Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно 1-ви кръг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Колега, ти злато няма да видиш това е ясно!

    Първоначално публикуван от mitkov
    повечето пъти има начин и между дърветата да се мине все пак сме с мотоциклети гледал съм на световното пускат трасето покрай черния път хем камерите ги движат по него и снимат в движение карача
    даже на едно в хърватска един го хванаха как минава отстрани обикновенно слагат накой да гледа и да записва номерата на тия дето минават отстрани да скъсяват ама при нас сигурно ще се намери някой дето и с този да се "разбере" айде да млъквам че отиде ми златцето пак

    Коментар


    • #17
      абе аз иначе съм много мълчалив ама като почна....

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от mitkov
        абе аз иначе съм много мълчалив ама като почна....
        определено си от най-мълчаливите

        mitkov
        [aктивен участник]

        Регистриран на: 03 Мар 2005
        Мнения: 265
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #19
          Аз смятам че трасето беше ПЕРФЕКТНО!!!Имаше и бързи и технични участъци,нагорнища,надолнища,рекички,минавахме и през гъстата гора...Ако някой мисли,че може да направи по-добро трасе направо да насрочва дата!Имаше за всекиго по нещо!А това че имаше 5 метра асвалт не беше кой знае какъв проблем!
          Апък Димитър явно си е талант,защото на мен не ми се стори чак толкова лесно...пък някои ме смятаха за "профи"
          К. Кулев

          Коментар


          • #20
            Калине, ако трябваше да минавам трасето с твоята хонда 500 сигурно изобщо нямаше да мога да завърша. Само един път да ми се наложи да я паля или да я бутам и трябва после да ме включват на командно дишане . Да не говорим, че нямаше никакво окачване.

            Сега като се замисля, ако беше паднал един дъжд преди или по време на състезанието нещата щяха да са коренно различни. Щях да се търкалям по земята като малаче (биволче) . А по мокри камъни не искам и да си помислям как се кара Тоя римския път щеше да ми се стори безкраен.

            Абе цаката на цялата работа е да се тренира при всякакви условия и терени. Даже по такива трудни места каквито никой организатор не би включил в състезане по ендуро.
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • #21
              митак ти поне си имаш треньор за тая работа
              ама не казваш през някои места докато те накарам да минеш как беше работата
              ние тука имаме една подобна че и бая по тежка пътека та димитър затова е напред с материала отначало хич не щяхме да я минаваме ама австрийците като бяха на гости много я харесаха и малко ни се смяха като ни гледат как минаваме та затова взех да я минавам вече по честичко и вече не ми се струва толкова трудна даже я минавам почти без да стъпвам а отначало почти цялата я бутах първия път я менахме за над 1 час сигурно сега я минаваме за 10тина минути но тва е иска тренировка и то не само каране ами и физическа.Но все не остава време за такива работи за съжаление точно това отличава професионалистите от аматьорите едните са отделили повече време и усилия /и пари/ а "посяното" винаги "никне"

              Коментар


              • #22
                Прав си Митко. Първият път на "Римският път" ни се случи и да го изкачваме след дъжд. Няма да ти говоря какво псуване падна. Сега за никой вече това не е проблем, но всеки го е минавал поне по 10 пъти в годината. Бяхме подготвили и по-атрактивни места, но там се искаше специален подход и познаване на терена и като за първи път останалите щяха да се озорят много. Не искам да кажа, че другите лошо се справят, но на собствен терен домакините винаги в такива ситуации ще имат предимство, тъй като шибаните места са ги оттренирали преди.
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #23
                  Искам да изкажа и специални благодарности на Вендо, който положи големи усилия като главен съдия и свърши чудесна работа. Пожелавам му това да е неговото последно съдийство и вече други да му отсъждат, а той да се състезава!
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #24
                    Жоро,благодаря за добрите думи откъм съдийството ми,надявам се на другия кръг от шампионата да объркам работите на водачите във временното класиране.За мен като част от екипа на организаторите смея да кажа че беше едно тежко и трудно състезание.Радвам се че всичко мина гладко и нямаше издънки(освен класацията на края).

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X