                        • #72
                          До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                          Спечели 1 момче на 15-16 години, забравих му името (сори). Момчето прибра 1000 лв.- толкова се събраха. Кара АТВ Кавазаки 450сс. Не пристигна пръв при съндъка, но го намери първи. Кулев също спечели награда каска предоставена от SCOOT (scoot.bg), защото той пристигна 40 мин преди другите, но не успя да намери съндъка. На състезанието от съндъка до хотел Еди спечели пак Кулев и спечели 1 нощувка във ВИП апартамента на Еди. Имаше и награди (още 1 каска и ръкавици) за хората, които са намерили ключове. Дойдоха много по малко хора от очакваното, но беше яко.
                          [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

                          Коментар


                          • #73
                            До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                            НИколен от мрк"БОЛЯРИ" е победител
                            Прикачени файлове
                            [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
                            blood group 0+

                            Коментар


                            • #74
                              До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                              ...Потънал съм в мъка и разочарование от себе си а то е по повод на пропуснатото неделно сустезание, но това са си мой мъки...дано да страдат и всички други "ендуристи" съзнателно непосетили престижната off-road надпредвара краи София...не бива да се предава този спорт само заради някякъв си сняг,студ или предстоящ работен ден, все пак бе последното организирано събитие за годината.Дано поне тези ,които не успяха да доидат (сред които съм и аз) да си направят равносметката за изминалия сезон и за това, кой с какво е допринесъл за развиване и популяризиране на оff-road спорта па било то и само с присъствие (самото присъствието и подкрепа на участници и състезатели в този спорт е 50% и ваша/наша победа)...Едва ли имам аз правото да коря някого ,който и да ...но сега това ми идва от вътре. И една препоръка към пишештите: Нека изчакаме знаещите и познаващите, можещите и участвалите както и организаторите, да пуснат темата професионално с коментар ,снимки, трак и интервюта ...а не -филма не бил шведски а бил съветски и не било чудовище а било съкровище ... /извиняваи SIRIUS и dizi, ама изчакаите малко/...и в заключение:Ако ви боли глава и ви е пресъхнала устата на сутринта в понеделник и не знаето защо, то CHINELA(който кара HONDA по междудругото) го бе казал много добре:Защо съм толкова жаден , като изпих толкова много снощи!?!...Наздраве и на компанията от ресторанта при Еди...щото ние вече започнахме...

                              Коментар


                              • #75
                                До: КАРТА НА СЪКРОВИЩЕТО извън РШЕ

                                ...CHINELA вече пие 3-та ракия, защо ли, ами защото...но... нека той да си каже (ако не го боли много главата на сутринта).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X