Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

    Браво Цецко,не само коне,трябва и майсторлък в карането.Страхотно състезание,супер машини и много-много адреналин.

    Коментар


    • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

      Поздравления,за Цецко и Веско Пешев,от "Сити Газ"...Русе!
      В дебюта си в майсторския клас,показвате страхотно представяне!БРАВО!!!
      Само така и все напред!
      ТюркеДжиев старши
      sigpic

      Коментар


      • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

        Браво Цецко
        Samurai Gemax

        Коментар


        • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

          Браво Цецко.Само така.
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

            Честито на екипажа победител в клас "ОТВОРЕН"- Милен МИЛЕВ и Десислав Цветанов-кмет и зам.-кмет на ТЕТЕВЕН
            Браво кмете! Офроудът е спорт за мъжкари!
            Няма само премиерът да се фука с "БИСТРИШКИТЕ ТИГРИ"...
            Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
            Пламен Златарев 0888 66 03 18

            Коментар


            • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

              Браво Цецко, браво Пешев браво Русенски момчета.
              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
              0896 846 246

              Коментар


              • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                Честито на Цецко и на Пешев,разбира се и на всички участвали.Успех и късмет и за напред

                Коментар


                • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                  [QUOTE=lubomir dimitrov;1980578][video]

                  ем чак и нас организаторите ни има ама тука просто затваряме трасето

                  Коментар


                  • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                    Поздравление за успешното представяне на русенската група,естествено адмирации за Цецко и Пешев.Браво и на останалите екипажи,браво на Николай от Н.Пазар за представянето с "обратната" Витара и страшните руски гуми.
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                      Браво, Цецко,браво Пешев, браво Български момчета,браво Български орли.Личи си кой кара и кой ходи на разходка за гъби.Съвпадението на лица и факти,,,,,,НЕЕ случайно.Още един път адмирации,успехи и за напред.
                      ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                      Г 230Е
                      Г 500 0887 390 703

                      Коментар


                      • Поздравления и от нашият екипаж за доброто състезание. Благодярим на организаторите, съдийският състав и всички , които са били съпричастни и са помагали по някакъв начин да се проведе състезанието.

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                          Честито на победителите и на всички участници в Рали Добруджа 4Х4 - 2012! Поздравления на организаторите! За мен беше удоволствие да наблюдавам добри екипажи в добри машини! Благодаря на всички участници и организатори!
                          До нови срещи!
                          Б. Бонев
                          0осем88две6шест71три

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                            Екип 402:
                            Аз ще кача клиповете от камерата след малко, но първо искам да благодаря на организаторите и на всички мъже (и естествено дами), които взеха участие на това състезание.
                            Знам, че звучи стандартно, но двата дни, които прекарах с вас ми бяха наистина ценни. Всяка минутка си струваше. Аз и навигатора се радвахме се на трофи-трасето първия ден, защото беше интересно и хубаво - нито много лесно, нито пресилено трудно - точно каквото обичаме ние. Поздравления към Косьо, Дидо и останалите момчета, които са направили това възможно.
                            Благодаря на Галиано и на Златко, че ми се вързаха на акъла и ми разрешиха да карам рали на втория ден. Тръпката си струваше
                            Благодаря на момчетата от Шумен, които ми даваха ток. Благодаря на Никито, че ми даде акумулатор, за да се набия смело в блатото и съответно на Венко, че ме измъкна от там
                            Пожелавам на всеки да изпита това, което изживях аз през тези 2 дни. Чувството, че си сред приятели и хора, които те обичат - БЕЗЦЕННО!
                            Обичам ви!
                            Последно редактирано от tk3c-pyce; 28-10-12, 21:29.

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                              Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                              Екип 402:
                              Аз ще кача клиповете от камерата след малко, но първо искам да благодаря на организаторите и на всички мъже (и естествено дами), които взеха участие на това състезание.
                              Знам, че звучи стандартно, но двата дни, които прекарах с вас ми бяха наистина ценни. Всяка минутка си струваше. Аз и навигатора се радвахме се на трофи-трасето първия ден, защото беше интересно и хубаво - нито много лесно, нито пресилено трудно - точно каквото обичаме ние. Поздравления към Косьо, Дидо и останалите момчета, които са направили това възможно.
                              Благодаря на Галиано и на Златко, че ми се вързаха на акъла и ми разрешиха да карам рали на втория ден. Тръпката си струваше
                              Благодаря на Никито, че ми даде акумулатор, за да се набия смело в блатото и съответно на Венко, че ме измъкна от там
                              Пожелавам на всеки да изпита това, което изживях аз през тези 2 дни. Чувството, че си сред приятели и хора, които те обичат - БЕЗЦЕННО!
                              Обичам ви!
                              Последното изречение:достойно за перото на Йордан Радичков.Браво.Чакаме клиповете.
                              ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                              Г 230Е
                              Г 500 0887 390 703

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                                Честито на победителите и победените. Хубаво да се види, че до старите динозаври има нови хора с добри резултати. Малко липсваше напоследък конкуренцията.
                                Браво на Калинков и Марков от клас Т2 те като гледам се нареждат 5-ти и 6-ти в генералното. Хубаво е да се прави и генерално класиране за да се види всеки къде се намира. А те са по-напред от средата на класирането с коли от по слабия клас и пред голяма част от претендентите за шампионата.
                                Честито и на нисанската група този път си намериха достоен противник от Тетевен. Но е добре да имате стимул за следващия път.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X