Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Чакам Ivich да метне някоя и друга снимка от днес.
    Ето и малко снимки

    Днес и съпругата изяви голямо желание да дойде. От миналия път имах драскотини по ръцете и лицето, та трябваше да провери откъде са
    Продължението на изграждането на дигата


    Тук фотографската техника не е успяла да улови движението на лопатата


    Ицо нямаше търпение да тества трасето.
    В опит за изкачване на улея.




    Следващите опити.


    Някои наблюдават от първите редове.


    Други гледат отдолу в почивките


    Трети си почиват


    Малко ходове




    Жоро го връща в пътя


    Поглед от горе надолу по улея


    С общи усилия на всички присъствали и с малко чужда помощ в края на деня дигата изглеждаше така:


    Има обаче още доста работа.
    Последно редактирано от Ivich; 01-05-13, 22:18.
    ... to be continued

    Коментар


    • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

      Отново, огромно благодарско на всички отзовали се! Вече съм си набелязал няколко човека, на които ще подаря по една гривна, която ще им се отрази много добре по време на феста...

      Коментар


      • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ







        Гергьовден е Чудя се дали този дето клечи и зяпа да не го пусна по трасето
        Бъди жив и здрав приятелю
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

          Моля, всичко колеги, които искат да разлепят плакати по местообитание в момента да пишат тук или на лични точен адрес за доставка и бройки! Плакатите ги вземам в други ден от печатницата, размера им е 100х70 см.

          Коментар


          • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

            Дай 2-3 , ще сложа наоколо.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              Моля, всичко колеги, които искат да разлепят плакати по местообитание в момента да пишат тук или на лични точен адрес за доставка и бройки! Плакатите ги вземам в други ден от печатницата, размера им е 100х70 см.
              Марто, прати ми 10-ина.. Ще разлепя на Петолъчката и в Стралджа..

              Коментар


              • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

                Kak мога да получа файла на плаката , ще направя две знамена с него и ще ги закача на бъгито , и без това ме спират на всеки ъгъл любопитковци , поне да направя и малко реклама А инче на 25 и 26 съм на фестивала .Ще съм с това бъги:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:428034_530840020285462_1706078140_n.jpg
Прегледи:1
Размер:199.6 КБ
ID:5482176Натиснете снимката за да я уголемите

Име:428100_530839350285529_1722231202_n.jpg
Прегледи:1
Размер:215.3 КБ
ID:5482177

                Коментар


                • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

                  Само Марто да каже до нашия край дали ще стигнат плакати, за да имаме готовност.
                  Колкото пратите, толкова ще разлепим.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  08седем9010З60
                  MAKE RALLY NOT WAR
                  Confidence in Motion

                  Коментар


                  • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

                    Първоначално публикуван от dane78 Преглед на мнение
                    Kak мога да получа файла на плаката , ще направя две знамена с него и ще ги закача на бъгито , и без това ме спират на всеки ъгъл любопитковци , поне да направя и малко реклама А инче на 25 и 26 съм на фестивала .Ще съм с това бъги:[ATTACH=CONFIG]583534[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]583535[/ATTACH]
                    Прати ми мейл на ЛС и ще ти изпратя файл...

                    Коментар


                    • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

                      Току-що се връщам от трасето. Там кипи трескава дейност. Съставът е камерен, но достатъчен. Мащабите, обаче, които видях, бяха изумителни! Марто, Бат Пепо и Хънтъра са се разпростряли като... като.., абе като октопод на скара. За утре няма да трябват доброволци. Евентуално другата седмица, за забиване на колове и ленти, ама Марто и Хънтъра ще си кажат...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

                        Вчера на трасето в Суходол имахме скъпи за нас гости - Кмета на София - Г-жа Йорданка Фандъкова ни посети, за да види напредъка по подготовката на PRSETIGIO НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ на място. Г-жа Фандъкова остана доволна от всичко и най-вече от спретнатия вид, който предадохме на цялата местност през последните два месеца... Искаме още веднъж да и благодарим за страхотната подкрепа в нейно лице и от страна на цялата администрация на Община София! Лично на мен, все още ми е трудно да осмисля цялата тази изключителна благоразположеност и невероятния начин, по който всички от общината работят за това събитие! Специални благодарности и на Зам. Кмета по културата и спорта - Г-н Чобанов, както и на целия екип на дирекция "Спорт и култура" към софийска община!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130518_131847.jpg
Прегледи:1
Размер:122.6 КБ
ID:5482624

                        П.П. Зад гърбовете на Хънтъра, Г-жа Фандъкова и Жоро Суходолски леко се загатва и последната изненада по траялното трасе с което подготовката на екстремите приключи...
                        Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 19-05-13, 06:00.

                        Коментар


                        • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

                          От вчера - малко кални борби в трасето:

                          Коментар


                          • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

                            Плакатите са при мен, вчера ги взех. Ще кача снимки като ги разлепим.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            08седем9010З60
                            MAKE RALLY NOT WAR
                            Confidence in Motion

                            Коментар


                            • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

                              Днес разлепихме плакатите. Никъде, където няма обозначени места не съм лепил, все пак не искам да правим лошо впечатление, пък и не сме предизборна кампания.
                              В Търново има до Нова Болница на всички места за лепене на плакати, над пазара, срещу хотел "Болярски". Оставил съм 3 плаката на Вальо Исаев, утре ще оставя и на Монката. Техните ще бъдат разлепени по магазини/сервизи.
                              Не съм снимал всичко, но ето 2-3 снимки.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-05-21 17.27.32.jpg
Прегледи:1
Размер:140.7 КБ
ID:5484749

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130521_173548.jpg
Прегледи:1
Размер:143.2 КБ
ID:5484750

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130521_181039.jpg
Прегледи:1
Размер:130.4 КБ
ID:5484751

                              За жалост в града ни няма достатъчно място за свястна реклама.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              08седем9010З60
                              MAKE RALLY NOT WAR
                              Confidence in Motion

                              Коментар


                              • От: PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

                                Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                                Мерси , да ти се връща двойно . Катуна ще се изгражда на 23,с прибиваване до 27 . И ако ни хареше може и да останем ..... До следващия Фестивал... Ну Заящ Ну Пагади ..
                                Какво се разбира под изграждане на катуна и има ли нужда от помощ за целта?
                                JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                                Манол Денев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X