Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    Кой двигател на хюндито ползвате?
    Наистина е е уникална. Маската с емблемата много и ходи на нея.
    V6 3.0 - Diesel ! Радвам се, че и на тебе ти е харесала

    Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
    И аз забелязах, че много и ходи даже сама беше почнала да се разхожда по трасето.
    Предния капак си го стоварихме в мелницата в Крумово, задния капак се откъсна след контролата на Кольо Рижавия
    Липсва ни само ляв подкалник отпред, всичко друго е здраво и налице

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0413.jpg
Прегледи:1
Размер:141.5 КБ
ID:5618122


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141018_145035.jpg
Прегледи:1
Размер:122.8 КБ
ID:5618123
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 23-10-14, 14:45.

    Коментар


    • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

      От името на екипаж 204, Ивелин Иванов и Петко Петков, благодарим за хубавите емоции и многото нови приятели. Поздрави
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_ADA3775.jpg
Прегледи:1
Размер:88.6 КБ
ID:5618199Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_ygs7204.jpg
Прегледи:2
Размер:88.8 КБ
ID:5618200Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_ada3568.jpg
Прегледи:2
Размер:181.8 КБ
ID:5618201Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_ada3168.jpg
Прегледи:2
Размер:107.3 КБ
ID:5618202Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_ada2706.jpg
Прегледи:2
Размер:83.6 КБ
ID:5618203Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_ada2701.jpg
Прегледи:2
Размер:126.4 КБ
ID:5618204Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_ada2546.jpg
Прегледи:2
Размер:101.7 КБ
ID:5618205
      Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

      Коментар


      • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

        Здравейте (от навигатора на зетя), само да ви кажа че ние караме по (следите ) road-book (и проблема е че готова книга не можаха проверят) не по спомени и Наизуст. Рали-рейд не е спорт ТОТО и късмет то се вижда кога сме карали. Да имаше навигаторска грешка в този етап и ни падна амортисьора с парче от джипа. Но кажете ми как се наваксва един час в състезание в което разликите между 1-ви и 4-ти са 3-4 минути за етап. Редно е когато си местен и са те били в 3 от 4 етапа да си замълчиш. Така че тънко се присмивайте на себе си не на кмета и на зетя.
        Suzuki Samurai SJ413 Turbo

        Коментар


        • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

          Тук е момента да поздравя Милен от Тетевен. Този човек е много бърз пилот, но твърде често кара над възможностите на навигатора си. Зетя и той е бърз, но и там трябва бърз и опитен навигатор. Успех момчета, карате от една година, горе долу, не ведднъж сте показали какво можете. Продължавайте така, ама не съсвсем, че да не се отказват организаторите да ви правят яки трасета, макар с о-шибки.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

            Първоначално публикуван от yosko Преглед на мнение
            Здравейте (от навигатора на зетя), само да ви кажа че ние караме по (следите ) road-book (и проблема е че готова книга не можаха проверят) не по спомени и Наизуст. Рали-рейд не е спорт ТОТО и късмет то се вижда кога сме карали. Да имаше навигаторска грешка в този етап и ни падна амортисьора с парче от джипа. Но кажете ми как се наваксва един час в състезание в което разликите между 1-ви и 4-ти са 3-4 минути за етап. Редно е когато си местен и са те били в 3 от 4 етапа да си замълчиш. Така че тънко се присмивайте на себе си не на кмета и на зетя.
            Аз не съм чул някой да се присмива на някой от двамата....
            TT-Tuning Team
            АСК Добрич

            Коментар


            • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

              (от навигатора на зетя) Те пак нямат късмет навигаторите ви са заети, а баба ми не иска да се вози в джип . И не се дават определения за хора(навигатори) които не познаваш. А кмета много слаб шофьор първия ден имаше проблеми с очите, час и половина карал на някой в праха и не вижда, но добре че има колегиалност та се размина с лек удар в задния калник. Добре че ние правим път като видим че ни настигат че или през таван или без врати. Ние със зетя имаме една купа която ни е важна и тя е за FAIR PLAY.
              Състезанията в Добрич бяха най яките от всички, не само заради трасетата но най вече заради участниците. Респект към всички. Тази година първия ден разликите във времената бяха много малки (за малко си помислих че състезанията в България станаха ок, но за малко) което говори за много подготвени джипки и екипажи всички не 2-ма 3-ма. Просто ни се искаше това да продължи до края. Нека за напред да има още и още повече екипажи и конкуренция и корави организатори които да взимат самостоятелни решения.
              И внимавайте на кмета джипа започна да завършва състезания без да спим под него .
              Suzuki Samurai SJ413 Turbo

              Коментар


              • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                Първоначално публикуван от yosko Преглед на мнение
                (от навигатора на зетя) ... но добре че има колегиалност та се размина с лек удар в задния калник... .
                В следствие на "лекия" удар, другия участник бе изтикан на 20 м в едрата оран, загуби предното ( превъртели шлици на капачката на предна дясна гума) и получи крива кормилна щанга.
                Искрено те насърчавам да продължаваш да тъпчиш темата на Добричлии с хумористични писания, ама най добре сипи си преди това още едно пиене. Забавно е.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                  Чакаме видеото от Русев.

                  Коментар


                  • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                    Чакаме видеото от Русев.
                    Изчакай да приключат майсторите.

                    В резултат от нашия удар Ценков остана без кола, но не го чух да се оплаква...На другия ден при същата ситуация се ударихме и с Марто, но този път аз бях на мястото на Ценков.
                    И с двамата си стиснахме ръцете на финала.

                    А това , че Тенев не пуска е факт , който всички знаем от години и определено не му прави чест.
                    След карането на Милен и зет му писаниците и заканите на "навигатора на зетя" развалят работата.
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                      Кой не пуска .......? Тенев ? Мен винаги ме пуска - даже по няколко пъти в етап.
                      Русев , извън темата, фактурата за тока да я пращам ли ?
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                        Тодоре вярно е нали съм Адмирал егото ми е като звездата - голямо! Но сега сериозно това състезание ми е любимото всяка година бих участвал на него, за тази година дори изтеглих една операция за да съм там, миналата година не ме питаха направо оперираха! Винаги съм харесвал яките битки, а след това отношенията да са приятелски и коректни, мисля че на това състезание се получи! Хареса ми, че и организатора е непоколебим в решенията си - адмирации! Ситуацията с грешката е валидна за всички, тук идва въпросът, трупът возен от нас в дясно дали е само труп или труп с глава, много хора подценяват навигатора но неговата работа поне в оф роуда е 70%! За ударите, нормално е да има понякога контакт с друг участник, важно е да бъдем обективни и да си признаваме когато имаме грешки, моята е че скъсих разстоянието до Руси прекалено много, а отдава бях останал без спирачки.Лоша преценка-виновен-съжалявам, но с него от началото на сезон си разменяме боята!! Честито на Руси и Руслан с яка битка си спечелиха шампионата! Тодоре между другото благодаря и за коректното пускане, беше спортсменско от твоя страна! Твоят другар - Маринов би трябвало скоро да пусне и онбордите ни! Колкото по конкурентни автомобили и пилоти участват по състезанията, толкова повече се повишават изискванията към всеки един от нас и това неминуемо води до общо развитие за това поздравявам всички участници, нека не търсим интриги и кой какъв е може би е по-добре всеки да анализира своето представяне и за следващият път да се опита да го подобри.Бъдете здрави!

                        Коментар


                        • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                          Ето филмчето с второто пускане на Руси и последвалия удар. Мартин направи всичко възможно да не повторим случката от предния ден.

                          Коментар


                          • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                            Ето и първото пускане на Руси в третия ден.

                            Коментар


                            • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                              Тук настигаме и изпреварваме Тенев. Нас ни пусна веднага след като го приближихме.
                              После след ограничението направихме може би най-голямото излитане от трасето.

                              Коментар


                              • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                                Ден 1 Азимута
                                Минаването на Марков и Ценков.
                                Специално за Тенев да гледа минута 1:10 на къде отива като не знае, че там има път който е по-бърз и отива където трябва. Всчки знаем, че си познавате района и не протестираме, но нека не правим хората на будали моля.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X