Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

    Маринов, на азимута карате по нашите следи...А на Ценков 2та часа не са явно за азимута.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

      Тенев е отивал там където го води навигатора. Пътчето се виждаше малко преди точката. Нали Райчев ти преподаде урок.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
        Тенев е отивал там където го води навигатора. Пътчето се виждаше малко преди точката. Нали Райчев ти преподаде урок.
        Така ли явно съм го пропуснал, нищо ще има преднина следващия път. Ценков върви точно към края на горичката и това е верния път. Няма логика да хванеш 90 градуса на дясно и да знаеш, че този път завива после на ляво и отива там където трябва, освен ако не си го карал. Това е било част от Бреслау 2014, Десо ме светна.

        Коментар


        • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Маринов, на азимута карате по нашите следи...А на Ценков 2та часа не са явно за азимута.
          Той няма наказание първия ден. А втория най вероятно заради това, че не стигна финала или е пропуснал точка до финала, след удара.

          Коментар


          • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

            Като става дума за навигация и грешки, организаторски и навигаторски, за следващата година мисля да направя две бахи, но в истинския им вид - отцепени трасета от трафик и затворени грешните пътища - точно както е на Baja Italia и Baja Hungary...
            Книга ще има, но ще служи основно за опасностите по трасето...
            В Кърджали ще бъде първото състезание, а скоро ще пусна подробно инфо...
            Тогава ще бъде чисто пилотско състезание и тест за машини и концепция, като най-важното е, че няма да са виновни навигаторите и ще се види колко им "стиска" на пилотите

            Коментар


            • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

              Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
              Така ли явно съм го пропуснал, нищо ще има преднина следващия път. Ценков върви точно към края на горичката и това е верния път. Няма логика да хванеш 90 градуса на дясно и да знаеш, че този път завива после на ляво и отива там където трябва, освен ако не си го карал. Това е било част от Бреслау 2014, Десо ме светна.
              Да и какво като е било от Бреслау 2014. на дясно е север и азимута бе 354 градуса. Всеки който го е намерил ли ще обвиниш, че го е знаел.
              Поинтересувай се по какъв начин съм участвал в подготовката на трасето на Киро тази година...по никакъв.
              Киро прави, Коцето рисува, Марко проверява. Ама ти това го знаеш много добре и сега умишлено вкарваш интриги.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                Като става дума за навигация и грешки, организаторски и навигаторски, за следващата година мисля да направя две бахи, но в истинския им вид - отцепени трасета от трафик и затворени грешните пътища - точно както е на Baja Italia и Baja Hungary...
                Книга ще има, но ще служи основно за опасностите по трасето...
                В Кърджали ще бъде първото състезание, а скоро ще пусна подробно инфо...
                Тогава ще бъде чисто пилотско състезание и тест за машини и концепция, като най-важното е, че няма да са виновни навигаторите и ще се види колко им "стиска" на пилотите
                Ай Дано !!!
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                  Да и какво като е било от Бреслау 2014. на дясно е север и азимута бе 354 градуса. Всеки който го е намерил ли ще обвиниш, че го е знаел.
                  Поинтересувай се по какъв начин съм участвал в подготовката на трасето на Киро тази година...по никакъв.
                  Киро прави, Коцето рисува, Марко проверява. Ама ти това го знаеш много добре и сега умишлено вкарваш интриги.
                  Първите 90 градуса добре а вторите на 1:10 ако не се лъжа вече доста сменяш посоката. Няма нужда да се обясняваш от там не е по азимута, но е доста по бързо. И да не си го карал на Бреслау (ти кара първия ден) си го карал друг път. Всеки случай не минаваш по азимута това се вижда добре на камерата. И аз го бях забелязъл на трасето, но не бях сигурен. Няма проблем нали знаеш у дома и стените помагат.

                  Коментар


                  • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                    Нямам намерение да се обяснявам, винаги си понасял трудно пораженията, а лафа е " в чуждо село и керемидите бият".
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Като става дума за навигация и грешки, организаторски и навигаторски, за следващата година мисля да направя две бахи, но в истинския им вид - отцепени трасета от трафик и затворени грешните пътища - точно както е на Baja Italia и Baja Hungary...
                      Книга ще има, но ще служи основно за опасностите по трасето...
                      В Кърджали ще бъде първото състезание, а скоро ще пусна подробно инфо...
                      Тогава ще бъде чисто пилотско състезание и тест за машини и концепция, като най-важното е, че няма да са виновни навигаторите и ще се види колко им "стиска" на пилотите
                      Пак ще са виновни навигаторите, няма начин. А и 100км отцепени е интересно защото на тези състезания трасетата са горе долу толкова и се карат по 2 или 3 пъти за деня. Помисли като ще правиш няколко състезания да ги отделиш като отделна купа или шампионат било то и под шапката на БФАС.

                      Коментар


                      • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                        Удара с Ценков:
                        https://www.youtube.com/watch?v=GIDw...sfLSjkoXaXuVwZ

                        Борба с Върбанов след грешката в бука, при която подминаваме Бай Тодор Христов, който си пърпори с Хюндето.
                        https://www.youtube.com/watch?v=3mxd...sfLSjkoXaXuVwZ
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                          Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                          Пак ще са виновни навигаторите, няма начин. А и 100км отцепени е интересно защото на тези състезания трасетата са горе долу толкова и се карат по 2 или 3 пъти за деня. Помисли като ще правиш няколко състезания да ги отделиш като отделна купа или шампионат било то и под шапката на БФАС.
                          Точно такава е идеята за трасетата, а в момента преговарям с македонци, румънци и гърци за Балкански Баха Шампионат, който няма да има връзка с националния, въпреки, че правилника ни включва и баха състезанията като формат за Национален Шампионат.

                          Коментар


                          • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                            Изкефи ме Руслан как познава какво ще се случи Да си пусне тото

                            Коментар


                            • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              Нямам намерение да се обяснявам, винаги си понасял трудно пораженията, а лафа е " в чуждо село и керемидите бият".
                              Ей пак на бой налиташ това е друг лаф за чуждото село, а у дома и стените помагат.
                              Спрете с тази агресия няма да ви се отрази добре на нервите.

                              Коментар


                              • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                                Борба с Върбанов след грешката в бука, при която подминаваме Бай Тодор Христов, който си пърпори с Хюндето.
                                Бай Тодор си пърпори, че няма чистачки и миялки...калници и капаци не се броят, ама гумите хвърлят "кюфтаци" от лепкава, мазна чернозем
                                В следващото филмче дето го направих ще видите, че и срещу мене да карат, пак трудно ме стигат
                                Филчев да обърне внимание след 2.20 мин. как се тряскаме със 100 км/ч в дупката и колата е по муцуна

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X