Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бистрица трофи 2006 - 14, 15.10.2006 - V-ти кръг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Eто малко материал:
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...trica15.10.06/
    Велосипед, кракомобил.

    Коментар


    • #77
      Първоначално публикуван от ДиДжейДавел
      Знаете ли много са ми интересни всички който коментират дадени състезания и прояви.Говорите как втория ден на бистрица бил еди какъв си.То по тоя начин може да се говори за всичко.Публиката иска сейр.Да гледа чупене на джипове.....
      Ми според мен, това трасе счупи много повече джипове, отколкото щеше да счупи един Траял. В състезателния клас, имаше толкова много счупени джипове, че чак ми стана лошо! А както се виждаше, тези джипове, изобщо не бяха подготвени за такова трасе ( с малки изключения).
      RB Patrol Team

      Коментар


      • #78
        Не е нормално единият ден да се кара в тежък терен, а другият да се юрка в затворен кръг с висока скорост.
        Крайно време е да има разделяне на състезанията на тежки с много кал и препятствия с дадено някакво ограничително време и с броене на бутнати колчета и такива (състезания) които са за време и субарата... та да са водещи в класирането.
        Тук се получава момента, че организирането на подобно състезание изисква доста повече усилие за организатора. Изисква доста повече съдий следящи буквално всяко колче.
        Време е да се оттърсиме от този досегашен стереотип на правене на състезания и да се започне с разделяне на Субараджийте и
        Off-road жийте.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #79
          Първоначално публикуван от V93
          Първоначално публикуван от ДиДжейДавел
          Не сме ние хората който да казваме така ли е или не.Сега сигорно много хора ще ме уплюват ама това е моето лично мнение.
          Виж сега, приятел. Тук всеки си казва ЛИЧНОТО мнение. Какво му харесва и какво не. Това не ангажира никого с нищо.
          Ако обаче на някой не му харесва това, че се изказват лични мнения, които не съвпадат с неговото, то той е напълно свободен да не ги чете. Но НЕ е свободен да казва на хората да си затварят устата и да не приказват това или онова.
          Т.е. в изказването на личното ти мнение няма нищо лошо до момента, в който не започнеш да се опитваш да правиш забележки на другите защо са изказали своето.
          Взе ми думата от устата
          no signature no problems

          Коментар


          • #80
            Окачването може да се подготви и за такова трасе но все пак трябва да се знае предварително. Следващия път може да ги изненадат и с асвалт. Щом идеята е да се търси изненадата.
            Общо взето събраха се караха забавляваха се и си излъчиха победители.
            Не виждам голяма разлика от походите или разходките. Колко му е да се излъчи победител.

            Коментар


            • #81
              Първоначално публикуван от kinex
              Окачването може да се подготви и за такова трасе
              Всичко може. Не че аз виждам особен смисъл да друсаш лебедка в пистова гонка де ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #82
                Наистина всичко може,но според мен се бяга от основното предназначение на джипа-високопроходима машина.Абе ние си говорим тука ама нека някой участвал в такова да сподели.Може пък и да му е харесало!На мен обаче-не.

                Коментар


                • #83
                  Първоначално публикуван от Явор(dorzi)
                  Може пък и да му е харесало!На мен обаче-не.
                  Точно така де! Всеки има правото да прави, каквото му харесва. Т.е., на когото му харесва - може да си върти обиколки по писта с наточена джипка. Аз пък мога да не ходя да гледам състезания от такъв род.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #84
                    И аз ще дойда с тебе да Не гледам

                    Коментар


                    • #85
                      А като се съберете да НЕ ходите на състезания аз ще ви заведа на хубава екскурзия
                      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                      Коментар


                      • #86
                        Първоначално публикуван от Yordan Kolev
                        А като се съберете да НЕ ходите на състезания аз ще ви заведа на хубава екскурзия
                        Става!!!
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X