Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy job 2007 - снимки, коментари, класиране !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Crazy job 2007 - снимки, коментари.

    БРАВО на всички Българи - състезатели и организатори
    Гордеем се много с вас
    "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
    MG Racing Team

    Коментар


    • #32
      До: Crazy job 2007 - снимки, коментари.

      Състезанието беше перфектно !!! Браво на организаторите !!!
      Прикачени файлове
      ЗА ЛУД И ВЯТЪР ПРЕГРАДИ НЯМА!!!

      Коментар


      • #33
        До: Crazy job 2007 - снимки, коментари.

        Боби, теб забравих да спомена между маркототевците !

        Казвам браво на Боби за това, че след контузията, която получи на Х-трака, продължи да кара и се бори мъжки докрай
        ---------------------
        Днес ще пусна и цялото класиране от състезанието, че 4 дни са много протоколи и трябваше всичко да се оглада подробно !
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #34
          До: Crazy job 2007 - снимки, коментари.

          .........И аз да драсна нещо

          Благодаря на Crazy job за перфектната организация и трасе.Състезанието го карах с истински кеф, въпреки че със Събин ни оставаха едва по 3-4 часа за сън.Трасето за мен беше манияшко,с изключение на твърде бързите пътища,но не мисля че има друг начин да се покрие тази дистанция.Ако "втвърдим" за догодина нещата, то неминуемо ще свием и километрите.Х-трака беше измислен перфектно- ефектен за публиката , а всъщност съвсем безопасен.Мисля че всички видяха на какво са способни нашите състезатели в сравнение със "страшните" австрийци.
          Искам да благодаря на всички състезатели с АТВ ,които веднага ни правеха път когато ги настигнем,наистина се държаха спортсменски.

          Искам да обърна внимание че няма нито един чужденец наказан за превишена скорост-колеги,нека караме разумно в населените места ,от това зависи дали ще ни дават разрешение да караме не само в самите тях,но и в землищата им като цяло.

          Пожелавам на организаторите "Four days Crazy job" да се превърне в една традиция за БГ и Европейското Ендуро .
          offroad фен
          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

          Коментар


          • #35
            До: Crazy job 2007 - снимки, коментари.

            Немога и аз да не кажа че "Crazy Job" се бяха постарали доста. Предполагам само какво е да направиш трак за 5 класа и то различни за четирите дни.
            Много съм впечатлен и съм страшно доволен от Х-трака. Доста разнообразен сравнително труден и много атрактивен за публиката.
            Наистина може да се помисли за по hard навигация за другата година.

            Коментар


            • #36
              До: Crazy job 2007 - снимки, коментари.

              Благодаря от името на клуба за добрата оценка, колеги !

              През 2006-та кръгът в Стара Загора не беше на нужното ниво и това ни мобилизира да започнем по-отрано тазгодишната подготовка. Трасетата бяха готови доста по-рано и бяха по-дълги и с повече трудни места, но след като ги минахме пробно се оказа, че много състезатели няма да се включат в контролното време и ги поорязахме, мъчейки се да задържим трака поне по дължина. Още повече до сега нашите състезатели бяха карали само по 120 км и то само през единия ден и не можехме да предполагаме какво ще се случи през втория и третия. Конкретно аз се чувствах много уморен след тестването на първата навигация, но след втората вече бях в кондиция и с бат Дак за нула време прекарахме енинските пътеки + ясеновската. Опасенията за големи горещини обаче ни възпряха да пуснем ясеновската в последствие и я заменихме с хубавия черен път за спускане от Бузлуджа към Д. Изворово.
              За догодина по този начин останаха много хубави ендуро пътечки в резерв, които вярвам много ще "зарадват" гостите от Европа !

              Х-трака се хареса на всички и се радвам за това. За догодина ще го направим още по-внушителен и пак тъй безопасен за състезателите. Хванахме му цаката вече.

              Искам всички да разберат, че това, което направихме не е за да признаят чужденците Crazy job. Нашият клуб е доста популярен вече навън и доста добри ендуристи са карали с нас и в Стара Планина и в Родопите. Всичко това беше, за да разберат гостите, че ендурото в цяла България е вече доста напред и те да ни уважават като "участник в големия тенис", както се изразява нашият вече голям приятел Петер Несута. Мисля, че целта вече е постигната.
              Някой ще каже: "Ако тези чужденци ни напипат на Ерзберг или на някое състезание по маркери, ще ни скъсат шортите!" Сигурно ще е така, но важно е, че в този формат състезания не отстъпихме нито едно първо място на стълбичката на победителите и с това трябва да се гордеем

              Искам да благодаря от наше име на Ерик Брандауер, Мартин Фрайнадамец, Петер Несута, трите дами от Австрия и Германия, нашите съседи - румънците, останалите австрийски приятели, че взеха участие в Републикански Шампионат Ендуро на България, с което оцветиха състезанието и научихме много от тях в Х-трака
              Разбрахме, че състезанието им е харесало и пак ще дойдат да карат тук, като доведат и други техни приятели.
              ... пък имат и да си връщат !

              Искам да приемете моите думи не като популизъм или издигане на лозунги, защото виждате, че нещата едно по едно се сбъдват така, както си ги пожелахме навремето.

              Ето плаката на 6-дневката "Рали България", който ми изпратиха организаторите и на която шестдневка ще станем домакини от 2 до 9 май 2008 год. Тя ще събере отново много добри райдъри по ендуро в България от цяла Европа.



              Накрая искам да благодаря на спонсорите на "Crazy job 2007", без които нямаше как да вържем бюджета на състезанието, още повече, че беше четиридневно, а те са:

              КРЕСТ ООД
              ПРИНС ХАМБУРГЕР
              ФАБРИКА ЧУКУРОВИ
              МАГАЗИНИ ЕНДУРО
              ВАЛУТНО БЮРО "ИНТЕР"
              ВУДО ГД ООД
              АВТОХИТ 2000
              МИЛКАНА ЕООД
              ФИРМА ПЛАМ
              МЕДИНА-МЕД
              ПЕЧАТНИЦА НЕПЕДОНИ
              НОРД ООД
              СД ИВАСТЕН ГОШЕВ & СИЕ
              SHARK БЪЛГАРИЯ
              БОРЯНА ГРУП
              ---------------
              Special thanks for Desert dream (Austria)
              &
              http://www.motorrad-reporter.at
              Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 19-08-07, 00:03.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #37
                До: Crazy job 2007 - снимки, коментари.

                Браво и от мен колегите от Crazy Job наистина бяха дали всичко от себе си за да ни доставят удоволствие на нас състезателите.
                Яд ме е че състезанието се проведе в отпускарския август месец и голяма част от състезателите и зрителите предпочетоха хладната бира знаете къде

                Въпреки че за нашия отбор не беше късметлийско състезание всички са предоволни пък и взехме три първи места.

                Аз отново открих нови галактики в Еднурото този път извода ми е по добро от Репарил гел нема

                Коментар


                • #38
                  КЛАСИРАНЕ ОТ "CRAZY JOB" 2007

                  ЖЕНИ


                  ЕНДУРО - Е1


                  ЕНДУРО - Е2


                  ЕНДУРО - Е3


                  ЕНДУРО OVERALL


                  АTV EXPERT


                  ЕНДУРО ХОБИ


                  ATV ХОБИ


                  ТИМОВЕ


                  На П.Георгиев и К.Бошнаков купата е у мен, да ми се обадят да им я изпратя !
                  Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 20-08-07, 10:36.
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #39
                    До: Crazy job 2007 - снимки, коментари.

                    Жоро,в АТВ хоби бяхме 11 човека а списъка е с 9.Мен и още едно момче ни няма.
                    [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B][/URL]

                    Коментар


                    • #40
                      До: Crazy job 2007 - снимки, коментари.

                      Първоначално публикуван от Ивайло Иванов Преглед на мнение
                      Жоро,в АТВ хоби бяхме 11 човека а списъка е с 9.Мен и още едно момче ни няма.
                      Иво, то и в ATV-expert бяхме 11 ама изглежда тези които не са карали повечето от дните се изключват.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Crazy job 2007 - снимки, коментари.

                        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                        Иво, то и в ATV-expert бяхме 11 ама изглежда тези които не са карали повечето от дните се изключват.
                        Да, така е Десо
                        Трябва поне да си стартирал и през всичките дни на състезанието, за да имаш класиране, тъй като времената от етапите бяха с натрупване.
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #42
                          До: Crazy job 2007 - снимки, коментари.

                          Макар и позакасняла и аз искам да кажа няколко думи и да се присъиденя към всички добри отзиви наистина Crazy job направиха перфектно състезание.Но това което на мен лично ми направи страхотно впечатление бяха самите състезатели.Лично победата за мен беше да завърша състезанито и четирите дни,но със моя късмет още през третия ден един голям камък който не видях в тревата ме хвърли от слога в реката и получих голяма контузия на левия крак и въобще не е трябвало да карам но аз нали съм си инат карах и четвъртия ден и завърших наистина със сълзи.Това ми коства много усилия и нямаше да се прибера ако не бяха всички онези състезатели които ме настигаха по пътя, наистина колеги просто не можах да повярвам всички бързаха гонеха време и победа ,но като ме видеха паднала на пътя набиваха спирачки помагаха ми и "газ" отново.Това много ме трогна и някак си ме кара да се радвам че всички тези хора са ми колеги.Още веднъж БЛАГОДАРЯ на всички които ми помогнаха да стигна до финала.А тук ще поместя и няколко снимки за да видите понякога каква е "цената"на едно състезание и преди всичко трабва да се радваме че сме живи и здрави! Само да отбележа това не е татуировка това е хематом.Успех на всички в останалите кръгове!!!
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #43
                            До: Crazy job 2007 - снимки, коментари.

                            Явно на този кръг доста състезатели са се контузили. Въпреки перфекното и не мого сложно трасе.
                            И аз се прибрах с три спукани ребра. Дано поне за Тополовград да се пооправя.
                            Беше ми много хубаво, докато не се обърнах, като пъвата шматка.
                            Колко до това какво са свъшили "Crazy job" за състезанието, мога да кажа, че спокойно можете да си вадите и хляба с това момчета. Всичко беше мноооого добре, даже клонящо към перфектно.
                            Поздрави на всички от клуба

                            Коментар


                            • #44
                              До: Crazy job 2007 - снимки, коментари.

                              Първоначално публикуван от deniss Преглед на мнение
                              Макар и позакасняла и аз искам да кажа няколко думи и да се присъиденя към всички добри отзиви наистина Crazy job направиха перфектно състезание.Но това което на мен лично ми направи страхотно впечатление бяха самите състезатели.Лично победата за мен беше да завърша състезанито и четирите дни,но със моя късмет още през третия ден един голям камък който не видях в тревата ме хвърли от слога в реката и получих голяма контузия на левия крак и въобще не е трябвало да карам но аз нали съм си инат карах и четвъртия ден и завърших наистина със сълзи.Това ми коства много усилия и нямаше да се прибера ако не бяха всички онези състезатели които ме настигаха по пътя, наистина колеги просто не можах да повярвам всички бързаха гонеха време и победа ,но като ме видеха паднала на пътя набиваха спирачки помагаха ми и "газ" отново.Това много ме трогна и някак си ме кара да се радвам че всички тези хора са ми колеги.Още веднъж БЛАГОДАРЯ на всички които ми помогнаха да стигна до финала.А тук ще поместя и няколко снимки за да видите понякога каква е "цената"на едно състезание и преди всичко трабва да се радваме че сме живи и здрави! Само да отбележа това не е татуировка това е хематом.Успех на всички в останалите кръгове!!!
                              Я стига се глези !
                              Все пак имаш едно по-жълто петънце на прасеца !
                              ------------
                              Благодарим, Десо, вече няма да те наричаме изменник !
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • #45
                                До: Crazy job 2007 - снимки, коментари.

                                И аз се пребих 3-тият ден, ама мислех че понеже не сам спал много-много, ама сега се успокоих

                                Denis, решението на твоят проблем е "Хепароид". Мажи яко сутрин (+може и на обяд) и вечер всички твърди буци и си готов за нула време. Хематома на крака ми изчезна за 3 дена с това лекарство - много е добро и е супер евтино.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X