Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

    Колеги готов съм с знамената , пробвах на плат и на винил , но както се вижда от снимката на плат цветовете бегат Докато на винила си става екстра .Днес ще пусна 20 бр от винил- 10 комплекта за отляво и отдясно на джиповете по едно да се закачи .Размерите им са 70/40 см и за пръчка ползвам водопроводна тръба 130 см че е по издръжлива на огъване .
    Който иска да се свърже с мен на тел 0888284095 Данаил , довечера мога да пратя по еконт или ако има път към Младост 2 да му дам .Един комплект е запазен вече за derhunter .
    Заплащане - по бира на знаме на феста .
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22052013268.jpg
Прегледи:1
Размер:145.5 КБ
ID:5484768Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22052013269.jpg
Прегледи:1
Размер:160.5 КБ
ID:5484769Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22052013270.jpg
Прегледи:1
Размер:124.2 КБ
ID:5484770

    Коментар


    • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

      Каква ще бъде организацията за доброволците по време на мероприятието- от къде ще получим инструкции?
      JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

      Манол Денев

      Коментар


      • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

        Понеже имаше уж много заинтересовани да получат от тези знамена за колите , пък никой не звънна , днес по обяд ще ги занеса на трасето при организаторите .Който иска , да си вземе от тях .Аз лично закачих на жълтото бъги от двете страни по едно , и седи много добре .Всяка реклама за феста е добре дошла .

        Коментар


        • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

          Днес повисях от към 11 до 17 ч. с обещаните инструменти. Никой изглежда не се строши. Или поне аз не съм разбрал.Моя грешка е че не се обадих на никой от организаторите де. Утре пак съм там. Под червената арка Тотал на 50-тина м. по черния път ми се видя най-удачно. Докарал съм генератор, телоподаващо, компресор, флексове, бормашина, крикове, стойка за мотори и една количка с ръчни инструменти. Ако някой има нужда - телефона ми е в подписа. При нужда ще качим нужните инструменти на нещо по-проходимо и ще помагаме където трябва.

          И ако ми позволите едно предложение - пуснете някой да коментира състезанията по-подробно и по-отвътре ако е възможно. Така само зяпам от отсрещния баир и нито знам кой какво прави нито кой за кво се бори. И май с повечето зяпачи като мен е така.
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

            И ако ми позволите едно предложение - пуснете някой да коментира състезанията по-подробно и по-отвътре ако е възможно. Така само зяпам от отсрещния баир и нито знам кой какво прави нито кой за кво се бори. И май с повечето зяпачи като мен е така.
            Напълно съгласен с тово мнение!!! Нека има повече живот и разснения.... повечето хора хал хабер си нямат от правилата, както и аз .....нека се насочва вниманието и да се коментира какво става...повечето хора за първи път виждат офф роуд на живо.

            Коментар


            • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

              Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
              Днес повисях от към 11 до 17 ч. с обещаните инструменти. Никой изглежда не се строши. Или поне аз не съм разбрал.Моя грешка е че не се обадих на никой от организаторите де. Утре пак съм там. Под червената арка Тотал на 50-тина м. по черния път ми се видя най-удачно. Докарал съм генератор, телоподаващо, компресор, флексове, бормашина, крикове, стойка за мотори и една количка с ръчни инструменти. Ако някой има нужда - телефона ми е в подписа. При нужда ще качим нужните инструменти на нещо по-проходимо и ще помагаме където трябва.


              И ако ми позволите едно предложение - пуснете някой да коментира състезанията по-подробно и по-отвътре ако е възможно. Така само зяпам от отсрещния баир и нито знам кой какво прави нито кой за кво се бори. И май с повечето зяпачи като мен е така.
              Жоро не ти е мястото там, чупят се траялките. Намери ме утре при двете каравани които са вътре в зоната, след сцената.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

                БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПОМАГАЛИ ПРИЯТЕЛИ!!!
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

                  Огромно БЛАГОДАРЯ на всички които помогнаха по какъвто и да е начин фестивала да се случи!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X